Strona 582 z 896
Pokaż wyniki od 5,811 do 5,820 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    My też jesteśmy same, bo po mimo że mój maż pracuje na miejscu - pracuje bardzo dużo. Ja dziś czuję się dużo lepiej, inhalacje chyba pomogły bo puścił mi ucisk w nosie i spłynął brzydki katar, ale nie idę jeszcze do lekarza bo mam go tylko po nocy. Kaszlu też już mniej. Wczoraj zamówiłam sobie kubek termiczny bo pije sporo wody w nocy a że u nas w domu jest chłodno woda jest zimna. Także na noc znowu zaaplikuję sobie czosnek, a w ciągu dnia miód i cytryna Zaliczę też spacer bo już mi zbrzydło siedzenie w domu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Też bym się chętnie na spacer wybrała, ale u nas taki smog, że od piątku z domu nie wyszłam. Dziś już muszę, bo młodą trzeba do żłobka zawieź, zakupy zrobić i do Zusu podjechać.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    A moka tesciowa robi rosol z golebi i czesto nam wciska. Dobrze wiedziec. Ja juz po badaniach. Jak to dobrze krew oddawac tak to prawie 100 zl mi zostalo w kieszeni

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Dzieki dziewczyny za wsparcie odrazu człowiek spokojniejszy jest. Też bym wyszła na spacer z dzieciakami bo u nas dzisiaj ferie się zaczęły ale młoda ma zapalenie oskrzeli. Dzisiaj do kontroli ale coś słabo to widzę bo dalej strasznie kaszle.

O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny a co myślicie o krwi pępowinowej? Ja się zastanawiam ale koszt rocznego utrzymania jest spory, dzisiaj też przeczytałam że można oddać za darmo ale wtedy zrzekasz się praw do krwi, w sumie nie jest to jakieś złe rozwiązanie

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny a co myślicie o krwi pępowinowej? Ja się zastanawiam ale koszt rocznego utrzymania jest spory, dzisiaj też przeczytałam że można oddać za darmo ale wtedy zrzekasz się praw do krwi, w sumie nie jest to jakieś złe rozwiązanie
    Ja poprzednio nie oddawałam, teraz też nie.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki mam pytanie, wczoraj w łazience po kąpieli smarując brzuch zauważyłam nad pępkiem takie wgłębienie że można włożyć opuszek palca, ma tak któraś z Was?

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    02.07.2017
    Ja nic takiego nie mam, ani wklęśnięcia ani kreski jedynie rozstępy po 1 ciąży hehehe

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Czytałam kiedyś wypowiedź specjaliaty hematologii, który twierdzi, że nie przeszczepiłby dziecku choremu na białaczkę jego komorek macierzystych, ponieważ nie wiadomo, czy wśród nich nie znajdują się takie, które powodują nowotwór. Więc idąc dalej jego tokiem rozumowania, nie wie także co znajduje się w komórkach od innego dawcy. Co jeżeli komórki, które przeszczepi choremu pochodzą od dawcy, któemu np jest pisane za dwa lata zachorować na inny nowotwór? Mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi Ja jestem na nie

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Witam po wekeendzie

Dzisiaj nie jest moj dzien jestem leniwa okropnie , trzeba zaczać robić obiad i sie ogarnąć P

mam zaproszenie na slub ktory odbedzie sie 2 wrzesnia termin porodu mam na 26-27 lipiec i teraz sie zastanawiam czy mogę iśc czy takie dziecko bedzie za małe może tam być za glosno dla niego czy cus , a nikomu nie zostawie pod opieka takiego maluszka . chyba jednak bede musiała zrezygnowac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów