Strona 609 z 898
Pokaż wyniki od 6,081 do 6,090 z 8977

Lipcówki 2017

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    A placiłaś wyzszy zus aby dostawac wiecej na maciezynskim ?
    Płacę niski ZUS, ale to nie ma już znaczenia, bo tak jak któraś już napisała przepisy się zmieniły i nawet jak bym teraz zaczęła płacić wysoki to minimalnie by podskoczył.

Także po spotkaniu z księgową uznałyśmy, że zostaję przy niskim ZUSie, po porodzie przez rok macierzyński 1000zł, ale dzięki temu mogę dalej prowadzić dz tylko płacę dalej ubezpieczenie zdrowotne.

Mnie to bardzo odpowiada

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Jade w tygoniu do Wojewodzkie szpitala w Kielcach. Orientujesz sie moze gdzie tam robia tomografie w ktorym budynku? Po oblukaniu na mapie to swierdzilamze chyba w budynku glownym. A nie chce juz tam dzwonic.
    Moja przyjaciółka mieszka w Kielcach, jutro do niej zadzwonię i zapytam o ten szpital.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Jak dla mnie karmienie piersia to indywidualna sprawa kazdej kobiety.. osobiscie max do 2 lat bym mogla karmic

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    AnnaG piszę priva

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Wrrrrr wszystko mi zjadlo.... Nie znoszę pisać z telefonu

O mnie
    02.07.2017
    Pati miałam kiedyś robiony tomograf w Kielcach ale już nie pamiętam w którym to było budynku. Tych budynków tam jest chyba ze 3.

Co do karmienia piersią tak dużych dzieci to nie dla mnie, ja mogłabym dziecko karmić maks do roku. Może to kwestia tego że u mnie w domu nagość, i karmienie piersią młodszego rodzeństwa to był temat tabu. Zresztą ja 1 córkę zawsze karmiłam w osobnym pokoju i tylko mój mąż mógł wtedy ze mną być. Jak ktoś przychodził to ja wychodziłam. Karmienie dzieci powyżej 4 lat jest dla mnie już co najmniej dziwne.... i nie jestem do końca przekonana czy niesie takie wspaniałe korzyści.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja karmilam jednego syna 2.5 roku jakos i nie wspominam tego dobrze. Reszta chlopakow do roku. I to super rozwiazanie jest. Choc teraz nie wiem czy do pol roku nie bede potem musze wracac do.pracy a nie da sie z wiszacym na cycku.
    A te zdjecia byly okropne przedstawili bardzo zle kobiety jakby kazda kilka lat po porodzie wygladala tak zle. I stad sa te stereotypy matki. Brzydka zaniedbana ....ja mam 3 dzieci ale daleko mi do tego. Lubie kosmetyczke, musze isc do.fryzjera czy zrobic paznokcie. Skore tez mam ogolnie ladna. A i ubrac sie lubie dobrze w domu to wiadomo wygodnie. Ale pamietam jak czasem padlo ze mi to juz nie pasuje tak czyt. Dopasowana sukienka i szpilki itp.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja karmilam jednego syna 2.5 roku jakos i nie wspominam tego dobrze. Reszta chlopakow do roku. I to super rozwiazanie jest. Choc teraz nie wiem czy do pol roku nie bede potem musze wracac do.pracy a nie da sie z wiszacym na cycku.
    A te zdjecia byly okropne przedstawili bardzo zle kobiety jakby kazda kilka lat po porodzie wygladala tak zle. I stad sa te stereotypy matki. Brzydka zaniedbana ....ja mam 3 dzieci ale daleko mi do tego. Lubie kosmetyczke, musze isc do.fryzjera czy zrobic paznokcie. Skore tez mam ogolnie ladna. A i ubrac sie lubie dobrze w domu to wiadomo wygodnie. Ale pamietam jak czasem padlo ze mi to juz nie pasuje tak czyt. Dopasowana sukienka i szpilki itp.

Uwielbiam takie teksty! To tak jak u nas kiedy gdzieś wychodzimy do znajomych to ustalamy wcześniej kto prowadzi a kto może się napić. Jezu ile ja razy usłyszałam TY?? a dziecko?? ma na to patrzeć? Matce to nie przystoi dodam że zawsze chodzi o piwo góra 2 typu warka radler itp. I teraz ograniczyło się to tylko do normalnych znajomych którzy rozumieją że ja też mam prawo się napić piwa, i że dziecko nie widzi w tym patologii bo nawet nie wie co mama pije, i którzy podchodzą do tego normalnie.

Wczoraj byliśmy u znajomych... tak na siłe trochę bo jego lubimy a ja za nią nie przepadam. W każdym razie opowiedziała mi o swoich 4 wstrząsających porodach, każdy tragiczny a na koniec jej mąż się mnie pyta czy się napiję lampki wina? Ja takie oczy na niego bo wie że jestem w ciąży. Grzecznie odmówiłam a on do mnie że jego to piła sobie lampkę raz na jakiś czas i nic jej nie było. Już miałam dodać że chyba wiem czemu te porody takie tragiczne ale się opanowałam...

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Hej!
    Ja pamiętam jak był szał z rozwodami gdy nie było miejsc w przedszkolach, a matka "samotnie wychowujaca" dziecko ma pierwszeństwo - paranoja jak dla mnie.
    Ja karmilam syna do 6 miesięcy bo miał skaze białkowa i było mi strasznie ciężko na diecie bezmlecznej, a corke do 8 miesięcy bo dostała już zeby i zaczęła mnie gryźć. Myślę że nie zdecydowała bym się na karmienie dłużej niż do roku bo później ciezej odstawić takie dziecko - koleżanka miała właśnie taki problem. No i 2-latek przybiegajacy "mama daj cycka" to już nie fajnie.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja karmiłam 11 msc, córka coraz więcej jadla różnych rzeczy, nauczyła się pić z butelki, coraz mnie interesowała się piersią więc pokarmu było coraz mniej i jakoś tak samo wyszło. Uważam, że karmienie do roku jest najbardziej optymalne dla obydwu stron. Jestem w stanie zrozumieć karmienie do 2 r.ż. bo różne zą potrzeby dzieci emocjonalne i pokarmowe, problemy i ograniczenia żywieniowe. Ale karmienie dzieci powyżej 3 r.ż. kojarzy mi się z "nieodciętą pępowiną" i zaburzeniem relacji mamy z dzieckiem. I nie widzę tu żadnych korzyści zdrowotnych ani dla matki ani dla dziecka.
    I faktycznie prawie wszystkie kobiety w tej sesji są otyłe i mało atrakcyne. A niby przy karmieniu się chudnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów