Strona 634 z 898
Pokaż wyniki od 6,331 do 6,340 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny wszystko ale okna sobie odpuscmy teraz to tylko okna zycie chyba malenstwa cenniejsze.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja tam broń Boże się nie przemęczam. Umyłam tylko szyby i ściągaczką przeleciałam. Ramy parapety itp będzie mi bratowa myła

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Szczesliwa M super wiadomości!!! Bardzo dużo już przeżyłaś w tej ciąży, dla mnie jesteś bohaterką, jestem pełna podziwu wobec Twojego podejścia do całej tej historii. Życze Ci, nudnej ciąży już do końca.
    Dilajla ciesze się, że z Dzieckiem wszystko ok.
    Mami4 ja brałam dokładnie tyle samo duphastonu, luteiny i magnezu, ale teraz lekarz pozwolił mi wszystko odstawić, bo już wszystko u mnie ok. A u Ciebie co się dzieje, że tak długo musisz brać?
    Co do okien, ja nie myje, bo mi się nie chce. Ale jak ktoś się dobrze czuje, to umycie jednego okna maleńswu nie zaszkodzi.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja bede na lekach do 35 tyg.

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Szczesliwa M super wiadomości!!! Bardzo dużo już przeżyłaś w tej ciąży, dla mnie jesteś bohaterką, jestem pełna podziwu wobec Twojego podejścia do całej tej historii. Życze Ci, nudnej ciąży już do końca.
    Dilajla ciesze się, że z Dzieckiem wszystko ok.
    Mami4 ja brałam dokładnie tyle samo duphastonu, luteiny i magnezu, ale teraz lekarz pozwolił mi wszystko odstawić, bo już wszystko u mnie ok. A u Ciebie co się dzieje, że tak długo musisz brać?
    Co do okien, ja nie myje, bo mi się nie chce. Ale jak ktoś się dobrze czuje, to umycie jednego okna maleńswu nie zaszkodzi.
    Hopka, dziekuje!:* W koncu bycie Mama to nie tylko laktacja, zmiana pieluch czy wycieranie ciekacego noska to przede wszystkim milosc... Dzisiaj cala te sytuacje ( a przed nami jeszcze inne badania...) moge podaumowac tylko jednym zdaniem " All You need is love..."

Zastanawiam ske jak u nas na forum bedzie z plcia- czy przewaga chlopcow czy dziewczynek U nas na usg w okolicach 12 tygodnia powiedzili ze chlopiec, ja mialam ogromna ochote na kwasne rzeczy i sie potwierdzilo Przy Corci odrzucalo mnie od kwasnego ale moglam jesc duzo slodyczy i mase jablek!!!

Ciekawa jestem jak u Was to wyglada ?

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    U mnie to druga ciąża, druga dziewczynka i drugi raz ogromny apetyt na wszystko. W pierwszym trymestrze miałam troche mdłości (w poprzedniej ciąży ani razu). Od niczego mnie nie odrzuca, słodkie, ostre czy kwaśne, wszystko wciągne jak odkurzacz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Tak, syndrom odkurzacza tez mialam Na poczatku mega kwasna kapusta z wkruszona do srodka czekolada. Potem zupki chinskie w ilosciach przerazajacych :/ Sa niezdrowe wiec doslownie zmusilam sie zeby ich nie jesc ale chetka nadal jest

W lodowce zawsze musza byc u nas sloiki z kwasotami: dynia w occie, papryka konserwowa, ogorki i kukurydza w occie oj az slinka cieknie

U mnie na 90% dziewczynka. Nie mogę patrzeć na kwaśne. Chociaż przed ciążą i w poprzedniej ogórki kiszone wciągałam tonami. Potwierdzone będzie 28.02.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Z syndromem odkurzacza to ja się urodziłam... Ja wczoraj na USG widziałam siuraka ale gienek się ze mnie śmiał że tyle czekałam to jeszcze sobie poczekam dwa tyg :P

Kiedyś może już o tym pisałam że jak byłam w ciąży z córką, to zaraz jak odczytałam test ciążowy pojechałam do sklepu i kupiłam sobie różowe skarpetki miałam tak silne przeczucie że będzie dziewczynka. Teraz nic... cisza co będzie to przyjmę

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów