Strona 592 z 896
Pokaż wyniki od 5,911 do 5,920 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Hopka pisałaś o spodniach z C&A - kiedyś pisałam posta,że są ogromne. Ale ja też jestem malutka i kupiłam w h&m ostatnio - są super - 34 to 34 a nie 48
    Zgadza się, mierzyłam też w h&m rozmiar 36 i był na mnie w sam raz, ale kosztowały 129zł, niby nie jest to dużo za spodnie (zwłaszcza ciążowe), ale te w C&A były w promocji za 69zł więc mnie cena skusiła. Zamówiłam do sklepu, przymierzyłam i zostawiłam, nic mnie zwrot nie kosztował. Teraz juz wiem, że nigdy spodni w C&A nie kupię, 36 było najmniejszym rozmiarem, a wyglądało na co najmniej 40. Ale jegginsy były ok.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja kupiłam za 69 w h&m i mi sie dobrze nosi jest jeszcze ta promocja w c&a?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny jak u was sytuacja z oknami? Ja zamówiłam sobie ściągaczkę z wiledy i chyba będę się codziennie z jednym oknem przepraszać bo jest po prostu masakra. Już nie mówię o jakimś dokładnym myciu ale przynajmniej szyby

U mnie przed świętami teściowa myła. Do wiosny wytrzymają, tragedii nie ma i wtedy znowu teściową albo męża wykorzystam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Noo jak by ona to czytała to już byś płonęła ogniem piekielnym :P Dziewczyna bardzo dziwna za mąż wyszła mając lat 21 mieszkają w 5 w kawalerce bo jej mąż nie uznaje antykoncepcji i będą mieli tyle dzieci ile Bóg da, a na fejsie co rusz gorąca prośba o coś dla dzieci bo nie starcza od 1 do 1... ehhh nie komentuje nie moja sprawa.
    To by mnie zjadla ;p haha ja swoich pogladow raczej nie zmienie. A slub jeżeli już to cywilny.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    U mnie tylko w kuchni jest zasyfione bardzo bo nie zdazylam umyc przed swietami umyje go jak się cieplo zrobi na dworze

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Hopka pisałaś o spodniach z C&A - kiedyś pisałam posta,że są ogromne. Ale ja też jestem malutka i kupiłam w h&m ostatnio - są super - 34 to 34 a nie 48
    Ja tez kupiłam w h&m, cos a'la welur, rozmiar XL, a miejsca na dupę, że ho ho ale i tak najlepszym zakupem były flanelowe gacie od piżamy- najwygodniejsze po domu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny jak u was sytuacja z oknami? Ja zamówiłam sobie ściągaczkę z wiledy i chyba będę się codziennie z jednym oknem przepraszać bo jest po prostu masakra. Już nie mówię o jakimś dokładnym myciu ale przynajmniej szyby
    Dlatego zasuwam roletę w pokoju a na inne nie patrzę jak pomyślę, że mamy 15 okien do umycia, to mnie trafia, ale mama powiedziała, że do świąt wytrzymamy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    To by mnie zjadla ;p haha ja swoich pogladow raczej nie zmienie. A slub jeżeli już to cywilny.
    U nas też cywilny, jeśli już, ale dlatego, że mój jest ateistą, a dla mnie byłoby totalną hipokryzją lecieć do ołtarza w kościele, jak chodzę może ze 3 razy w roku i na śluby i chrzciny.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cieńwiatru chyba już nie ma tej promocji w C&A, przynajmniej nie widziałam na stronie internetowej.
    Ja z oknami nie mam problemu, bo u mnie zawsze myje je mąż. Co prawda po tygodniu są już brudne (cudowny Kraków, ale nie zwracam na to uwagi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów