Strona 594 z 898
Pokaż wyniki od 5,931 do 5,940 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny, czy któraś z was odczuwa PULSOWANIE W PACHWINIE? no z takimi cudami w 1 ciąży się nie spotkałam a nad ranem pojawiło się u mnie. Biorę magnez i potas 3 razy dziennie...
    Czasami na brzuchu czuje pulsowanie ale w pachinie chyba nigdy.

2. dzieckozakupy.pl
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Mój kuzyn w sumie dlatego ochrzcił dziecko, zwłaszcza, że mieszkamy w małej mieścinie... Mój powiedział, że to jest jedyna kwestia dotycząca naszego dziecka, do której on się nie będzie wtrącał. Ja się jeszcze zastanawiam, ale skłaniam się bardziej ku temu, żeby dziecko ochrzcić.

Hopka, zawsze możesz popytać gdzie ochrzczą wam dziecko bez problemu. Ja wiem, ze u nas w parafii proboszcz robi mega problemy, albo namawia na 2w1- chrzciny i ślub za jednym zamachem, albo nie chce ochrzcić, bo rodzice nie praktykuja, albo jedno nie wierzy.
    My syna ochrzcilismy drugie dziecko tez bedziemy chrzcic. Moj by sie nie zgodzil zeby nie chrzcic sam byl ochszczony dopiero przed komunia i mowi ze zle to wspomina bo dzieciaki go palcami wytykaly jego i jego brata a ja w sumie do konca nie wiem w co wierzyc.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja byłam chrzczona dwa dni przed komunią, i to jest największa trauma z dzieciństwa. Ksiądź się kłócił z moim ojcem przy nas, chrzestny nie dotarł ehh po 20 latach dzwoniłam do księdza bo potrzebowałam akt chrztu i on dalej mnie pamietał z imienia i nazwiska. A dzwoniłam bo obcenia mieszakm ok 300 km dalej niż wtedy.

Ja jestem wierząca-nie praktykuje ale to przez księdza który robi takie cyrki że ja nie mogę na to patrzeć, mąż wierzący i praktykujący więc dzieci chrzcimy

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    A dzieci cie nie wytykaly palcami? Dobra pamiec musi miec ten ksiadz.

A ja wczoraj bylam u gina bede miec drugiego chlopaka juz na 100 % ostanio jajca sie gdzies musialy schowac. Bolacy jajnik to nie jajnik. Macica uciska mi na jakis nerw i tak juz bedzie mnie bolec do końca liczac na jakis cod. Najgorsze jest to ze.czasami chodzic nie moge tak boli.

O mnie
    02.07.2017
    Ksiądz już niestety nie żyje, ale to był chyba najwspanialszy ksiądz jakiego dotąd poznałam. Nie dzieci się nie dowiedziały nigdy bo to była pełna konspiracja.

O mnie
    02.07.2017
    dajcie link na tego fejsa bo faktycznie cisza jak makiem zasiał

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim.
    Byłam rano w Lidlu na zakupach i były ubranka dla maluchów i wcale nie było przy nich dzikich tłumów jak to zwykle bywa
    Krew oddana, poprosiłam o cienką igłę i udało się od razu pobrać , ciekawe jak moja glukoza.

Pati gratuluję synka. Mam nadzieję że jutro też się dowiem kto u mnie mieszka.

Dilajla ja nie mam takiego pulsowania.

Pogoda okropna, szaro i ponuro.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Ja zadzwoniłam do koleżanki żeby mi kupiła kołderkę, z ciuszkami się jeszcze wstrzymam do póki nie wiem kto tam siedzi.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja zadzwoniłam do koleżanki żeby mi kupiła kołderkę, z ciuszkami się jeszcze wstrzymam do póki nie wiem kto tam siedzi.
    Ciuszki były naprawdę fajne, ale ja też czekam na płeć bo jak będzie chłopiec to praktycznie większość mam dokupię tylko kilka rzeczy a jak dziewczynka to można będzie poszaleć

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Ja jestem niewierząca, mój wychowany w wierze, ale dzieci chrzcić nie będziemy - jak kiedyś będą chciały to się ochrzczą. Ja nie będę deklarować,że wychowam dzieci w wierze katolickiej,skoro nie mam takiego zamiaru, nienawidzę kłamstwa i kłamców, a to byłoby zwyczajne kłamstwo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów