Strona 567 z 898
Pokaż wyniki od 5,661 do 5,670 z 8974

Lipcówki 2017

Odebrałam wyniki. Pierwszy raz w zyciu mam liczne bakterie w moczu. Znaczy, że mam infekcję? Odczuwalnych objawów brak.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Witam,

Uciekam z tego forum bo w sumie nie pasuję do Was. Za dużo w Was jadu... Jeśli ktoś ma inne zdanie jak kat.pat to od razu mówią jej żeby opuściła grupę. Jedyne co da się zauważyć to to że Cieńwiatru, Lajla i Dilajla tu rządzą a reszta im przytakuje bo też chcą być fajne. To nie jest specyficzne poczucie humoru, Wy po prostu jesteście sukowate i tego nie ukrywacie. Nie staracie się nawet być miłe dla innych osób z odmiennym zdaniem.

Także miło było przez niecały miesiąc ale najwyższa pora Was opuścić, bo niedługo sama bym nie wytrzymała i Wam pisała co myślę, tylko to jest bez sensu bo to i tak tylko internet...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mialam w moczu bakterie tylko kazal brac mi urosept. Mowil ze jak by wyszly leukocyty i bialko to jest stan zapalny. W poniedzialek ide zrobic odczyn combsa to jeszcze raz mocz zrobie.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ohhhhh

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Albo zielonej herbaty z cynamonem
    Wiedziałam, że słuchając waszych kulinarnych porad daleko zajdę

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Jak zwykle jak mnie nie ma to największa gównoburza jest

Ja się odniosę w skrócie do tych wszystkich sensacji, bo jakoś mam poczucie, że obie strony nie są bez winy. Wy po prostu się nie rozumiecie czerwiec-lipiec, oba miesiące gorące to i gorący temperament w nas Jedne pokrzywdzone cierpiętnice, a drugie wredne sucze, dosłownie jak w amerykańskich filmach o liceum hahaha

Tak czy inaczej, czy nie lepiej się skupić na tematach ważnych i ważniejszych niż na takim pitu pitu czyja racja jest wyższa od drugiej

Uśmiechajmy się słonko świeci, wiosna zaraz, a jak będzie w was wszystkich (czerwiec-lipiec) tyle jadu to i dzieci takie wam się urodzą i będą wam dokuczać

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Witam,

Uciekam z tego forum bo w sumie nie pasuję do Was. Za dużo w Was jadu... Jeśli ktoś ma inne zdanie jak kat.pat to od razu mówią jej żeby opuściła grupę. Jedyne co da się zauważyć to to że Cieńwiatru, Lajla i Dilajla tu rządzą a reszta im przytakuje bo też chcą być fajne. To nie jest specyficzne poczucie humoru, Wy po prostu jesteście sukowate i tego nie ukrywacie. Nie staracie się nawet być miłe dla innych osób z odmiennym zdaniem.

Także miło było przez niecały miesiąc ale najwyższa pora Was opuścić, bo niedługo sama bym nie wytrzymała i Wam pisała co myślę, tylko to jest bez sensu bo to i tak tylko internet...
    Ja mam podobne odczucia. Zbierałam się żeby to napisać, bo nawet mój mąż to zauważył po przeczytaniu kilku stron i od razu powiedział zmień forum, a przynajmniej ta grupę.

Myślę, że to dobra decyzja Niuniabella i zrobię tak jak Ty. One i tak tego nie zrozumieją. Pozostałym dizewczynom życzę wytrwałości w tym pełnym jadu towarzystwie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Witam,

Ja również uciekam. Obgadywanie, złośliwości i chamstwo to nie mój świat. Życzę Wam szczęśliwie ukończonych ciąż oraz odnalezienia spełnienia w życiu.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Co do polemizowania na temat: śmierci łóżeczkowej, okrywania dziecka podczas snu, zielonej kupki, przeziebienia brzuszka i innych rewelacji typu bezdech, zakrztuszenie to wszystkie te tematy były poruszone i wyjaśnione przez profesjonalistów na tych warsztatach na których byłam w środę...

Dziewczyny serio bardzo wam polecam, nie dość że multum informacji praktycznych, pierwsza pomoc ćwiczona na laleczkach, kurs prawidłowego montowania fotelika w samochodzie to jeszcze każda mama dostaje zestaw upominków, kosmetyki Palmers, a do tego pierdyliard zniżek do różnych sklepów i inne

Idźcie, a każda będzie miała rzetelne informacje

Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Jak zwykle jak mnie nie ma to największa gównoburza jest

Ja się odniosę w skrócie do tych wszystkich sensacji, bo jakoś mam poczucie, że obie strony nie są bez winy. Wy po prostu się nie rozumiecie czerwiec-lipiec, oba miesiące gorące to i gorący temperament w nas Jedne pokrzywdzone cierpiętnice, a drugie wredne sucze, dosłownie jak w amerykańskich filmach o liceum hahaha

Tak czy inaczej, czy nie lepiej się skupić na tematach ważnych i ważniejszych niż na takim pitu pitu czyja racja jest wyższa od drugiej

Uśmiechajmy się słonko świeci, wiosna zaraz, a jak będzie w was wszystkich (czerwiec-lipiec) tyle jadu to i dzieci takie wam się urodzą i będą wam dokuczać
    Dla tematów pitu pitu też się zgadzam. Mało interesujące te wasze schabowe z ziemniakami. Także żegnam szkoda takiej lektury, mam do przeczytania ciekawsze.

Z wielką ulgą - do nieusłyszenia!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów