Strona 6 z 154
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 1535

Lipcówki 2017

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja was podziwiam za czwóreczkę :-D. Ja pamiętam z ciąży z synem, że chyba na początku 3 mies już nosiłam spodnie ciążowe bo nie umiałam się dopiąć a jak się jakimś cudem dopiełam to mnie brzuch bolał. Jestem szczupła ale mam tendencje do wysadzania brzucha np przy wzdęciach i wtedy to wyglądam jakbym w 3 była. Mnie piersi bolą i to był jeden z pierwszych sygn, że coś jest nie tak ;-) bo poprzednie cykle bolały, były powiększone ale miękkie czyli sama woda a teraz mam twarde i ciężkie. Mnie mdłości męczą z rana i wieczorem. Ssie mnie jak diabli a nie mam na nic ochoty.....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja tez spać nie mogłam. Rano dzieci trzeb odstawić do szkoły.
    Najmłodszy syn ze mną w domu. Na szczęście pracuje na swój rachunek wiec nie musze nigdzie dzis lecieć.

Pogoda fatalna.

Z lekarzem mam problem bo poprzedni byl idealem wizyta zawsze trwala od 30min do 1h dokładny szczgólowy. Ale się przeprowadził bywa u nas co miesiąc. A w ciąży pasuje miec kogos na miejscu w razie W.

Kiedy Wy pójdziecie na pierwsza wizyte? Ja przeczesalam opinie i wstępnie mam dwóch wybranych. Planuje isc tak za max 3 tyg. Teraz wychodzi mi 4 tydz 1 dzień.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Hej. Nie przejmuj sie mnie nawet nie mrowia różnie to bywa. Czasem mnie odrzuci jak cos jem.
    A na dokładkę przeziębienie mnie meczy glowa boli. Obkupilam dzis aptekę z testow i każdy pozytywny. I prenalen na przeziębienie tez kupiłam.
    Ehh ja jeszcze oglupiala bo plany byly ale za rok. Fakt maz sie cieszy. Mamy juz trzech synów, od kilku mc mieszkamy w nowym dużym domu. Nie spelna rok temu kupiliśmy samochód i maz mial nosa bo wybrał model powiększony 7 miejscowy i smieje sie ze teraz choc bedzie pożytek z rodzinnego auta

Co do wózka dla 3 syna kupiliśmy fajny wymarzony maxi cosi Mura 4 plus. Ale sprzedałam jakos rok temu. Ale teraz jak wszystko sie dobrze potoczy to znów mój faworyt jest. Ehhh ciąża ja w ciąży
    Nie dociera jeszcze ... Dotrze za kilka tygodni bo mnie juz w 3 mc wysadza ciazowo. Ale chwilowo nie mówimy nikomu może w święta. Nie wiem sama może później.
    Kochana ja musialam zakupic spodniw ciążowe haha bo dol brzucha mam taki wysadzony,ze mnie moje spodnie gniotly.

Wezme sie za sprzatanie to i myslenie mi przejdzie.

U nas tez byly plany ze dopiero za rok ale udalo sie za pierwszym razem

Hej dziewczyny dołączam do lipcówek . ostatnia @ pojawila sie u mnie około 22.09. w pazdzierniku w terminie spodziewanej @ zamiast krwawienia bylo tylko 7-dniowe plamienie . trzeciego dnia plamienia zrobilam test i ujrzalam dwie blade kreseczki . w zwiazku z nieustajacym plamieniem dwa dni pozniej wyladowalam u ginekologa ktory niestety jeszcze nic nie widział oprocz pogrubienia endometrium i jakiegos przejasnienia . kazał przyjsc na kolejna wizyte tj 15.11 mowiac ze powinno byc juz wtedy widoczne serduszko. Wczesniej bylam juz umowiona na usg jamy brzusznej z powodu innych dolegliwosci wiec w miedzyczasie tzn 28.10 bylam na usg jamy brzusznej i widoczny juz byl pecherzyk ciazowy 4mm . Poki co meczy mnie zgaga ( dzis pierwszy dzień ) , piersi bola i sa jedrniejsze oraz miewam delikatne mdłości . Wedlug kalkulatora termin porodu przypada na 1.07 Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja tez spać nie mogłam. Rano dzieci trzeb odstawić do szkoły.
    Najmłodszy syn ze mną w domu. Na szczęście pracuje na swój rachunek wiec nie musze nigdzie dzis lecieć.

Pogoda fatalna.

Z lekarzem mam problem bo poprzedni byl idealem wizyta zawsze trwala od 30min do 1h dokładny szczgólowy. Ale się przeprowadził bywa u nas co miesiąc. A w ciąży pasuje miec kogos na miejscu w razie W.

Kiedy Wy pójdziecie na pierwsza wizyte? Ja przeczesalam opinie i wstępnie mam dwóch wybranych. Planuje isc tak za max 3 tyg. Teraz wychodzi mi 4 tydz 1 dzień.
    Ja ide do gin we wtorek 8.11. Nawet troche za pozno. Jestem po zakrzepicy i musze od poczatku przyjomwac zastrzyki.

Member
    Malwina4

O mnie
    Mami ja mam 4t 3d. Mój gin kazał przyjść w 35dc jeśli @ nie będzie ale nie wiem czy się nie pokuszę wcześniej jeśli beta będzie pozytywna. Wiem, że nic nie sprawdzi ale chcę iść tak informacyjnie, popytać o kilka spraw. Polecacie jakieś witaminy dla ciężarnych????? Ja brałam dawno temu więc nie mam rozeznania. Do tej pory brałam kwas foliowy, ponad pół roku i magnez z wit b6. Chciałabym jakieś kompleksowe, ale tyle jest tego, że ciężko się zdecydować

Ja sie wlasnie tym stresuje, ze byly mdlosci, bol piersi a dzisiaj nic... no fakt ze piersi mam pelne. I brzuszysko znowu ponolewa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Malwina4

O mnie
    Iza witaj

Mama Martuli a mnie brzuch dziś boli mocniej, chyba z nerwów, ale czuję samą macicę, takie skurcze ciągnięcie, zupełnie nie jak na @. I coś mi tam w głowie świta, że tak samo czułam w ciąży z synem. Syn ma w niedzielę urodziny, 7 lat kończy i się zastanawialiśmy czy w razie czego nie powiedzieć rodzince, ale sama nie wiem czy to nie za wcześnie.
    Ostatnio edytowane przez Malwina4 ; 02-11-16 o 09:51

Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    Mami ja mam 4t 3d. Mój gin kazał przyjść w 35dc jeśli @ nie będzie ale nie wiem czy się nie pokuszę wcześniej jeśli beta będzie pozytywna. Wiem, że nic nie sprawdzi ale chcę iść tak informacyjnie, popytać o kilka spraw. Polecacie jakieś witaminy dla ciężarnych????? Ja brałam dawno temu więc nie mam rozeznania. Do tej pory brałam kwas foliowy, ponad pół roku i magnez z wit b6. Chciałabym jakieś kompleksowe, ale tyle jest tego, że ciężko się zdecydować
    Trzymam kciukiza bete

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów