Strona 59 z 154
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Pati to ile ma siostra.
    23lata porusza sie na wuzku inwalidzkim wiec trzeba jej czasami pomoc

Candies0000
    dobrze ze wszystko jest wporzadku. pojdziesz do swojego lekarza to cie uspokoi nie zamartwiaj sie tak

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Już mnie uspokoił ten lekarz co robił usg bo ufam mu w pierwszej ciąży robił mi usg także wiem że to dobry specjalista kazał zażywać witaminę D w dużej dawce,ale muszę w tygodniu umówić się z moim lekarzem

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    23lata porusza sie na wuzku inwalidzkim wiec trzeba jej czasami pomoc

Candies0000
    dobrze ze wszystko jest wporzadku. pojdziesz do swojego lekarza to cie uspokoi nie zamartwiaj sie tak

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    No nie ma to jak sie chozi wlasnie do jednego lekarza dobrze ze jestes juz spokojna. wkoncu nerwy nam nie sluza

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    A ja na jutro czekam aaaaa chyba zwariuje. Spodnie wszystkie w pasie gniota. Nie chce nic kupować dopóki nie bedzie ok i nie zobaczę serduszka.
    A boje się bo serce zaczyna bic w 21 dni od zapłodnienia. Test wyszedł w 26dc. A dzis mamy 45dc. Czyli juz powinno bic

Mami4 ja tez sie boje wizyte mam za tydzien w wczartek. Ostatnia miesiaczke 14pazdzienika i nie wiem co juz pn dr zobaczy.

Mami4 nie martw sie bedzoe dobrze,dzidzie widzialas? U mnie btla jedynie jalas malenka ktopeczka w pecherzyku w poniedzialek mam isc do niej krew oddac wiec mozr poprosze o usg poprosze chociaz bym miala za nie zaplacic.
    Tysia bylam na usg w 7 tyg. A dokladnie 6+2

Mami ja biorę duphaston już dwa tygodnie i nie mam żadnych skutków ubocznych. Odpukać niech tak zostanie.
    Mnie ogólnie strasznie śmierdzi dezodorant i perfumy....
    zachcianki mam na nabiał i szpinak heheh a dzis na obiad robię barszcz czerwony z uszkami.
    A co do niepokojących objawów to ja mam białe upławy, podejrzewam że to może być grzybica. Mam nadzieje że mój doktorek do wtorku się ogarnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mamu mi tego pisac nie.musisz ja mam dluzsze cykle bo 31 dni owu mialam 20-21 pazdziernika tez liczylam ze cos zobacze

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja mam steszny stres. W pierwszej ciąży w 2007 bety sie nie robilo pierwsze usg miałam po 23 tyg. I potem w dniu porodu i uwierzcie to byla ciaza marzenie nie bylo stresu zamale za duże. Nie ma tętna itp. Tętno po 12 tyg co mc detektorem słuchali i tyle. Ale mogłam miec np krwiak ale nie wiedziałam tez nie wiem kiedy to serduszko zaczelo bic. A teraz 6 tydz a ja w takiej panice jak cholera naprawde. Po kimś to może splywa bedzie to będzie mimo ze to 4 ciaza jest tak samo wazna jak pierwsza.

I oczywiscie mieszkam w De zadnych lekow mam czekac...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów