Strona 563 z 898
Pokaż wyniki od 5,621 do 5,630 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Reni nas umoralniasz a co o nas piszą u Ciebie??? HEHE dajcie już spokój z tematem
    Ale chyba wiesz, kto zaczął...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Reni83;3021657]

Ok, wiem miałam już iść ale się pokuszę o jeszcze jeden komentarz. Tak, wiem ze wy nie plakalyscie ze ktos Was obgaduje ale wtedy jasno stwierdzilyscie ze to nie fajne ze ktos was podczytuje a potem komentuje wasze wypowiedzi i zachowanie na innej grupie. Owszem, kazda ma inne zdanie. Czy ktoras jest nieomylna? nie. Ale wam nie podobało się ze ktos o was cos pisze na innej grupie i to negatywnie. A teraz się okazuje ze wy macie takie poczucie humoru i lubicie być złosliwe i szydzic to jest ok. Wszystko dziala w dwie strony. O was nie mozna a wy o kims mozecie. Smiejcie sie do woli. Tak Marysieńka, dydna mi to. My tez smiejemy sie z tego co o nas piszecie. Nie mamy z tego powodu depresji ani zalamania nerwowego. Nie mniej jednak uwazalam i wciaz uwazam ze powinnyscie wiedziec ze to co robicie jest słabe i akurat wy powinnyscie to bardzo dobrze rozumiec. Jedna bedzie przykrywala dziecko latem pieluszka a druga pierzyną. Rozumiem, ze Twoim zdaniem wysmiewanie jest fajne jesli nie wysmiewa się Ciebie tak? ok
    I ps. spokojnie, zadnych czarnych list u administratora nie ma w zwiazku z waszą grupą. Jak obiecałam tak juz znikam
    To nie jest żaden nowy komentarz bo Ty w kółko piszesz to samo.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Jak tak opisujesz to az sie boje ze to samo u nas.
    Ja też się przeraziłam i zaczęłam zastanawiać skąd takie coś,nie brałam pod uwagę że to już przy porodzie coś się podziało,mam nadzieję,że u was to kwestia czasu a Miłosz zacznie mówić nie martw się na zapas.W każdym razie co do chodzenia na zajęcia logopedyczne mój Jasiek mimo że lubi swoją panią jak tylko przekraczamy próg sali zaczyna się drzeć i uspokajanie trwa jakieś 20 min i potem przez kolejne 20 min babka próbuje cokolwiek z nim poćwiczyć a on nie chce,nie jest w stanie sie skupić na dłużej niż 5 min.Ostatnio nie chodzimy bo młody choruje ale zauważam u niego postępy w mowie tzn więcej pojedynczych słów stara się po nas słowa powtarzać,mam nadzieję że to wszystko się poprawi i unormuje.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny dajcie spokój, i tak nas już nikt nie polubi więc po co drążyć temat

O mnie
    Boję się iść na spacer z dzieckiem bo potem nie nadrobię :P
    Ja tak miałam wczoraj kompletnie czasu nie miałam i nie było mnie w domu wracam i ponad 10 stron do czytania,to stwierdziłam że z rana poczytam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja też się przeraziłam i zaczęłam zastanawiać skąd takie coś,nie brałam pod uwagę że to już przy porodzie coś się podziało,mam nadzieję,że u was to kwestia czasu a Miłosz zacznie mówić nie martw się na zapas.W każdym razie co do chodzenia na zajęcia logopedyczne mój Jasiek mimo że lubi swoją panią jak tylko przekraczamy próg sali zaczyna się drzeć i uspokajanie trwa jakieś 20 min i potem przez kolejne 20 min babka próbuje cokolwiek z nim poćwiczyć a on nie chce,nie jest w stanie sie skupić na dłużej niż 5 min.Ostatnio nie chodzimy bo młody choruje ale zauważam u niego postępy w mowie tzn więcej pojedynczych słów stara się po nas słowa powtarzać,mam nadzieję że to wszystko się poprawi i unormuje.
    Napisze poznoej do ciebie na priv moze cos wiecej sie dowiem.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Napisze poznoej do ciebie na priv moze cos wiecej sie dowiem.
    spokoJa będę dzisiaj albo wieczorem a jak nie to jutro odpiszę bo zaraz z córką zbieramy się na urodziny kuzyna

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Człowiek znika na chwilę, a tu takie #problemypierwszegoświata

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    spokoJa będę dzisiaj albo wieczorem a jak nie to jutro odpiszę bo zaraz z córką zbieramy się na urodziny kuzyna
    A my wrocilismy od kuzyna i siedzimy chwilowo u mamy. Nawet nie chce mi sie czytac tego tamtego...

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Ale chyba wiesz, kto zaczął...
    Cytat Zamieszczone przez paolkus89 Zobacz posta
    Te lipcowe mamy bardzo lubią się kłócić i wyśmiewać z innych. Ciekawe czy wszystkie takie są czy jedna a reszta jej dupę liże, i próbuje naśladować..
    Hehe fajnie cofnąć się do czasów podstawówki (bo na takim poziomie są ich posty niektóre) i popatrzeć na ich dialogi
    Tu próbka Waszej forumowej kultury. Takie biblijne powiedzonko o belce i oku słyszałaś?
    Myślę, że przykład Waszej nieskazitelnej kultury, powinien być umieszczony w książkach jako wzór.
    A tłumaczenie: "Wiadomo kto zaczął" też na wysokim poziomie. Coś jak w przedszkolu. "Mamo, bo on zaczął".

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów