Strona 642 z 896
Pokaż wyniki od 6,411 do 6,420 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Jak jestes z niej zadowolona to fajnie Do mnie nikt nie bedzie przychodził w pierwszej ciazy tez nikt nie przychodzil i po porodzie tez. Chociaz po to i by sie przydala moze. Kupujecie juz jakies mebelki dla dziecka? Łożeczko komoda czy posciel? Ja sie rozgladam za kompletem calym poscieli rozek ochraniacz i chyba zdecyduje sie na przewijak. Chcialam tez kupic nie duza komode ale pojecia nie mam w jakim kolorze. Meble mam jasne w pokoju tu gdzie lozeczko bedzie stalo ale lawa ciemna i lozeczko tez ciemneA komode chce postawic obok lozeczka i nie wiem czy kupic ciemna czy jasna...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja na razie nic nie kupuje... ogladam ale nie kupuje... u mnie wszystko jest w kolorze drewna wiec problemu z doborem koloru nie mam

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Pait zadzwoń do swojego ośrodka zdrowia i zapytaj o położną środowiskową bo jeśli taka ma etat w ośrodku to powinna do Ciebie przyjeżdżać w ciąży i 6 razy po porodzie.

Ja córkę przeniosłam do większego pokoju, na początku kwietnia muszę przemalować jej stary pokój dokupić komodę, regał, i małą kanapę. W kolorze dąb sonoma bo mam już taki stolik. W środę mam usg połówkowe jeżeli tylko się dowiem co mam to może już zacznę coś kupować powoli bo dużo tego nie mam

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    ja nie chce zeby do mnie przychodzila. A ta polozna dobrze wie ze jestem w ciazy :P Bylam raz u lekarza tu i to byl ostatni raz kiedy tu poszlam.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    O wizytach w ciazy nie slyszalam... ale po urodzeniu maja obowiazek przyjsc i sprawdzic jak zajmujesz sie dzieckiem...

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja też nie słyszałam o tym,że położna ma przychodzić w czasie ciąży,po porodzie to norma.Co do kupowania to łóżeczko kupiłam w Ikea białe takie jak syn miał i ja byłam zadowolona z niego.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny opieka położnicza podczas ciąży jest refundowana z NFZ i ciężarnym należy się jak psu buda pod warunkiem że ośrodek zdrowia ma położną środowiskową. Tylko że położne mają bardzo dużo pacjentek po porodzie i dlatego jeżeli pacjentka się nie zgłosi sama to tego nie wie że jej to przysługuje. Ja się dowiedziałam właśnie od mojej położnej jak urodziłam córkę. Ona na wizytach przeprowadzi mi szkołę rodzenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Nasza położna z przychodni chodzi przed i po porodzie ale przychodzi do tych co chodza do lekarza u nas w przychodni. Mimi wszystko nie chce zeby przychodzila do mnie.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja słyszałam o możliwości skorzystania z położnej przed porodem. Chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży, nawet mam jeszcze notatki (a spisywałam wszystko, bo wszystko było dla mnie nowością), córka nie skończyła jeszcze 2 lat i czuje się "na bieżąco", nic mi aktualnie nie dolega, więc nie widzę teraz takiej potrzeby. Ale po porodzie na pewno skorzystam z wizyt domowych.

Pati nie musisz korzystać z położnej z przychodni, jeśli akurat ta kobieta Ci nie odpowiada, deklaracje możesz złożyć gdzie chcesz. Do mnie przyjeżdżała kobieta z drugiego końca miasta (umówiłam się z tą, którą opłacałam przy porodzie, bo była bardzo doświadczona i konkretna). Nie trzeba mieć położnej i lekarza w tym samym ośrodku. Może jakaś znajoma poleciła by Ci jakąś fajna babkę? Chyba, że mieszkasz w małej miejscowości i nie ma w okolicy innych położnych.
    Ja mam fajna komodę z ikei, z rozkładanym blatem na przewijak-u mnie takie rozwiązanie super się sprawdziło-komodę mam między ścianą a regałem-więc nawet przy dużym i fikającym dziecku można wygodnie i bezpiecznie przebrać pieluchę. Ten blat się potem odkręca i inaczej przykręca-i komodo-przewijak zmienia się w zwykłą komodę. W pokoju córki pół mebli mamy białych, a pół ciemnych i nawet dobrze to wygląda

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Ja słyszałam o możliwości skorzystania z położnej przed porodem. Chodziłam do szkoły rodzenia w pierwszej ciąży, nawet mam jeszcze notatki (a spisywałam wszystko, bo wszystko było dla mnie nowością), córka nie skończyła jeszcze 2 lat i czuje się "na bieżąco", nic mi aktualnie nie dolega, więc nie widzę teraz takiej potrzeby. Ale po porodzie na pewno skorzystam z wizyt domowych.

Pati nie musisz korzystać z położnej z przychodni, jeśli akurat ta kobieta Ci nie odpowiada, deklaracje możesz złożyć gdzie chcesz. Do mnie przyjeżdżała kobieta z drugiego końca miasta (umówiłam się z tą, którą opłacałam przy porodzie, bo była bardzo doświadczona i konkretna). Nie trzeba mieć położnej i lekarza w tym samym ośrodku. Może jakaś znajoma poleciła by Ci jakąś fajna babkę? Chyba, że mieszkasz w małej miejscowości i nie ma w okolicy innych położnych.
    Ja mam fajna komodę z ikei, z rozkładanym blatem na przewijak-u mnie takie rozwiązanie super się sprawdziło-komodę mam między ścianą a regałem-więc nawet przy dużym i fikającym dziecku można wygodnie i bezpiecznie przebrać pieluchę. Ten blat się potem odkręca i inaczej przykręca-i komodo-przewijak zmienia się w zwykłą komodę. W pokoju córki pół mebli mamy białych, a pół ciemnych i nawet dobrze to wygląda
    Takie rozwiazanie sueper z komoda. Moglabysdac linka do niej?
    Na połozna zdania raczej nie zmienie. U nas jest jedna przychodnia i jedna polozna a do miasta mam 15 km.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów