Strona 646 z 897
Pokaż wyniki od 6,451 do 6,460 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    No więc jestem już w domu. Czekamy na 2 córeczkę, waży 535 gram. Wszystko jest w porządku i na swoim miejscu. Ja jestem prze-szczęśliwa, córka też aż skakała z radości. Na usg się popłakałam z radości.
    Gratuluje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Ja też byłam zaskoczona że tak szybko przybrała na wadze. Macie już imiona?
    jeszcze na nic sie nie zdecydowalismy

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    Witam
    A więc kochane ja już po krzywej cukrowej,było bardzo miło i przyjemnie bardzo polecam kupcie sobie glukoze smakową,ja taka miałam akurat cytrynową i była pod wielkim jej wrażeniem.Co do wyników to tak 75g.
    na czczo 88
    1h 105
    2h 100
    Myslę,że ok,a jak wy myślicie dziewczyny? Zastanawia mnie tylko czy między 1h i 2 h nie jest to za mały spadek?
    Robiłam też THS I naszczęscie spoadło na 1,74 miałam pietra bo tak naprawdę od początku ciąży lekarz nie kazał mi kontrolować.

DILAKJLA wielkie gratulacje pamiętam jak sama niedawno cieszyłam się z drugiej córci,a teraz już trzecia w drodze Co do imienia to raczej będzie Natalia.

Widzę,że mamusia które mają chłopców rodza się chłopcy,a te co mają dziewczynki-dziewczynki Najważniejsze byle zdrowe!!!

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    CANDIES u nas noce tez są bardzo przyjemnie szczególnie jak dokucza bezsenność,a dzidzia przyjemnie daje o sobie znać człowiek jest wtedy taki spokojniejszy...

HOPKA piękne imiona wybrałaś też podoba mi się Aleksandra,tylko w skrócie OLA już jakoś nie...:/

DILAJLA a jakie kochana masz cisnienie? Sama mierzysz sobie w domu? Ja w poprzedniej ciąży na koncówce tez brałam,a najlepsze było to,że na wizytach jak położne mierzyły to książkowo,a w domu cyrki dochodziło do 150/90 lekarz się dziwił o co chodzi czy ciśnieniomierz stary czy ja tak zestresowana... Więc wolał dmuchac na zimne i mi przepisał tabletki 1x1

Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Witam

Widzę,że mamusia które mają chłopców rodza się chłopcy,a te co mają dziewczynki-dziewczynki Najważniejsze byle zdrowe!!!
    U mnie pierwszy chłopak, druga będzie dziewczynka.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Witam
    A więc kochane ja już po krzywej cukrowej,było bardzo miło i przyjemnie bardzo polecam kupcie sobie glukoze smakową,ja taka miałam akurat cytrynową i była pod wielkim jej wrażeniem.Co do wyników to tak 75g.
    na czczo 88
    1h 105
    2h 100
    Myslę,że ok,a jak wy myślicie dziewczyny? Zastanawia mnie tylko czy między 1h i 2 h nie jest to za mały spadek?
    Robiłam też THS I naszczęscie spoadło na 1,74 miałam pietra bo tak naprawdę od początku ciąży lekarz nie kazał mi kontrolować.

DILAKJLA wielkie gratulacje pamiętam jak sama niedawno cieszyłam się z drugiej córci,a teraz już trzecia w drodze Co do imienia to raczej będzie Natalia.

Mnie ginekolog powiedzial ze krzywa sie robi w 24 tc...

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Moje ciśnienie ostatnio to ok 140/90 w 1 ciąży dopiero po 32 tyg zaczęły się skoki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Gosia między 24 a 28 tyg powino się robić krzywą

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    mam nadzieje ze u mnie nie bedzie nadcisnienia tym razem. Mi doktorka mowila ostatnio na wizycieze kobieta w ciazy trafila do szpitala nieprzytomna z udarem. stanjest ciezki nie waidomo co z nia i z dzieckiem.. wszystko przez nieleczone nadcisnienie ciazowe. Masakra... Po co ona mi to mowila a ja teraz mysle o tej kobiecie. Az sie zapytam czy wszystko dobrze sie skonczylo jak bedeteraz.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Gosia między 24 a 28 tyg powino się robić krzywą
    No chodzilo o to ze wczesniej nie ma "sensu"...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów