Strona 561 z 897
Pokaż wyniki od 5,601 do 5,610 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    [QUOTE=Reni83;3021624]
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to z sierpniowych miałyśmy bekę a nie płakałyśmy że nas obgadują.... Ale cóż widocznie mnie pamięć zawodzi [/QU

My też nie płaczemy. Liczyłam tylko, że może jednak jesteście w stanie odnieść się do sytuacji. Faktycznie było to zbyt optymistyczne podejscie z mojej strony...

Ja myślę że Wy do tego podchodzicie w inny sposób niż my, wszyscy twierdzą ze jesteśmy chamskie wredne wsioki ze wsi nieogarnięte. A my jesteśmy po prostu specyficzne, każda z nas ma swoje zdanie na jakiś temat. Czasem mniej czasem bardziej burzliwie dyskutujemy na jakiś temat. Przecież nie chodzi o to żeby sobie tylko przytakiwać. Temat szczepień na prawdę był wyolbrzymiony, to była najnormalniejsza w świecie dyskusja i wymiana poglądów. Ja o was nie myślę jak o drętwych mamuśkach, tak samo jak nie myślę o nas jako o celebrytkach.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Kat.Pat wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego nie wyskakuję to z buzią, tylko sygnalizuję ze to nie fajne. Moze ktos spodziewał sie fajerwerkow, wojny itd. Dynda mi co tu się o nas pisze. Wszystkie czerwcówki wiedzą o tym ze zostałyśmy okrzyknięte 'sztywniarami' i jak widać, wciąż dobrze się mają Rzucam tylko hasło, ze to nie fajne i spadam do swoich. O wpisach o nas dowiedzialam sie przypadkiem. Juz dawno przestalam tu podczytywac.
    A uwazam ze jesli sie komus nie powie, ze robi cos nie tak, moze nie miec szansy tego zmienic. OK. uciekam do naszej sztywnej grupy, wiec bez paniki, nie zamierzam juz prowadzic tu zadnych wywodów..
    Nie "dynda" Ci to skoro weszłaś na nasze forum i to komentujesz Jakby Ci to "dyndało" to byś nic nie pisała na ten temat Zdrówka życzę

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Ja nie jestem agresywna tylko wyrażam swoje zdanie. Odkąd tu jesteś to masz ciągle jakieś "ale" do nas, skoro jesteśmy takie złe, niekulturalne to po co z nami piszesz.
    nie ciągle a co do wczorajszego tematu obrażania ludzi. Jeden temat. Wartościowe wpisy tez się tu pojawiają i je pozwolę sobie czytać jako, że planuje rodzić z końcem lipca

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Reni83;3021624]
    Z tego co pamiętam to z sierpniowych miałyśmy bekę a nie płakałyśmy że nas obgadują.... Ale cóż widocznie mnie pamięć zawodzi [/QU

My też nie płaczemy. Liczyłam tylko, że może jednak jesteście w stanie odnieść się do sytuacji. Faktycznie było to zbyt optymistyczne podejscie z mojej strony...
    Odnieść się do sytuacji cóż my chyba wciąż się nie rozumiemy. Zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Przypomnij sobie dokładnie tamte posty - był wielki ubaw z tego,że skoro tak nas podczytują i gadają o tym co piszemy to najwyraźniej jesteśmy celebrytkami. Jakbyś jeszcze nie zauważyła większość z nas lipcówek ma mega ironiczne poczucie humoru, jest złośliwa i lubi szydzić. Jak Ci to tak nie pasuje to nie zaglądaj do nas. To samo się tyczy Ciebie kat.pat. Skoro jesteśmy takie okropne to nie rozumiem po co u nas piszesz i nas czytasz
    Się robi

Przypomnij sobie dokładnie tamte posty - był wielki ubaw z tego,że skoro tak nas podczytują i gadają o tym co piszemy to najwyraźniej jesteśmy celebrytkami. Jakbyś jeszcze nie zauważyła większość z nas lipcówek ma mega ironiczne poczucie humoru, jest złośliwa i lubi szydzić. Jak Ci to tak nie pasuje to nie zaglądaj do nas. To samo się tyczy Ciebie kat.pat. Skoro jesteśmy takie okropne to nie rozumiem po co u nas piszesz i nas czytasz
    Masz ze mną problem to mnie zablokuj. Chcę to czytam i piszę. Nie wiem czy powodem do dumy jest bycie celebrytką, szydercą i zlośliwcem.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Bidulek a dlaczego nie może na tym etapie? Bo trochę nie rozumiem...
    A może Miłosz w ten sposób zaczyna swój bunt, zaczyna być zazdrosny o rodzeństwo...
    Chyba dlatego ze nie chcial za bardzo sie z nia bawic i chcial szybko uciekac. Dzisiaj ani czesc z nia nie zrobil piatki tez nie chcial przybic. Jak dla mnie to nie bunt tylko on jej nie zna a do kazdego obcego podchodzi z dystansem. Jak mial ja pamiętać jak bylismy u niej raz 5 albo 6 grudnia. A wizyta trwa 20 min... wszedzie najlepiej prywatnie chodzic.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Reni nas umoralniasz a co o nas piszą u Ciebie??? HEHE dajcie już spokój z tematem

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Chyba dlatego ze nie chcial za bardzo sie z nia bawic i chcial szybko uciekac. Dzisiaj ani czesc z nia nie zrobil piatki tez nie chcial przybic. Jak dla mnie to nie bunt tylko on jej nie zna a do kazdego obcego podchodzi z dystansem. Jak mial ja pamiętać jak bylismy u niej raz 5 albo 6 grudnia. A wizyta trwa 20 min... wszedzie najlepiej prywatnie chodzic.
    a nie sprawdzali w kierunku zespołu aspergera?

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    nie ciągle a co do wczorajszego tematu obrażania ludzi. Jeden temat. Wartościowe wpisy tez się tu pojawiają i je pozwolę sobie czytać jako, że planuje rodzić z końcem lipca
    Ale to był akurat temat o którym zielonego pojęcia nie miałaś. Poczytaj sobie ten wątek może zrozumiesz naszą reakcję.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów