Strona 589 z 898
Pokaż wyniki od 5,881 do 5,890 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tosinka Zobacz posta
    Ja mam x-landera x-move sprawdził sie świetnie. X-q nie znalazłam na stronie - jaki to jest?
    Diphergan to ja brałam przez 5 dni i pomógł. Od wczoraj nie biorę ale jest ok.
    W niedziele tez się dowiedziałam że wesele pod koniec lipca. Termin na 19 wiec na pewno się nie wybiorę, ale na szczęście mamy jeszcze jedno w maju.
    Dziś wysprzatalam cała kuchnie łącznie z szafkami w środku, jeszcze okno mi zostało do umycia. Tylko teraz nie wiem czy jak usiadłam to jeszcze wstanę
    Ma ktoras , was książkę ciężarówka przez 9 miesięcy - warto kupić?
    Kupic to nie wiem ale przeczytac jaknajbardziej mozna sie posmiac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja zaraz jade mojego mlodego odstawic na noc w szkole jakis taki wymysl dyrektorki, napalil sie na to jak dziki to niech idzie he he
    Jeszcze po papier toaletowy przez ten moj czestomocz zbankrutuje na papierze hi hi.
    Ja dzis sie lepiej czuje na razie skurczy brak nie boli brzuch tylko wzdety jak balon juz mi rece opadaja nie jem nic wzdymajacego chleb ziarnisty pije duzo wody owoce a i tak masakra jakas.
    Co do fotelika ja kupuje maxi cosi peble plus z baza isofix.
    Wczesniej mialam cabriofixa tez byl fajny jeszcze mysle nad nim jednak tanszy jest o 300 zl a z drugiej strony tamtem wygodniejszy a ja naprawde duzo w tygodniu musze jezdzic z dziecmi wiec wybiore pewnie ta wygodniejsza opcje. A bratowa urodzila ta ja poprosze kiedys jak bedziemy zeby mi mala wlozyla do tego peble plus jak on sie ma do cabriofixa

Dzieciaki mi pomogly ogarnac dom myly podlogi
    Jutro jade zakldac ten pesar.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja dzisiaj pojechałam załatwiać sprawy, m.in zajrzałam do pracy usiadłam po chwili odpłynęłam... przyleciała pielęgniarka zmierzyła mi cukier a to po śniadaniu,kawie i 3 krakersach 60... także otrzymałam dzisiaj nową zabawkę pt. GLUKOMETR i mam przez 2 tyg do następnej wizyty kontrolować cukier.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Jeśli chodzi o nastrój depresyjny to koszulka lidera zostaje nadal u mnie. Ze mną jest coraz gorzej, wszystko przez te ruchy. Niby widzę dziecko na usg i się rusza a tu przez to łożysko ruchy znikome. W głowie ciągle myśli że może z dzieckiem jest coś nie tak... i niestety ale mi się to pogłębia

Dilajla przestań się schizować, ja też nie czuję. Byłam dzisiaj na wizycie wszystko w jak najlepszym porządku. Dodatkowo przestałam brać do siebie to co czytam w internetach, zrobiłam ankietę wśród koleżanek i bardzo częste jest, że w kolejnych ciążach czuły ruchy w 20-22 tyg.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Taaak, rób większe smaki
    A co ja poradze ze mam ochote tylko szkoda ze swirzej nigdzie nie kupie

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dilajla spokojnie wszystko jest w porządku. A jak się tak bardzo martwisz to może detektor tętna by Ci pomógł.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja generalnie jakas spokojniejsza jestem. Mąż jak tylko slyszy ze chce jakieś opcje awaryjne miec np z wypor porodowki zeby wrazie czego był oddział neonatologii to już mowi ze ja to tylko czarne mysli. Ale czy to zle ze chce żeby wrazie czego dzidzius mial dobra opiekę. Są sprawy które nie sa od nas zależne i chce byc na nie przygotowana

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja przez lozysko tez slabo czuje ale znalazlam patent. Jak sie poloze na brzuchu nie do konca na plasko tylko troche na boku to czuje ruchy po drugiej stronie .

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Zajrzałam do empiku ciężarówka przez 9 miesięcy 60 zł Kupiłam za to Bridget Jones Dziecko w promocji za 20 i jestem zadowolona

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów