Strona 568 z 898
Pokaż wyniki od 5,671 do 5,680 z 8974

Lipcówki 2017

Ja tu jadu i suk nie widze, temat z kakasia to jest odrebny temat i dziewczyny które są tu od miesiąca tego nie zrozumieją. Tutaj nikt jej ani zadnej innej dziewczynie źle nie życzy i chcemy żeby każda dziewczyna szczesliwie ciążę donosila i urodzila zdrowego bobasa. Mało tego porażka jednej jest porażka nas wszystkich i wszystkie przeżywamy niepowodzenie innych dziewczyn i boli też nas serce jak czytamy złe informację. Czasem sie nie zgadzamy i mamy do tego prawo, bo każda ma inne doświadczenia i inne racje i każdej sie wydaje że jej są właściwe i o to chodzi. Bo dziecko trzeba wychowac zgodnoe z tym co sie uważa dla niego za najlepsze, na tym polega bycie dobrą matką. Ufff.... ale soe rozpisalam. Ja z wami zostaję. Lubię Was

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Witam,

Uciekam z tego forum bo w sumie nie pasuję do Was. Za dużo w Was jadu... Jeśli ktoś ma inne zdanie jak kat.pat to od razu mówią jej żeby opuściła grupę. Jedyne co da się zauważyć to to że Cieńwiatru, Lajla i Dilajla tu rządzą a reszta im przytakuje bo też chcą być fajne. To nie jest specyficzne poczucie humoru, Wy po prostu jesteście sukowate i tego nie ukrywacie. Nie staracie się nawet być miłe dla innych osób z odmiennym zdaniem.

Także miło było przez niecały miesiąc ale najwyższa pora Was opuścić, bo niedługo sama bym nie wytrzymała i Wam pisała co myślę, tylko to jest bez sensu bo to i tak tylko internet...
    Haha my im przytakujemy bo chemy być fajne,weź błagam z taki tekstami cofnij się do podstawówki.Żegnam w takim razie skoro jesteśmy Sukowate....

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Odebrałam wyniki. Pierwszy raz w zyciu mam liczne bakterie w moczu. Znaczy, że mam infekcję? Odczuwalnych objawów brak.
    Jeśli tylko liczne bakterie, a cała reszta parametrów w normie, to powtórz jutro rano badanie, nie kosztuje wiele, a istnieje duże ryzyko, że to błąd przy pobieraniu (dotknięcie brzegu pojemniczka, czy wnętrza pokrywki, dostanie się do próbki wydzieliny z pochwy). Też mi kiedyś wyszły liczne bakterie w moczu, powtórzyłam ostrożnie badanie na drugi dzień i wyszło prawidłowe.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ale każdy ma prawo mieć własną opinię,jak to mówią ile ludzi tyle opinii dlatego u nas bywa gorąco bo każda ma inne zdanie,nie musimy sobie przytakiwać jak to w innych grupach się dzieje.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    A ja się staram nie oceniać, nie kłócić, nie spinać, taki już typ, nie miałam ochoty na udział w dyskusji z czerwcówkami, to nie dyskutowałam. Za sukowatą się nie uważam, chociaż nie obce mi czarne poczucie humoru i ironia. Każdy jest tu dobrowolnie, nie każdemu się musi podobać. Ja zostaję, bo mimo różnych zgrzytów zauważyłam tu też sporo troski, dobrych rad, pozytywnych emocji i specyficznego poczucia humoru. Fakt, niektóre teksty czy sytuacje niekoniecznie mi się spodobały, jak się mnie ktoś kiedyś uczepi to podejmę dyskusję, resztę ignoruję. Taki nieidealny świat internetu.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    O matko ale się porobiło, nikt nikogo na silę nie trzyma - droga wolna. Nic mnie do tej pory tak nie rozbawiło jak Wasze posty. Więcej nie napiszę bo nie chcę być większą jadowitą suczą niż jestem

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    O matko ale się porobiło, nikt nikogo na silę nie trzyma - droga wolna. Nic mnie do tej pory tak nie rozbawiło jak Wasze posty. Więcej nie napiszę bo nie chcę być większą jadowitą suczą niż jestem
    i o to mniej więcej chodzi. Że to co ktoś napisze nie tak jak chcecie to Was bawi. Tyle w temacie. Aż z ciekawości musiałam jeszcze na chwilę wejśc. Mam nadzieję, że uda mi się bez problemu usunąć konto
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Niby dorosle kobiety...

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    i o to mniej więcej chodzi. Że to co ktoś napisze nie tak jak chcecie to Was bawi. Tyle w temacie. Aż z ciekawości musiałam jeszcze na chwilę wejśc. Mam nadzieję, że uda mi się bez problemu usunąć konto
    piszesz o nas jadowite suki i co chcesz żebyśmy Cię prosiły żebyś została, a usuwaj sobie konto i zakładaj nowe a mnie to lata, jak ktoś nie dorósł do życia to nie powinien się w dzieci bawić, tyle w temacie ode mnie

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów