Strona 562 z 898
Pokaż wyniki od 5,611 do 5,620 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Boję się iść na spacer z dzieckiem bo potem nie nadrobię :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    Masz ze mną problem to mnie zablokuj. Chcę to czytam i piszę. Nie wiem czy powodem do dumy jest bycie celebrytką, szydercą i zlośliwcem.
    To Ty masz z nami problem, krzyczysz o braku kultury a podstawowe zwroty grzecznościowe piszesz z małej litery
    Powodem do dumy? Czy ja tu coś napisałam o byciu dumną? Nie. Stwierdziłam jedynie fakt,że większość osób piszących na tym forum "ma mega ironiczne poczucie humoru, jest złośliwa i lubi szydzić.".

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Ale to był akurat temat o którym zielonego pojęcia nie miałaś. Poczytaj sobie ten wątek może zrozumiesz naszą reakcję.
    czytać i rozumieć potrafię. swoje zdanie mam.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Boję się iść na spacer z dzieckiem bo potem nie nadrobię :P
    Proponuję 3 godziny na sankach

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    a nie sprawdzali w kierunku zespołu aspergera?
    Ja pracuję z dzieciakami niepełnosprawnymi w przedszkolu, jeśli chcesz napisz do mnie wiadomość prywatnąi trochę więcej szczegółów może będę mogła Ci jakoś pomóc ewentualnie doradzić

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Dilajla;3021633]
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta

Ja myślę że Wy do tego podchodzicie w inny sposób niż my, wszyscy twierdzą ze jesteśmy chamskie wredne wsioki ze wsi nieogarnięte. A my jesteśmy po prostu specyficzne, każda z nas ma swoje zdanie na jakiś temat. Czasem mniej czasem bardziej burzliwie dyskutujemy na jakiś temat. Przecież nie chodzi o to żeby sobie tylko przytakiwać. Temat szczepień na prawdę był wyolbrzymiony, to była najnormalniejsza w świecie dyskusja i wymiana poglądów. Ja o was nie myślę jak o drętwych mamuśkach, tak samo jak nie myślę o nas jako o celebrytkach.
    Ok, wiem miałam już iść ale się pokuszę o jeszcze jeden komentarz. Tak, wiem ze wy nie plakalyscie ze ktos Was obgaduje ale wtedy jasno stwierdzilyscie ze to nie fajne ze ktos was podczytuje a potem komentuje wasze wypowiedzi i zachowanie na innej grupie. Owszem, kazda ma inne zdanie. Czy ktoras jest nieomylna? nie. Ale wam nie podobało się ze ktos o was cos pisze na innej grupie i to negatywnie. A teraz się okazuje ze wy macie takie poczucie humoru i lubicie być złosliwe i szydzic to jest ok. Wszystko dziala w dwie strony. O was nie mozna a wy o kims mozecie. Smiejcie sie do woli. Tak Marysieńka, dydna mi to. My tez smiejemy sie z tego co o nas piszecie. Nie mamy z tego powodu depresji ani zalamania nerwowego. Nie mniej jednak uwazalam i wciaz uwazam ze powinnyscie wiedziec ze to co robicie jest słabe i akurat wy powinnyscie to bardzo dobrze rozumiec. Jedna bedzie przykrywala dziecko latem pieluszka a druga pierzyną. Rozumiem, ze Twoim zdaniem wysmiewanie jest fajne jesli nie wysmiewa się Ciebie tak? ok
    I ps. spokojnie, zadnych czarnych list u administratora nie ma w zwiazku z waszą grupą. Jak obiecałam tak juz znikam

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Po 1 bardzo proszę, o to cytat. Ok, nie drętwe mamuśki, chociaz tak tez moglo gdzies byc, bo to nie jedyna taka wypowiedz. Ale jakieś sztywniary.
    Po 2 owszem przestałam juz kilka tygodni temu do Was zaglądać. Ktoś mi po prostu rzucił taką informację, że o nas piszecie. Tylko i wyłącznie dlatego weszłam do Was i spokojnie, już za chwilkę znikam.
    Po 3 jak na dorosłe osoby to spodziewałabym się że bedziecie potrafiły zastanowić się chwilę i jednak stwierdzić, że niefajne jest to co o nas piszecie, wysmiewacie nakrywanie kocykiem czy obawy przed śmiercią łóżeczkową, nazywanie nas sztywniarami itd. Niestety widzę, że nie.
    Po 4 Jesli naprawdę nie pamiętacie bardzo podobnej sytuacji która miała miejsce u Was, okolice 13 grudnia w waszych postach, poczytajcie sobie dla przypomnienia. Hasło 'celebrytki' tez powinno Wam odsiwezyc pamięc. Jedna z dziewczyn wypisywala na sierpniowkach jaki u was jest straszna atmosfera i ze sie wzajemnie nakrecacie i niby klocicie o szczepienia, co waszym zdaniem bylo wymiana poglądow a ktos Was tak na sierpniowkach podsumowal. Bylyscie oburzone ze ktos was wysmiewa i obgaduje. Same robicie to samo. Skoro uwazacie ze jak ktos nalezy do jednej grupy to niech nie zaglada do drugiej (co jest dla mnie dziwne) to tez nie zagladajcie do nas. Naprawdę cięzko zrozumiec o co mi chodzi? Do kogoś macie zal a same robicie to samo
    Ja jednego nie rozumiem,skoro tu jest taka straszna atmosfera obrażamy was,to po jaką cholerę tu wchodzisz i piszesz w naszym wątku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    My zaczęliśmy z młodym chodzić do logopedy jak miał 2 lata i 9 msc właśnie z tego powodu,że nic praktycznie nie mówił.Pojedyncze mama tata nie łączył wyrazów w zdania.Byliśmy u psychologa robiła mu dziecięcą skalę rozwojową na której dostał najmniejszą liczbę punktów,która to określała jego rozwój na etapie może rocznego dziecka.I od razu stamtąd kazali nam do neurologa iść bo podejrzewali afazję motoryczno-sensoryczną(czyli tak w skrócie uszkodzenie mózgu odpowiedzialne za mowę i motorykę)ma problem z dotykaniem np piasku itd.Tam u neurologa zrobili mu eeg które wykazały zmiany w mózgu i kazali powtórzyć to zrobiliśmy kolejne i na nim też wyszło jeszcze więcej tych zmian,teraz jesteśmy na etapie załatwiania wczesnego wspomagania rozwoju.A przyczyną jego opóźnienia aparatu mowy jest na 90% owinięcie pępowiną przy porodzie,musiał się chwilowo poddusić,tak mi to mówi neurolog.Dodam że rozwijał się cały czas normalnie jak każde dziecko schody zaczęły się z tym mówieniem.Dużo pisania
    Jak tak opisujesz to az sie boje ze to samo u nas.

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Proponuję 3 godziny na sankach
    nie dzisiaj Anie dopadła grypa a tak na serio to córka jest przeziębiona także idzemy się tylko przewietrzyć

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    To Ty masz z nami problem, krzyczysz o braku kultury a podstawowe zwroty grzecznościowe piszesz z małej litery
    Powodem do dumy? Czy ja tu coś napisałam o byciu dumną? Nie. Stwierdziłam jedynie fakt,że większość osób piszących na tym forum "ma mega ironiczne poczucie humoru, jest złośliwa i lubi szydzić.".
    No naprawdę straszne. No taki brak kultury przez tą małą literkę, brak przecinka i brak spacji po kropce. Dziewczyno wyluzuj nie takie błędy ortograficzne tutaj się pojawiają

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów