Strona 632 z 897
Pokaż wyniki od 6,311 do 6,320 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Bardzo sie ciesze ze jest wszystko dobrze! Dzielny maluch
    Jak sie nazywa ten lekarz z łodzi?

Dr. Alaszewski

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Super informacje a pamietasz historie ktora Ci opowiadalam u Was bedzie tak samo

Suepr informacje Szczęśliwa! Teraz już wszystko musi być dobrze

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta

Dr. Alaszewski
    a to nie kojarze. Wazne ze z dzieckiem jest dobrze

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Moja wizyta dziś o 16 Wczoraj wieczorem już czułam jak dzidzia się przekręca, dopiero teraz czuję się w ciąży

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Moja wizyta dziś o 16 Wczoraj wieczorem już czułam jak dzidzia się przekręca, dopiero teraz czuję się w ciąży
    Ja właśnie mam podobnie,odkąd minęły mdłości wcale nie czuję się w ciąży,no poza rosnącym brzuchem,ale praktycznie wcale nie czuję ruchów i to mnie wkurza,bo chciałabym już porządniego kopniaka dostać

Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Dziewczyny mieścicie się jeszcze w swoje staniki? Ja chyba więcej przybrałam w biuście niż w brzuchu
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ale jestem dzis polamana. Dopiero 20 tydz a ja taka polamana chodze jak conajmniej w 8 mc. Jednak kolejna ciaza to wysilek ogromny dla organizmu.
    Co do lezenia ja ogolnie dziennie okolo 5 h leze i mam nadzieje ze tak do konca bedzie. Nie jak poprzednio wlasnie plackiem i na silnych lekach. Teraz i tak mam duzo 2*luteina 100mg 2*duphaston i 6 magnezow forte. Plus 3 wielkie witaminy z pranatal duo

Jest dzien ze jest ok a jest dzien koszmar. Jak stara babulenka.
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    No to super

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja właśnie mam podobnie,odkąd minęły mdłości wcale nie czuję się w ciąży,no poza rosnącym brzuchem,ale praktycznie wcale nie czuję ruchów i to mnie wkurza,bo chciałabym już porządniego kopniaka dostać
    Mnie to tylko cycki z 10 dni bolały, a potem nic nie czułam. Ruchy zaczęłam czuć 2 dni temu. Czyli 19 tydzień.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    a mnie w 1 trymestrze cycki nie bolały za to teraz mi się czasem zdarza że pobolewają.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Mnie to tylko cycki z 10 dni bolały, a potem nic nie czułam. Ruchy zaczęłam czuć 2 dni temu. Czyli 19 tydzień.
    No ja jakies 2 tygodnie temu czułam delikatnie,a potem już jakby mniej na usg maluch szalał i było widać ale ja tego nie czułam,poczekam rozkręci się choć chciałabym już.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów