Strona 560 z 896
Pokaż wyniki od 5,591 do 5,600 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    lipcówki 2017 są na czarnej liście administratora :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Z tego co pamiętam to z sierpniowych miałyśmy bekę a nie płakałyśmy że nas obgadują.... Ale cóż widocznie mnie pamięć zawodzi

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    To może też się przenieś skoro taki tu brak kultury.
    co ty taka agresywna?? wyraziłam swoje zdanie. mogę. a przyznam się, że niektóre komentarze są naprawdę tylko sie śmiać.

O mnie
    Reni83 a na Twoją wypowiedź niektóre z nas czekały od wczoraj z niecierpliwością - Nie zawiodłaś nas Dzięki

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Bez kołdry? Ja nie zasn bez pierzyny nieważne ile stopni na dworze, ale zawsze jakąś część ciała przykryję. Ekspertka megi też coś pisała na ten temat

Jak sobie pomyślę, że wystarczył jeden cykl w tą albo tą stronę i bym musiała pisać na forum z jakimiś sztywniarami, to mnie ciarki przechodzą
    Po 1 bardzo proszę, o to cytat. Ok, nie drętwe mamuśki, chociaz tak tez moglo gdzies byc, bo to nie jedyna taka wypowiedz. Ale jakieś sztywniary.
    Po 2 owszem przestałam juz kilka tygodni temu do Was zaglądać. Ktoś mi po prostu rzucił taką informację, że o nas piszecie. Tylko i wyłącznie dlatego weszłam do Was i spokojnie, już za chwilkę znikam.
    Po 3 jak na dorosłe osoby to spodziewałabym się że bedziecie potrafiły zastanowić się chwilę i jednak stwierdzić, że niefajne jest to co o nas piszecie, wysmiewacie nakrywanie kocykiem czy obawy przed śmiercią łóżeczkową, nazywanie nas sztywniarami itd. Niestety widzę, że nie.
    Po 4 Jesli naprawdę nie pamiętacie bardzo podobnej sytuacji która miała miejsce u Was, okolice 13 grudnia w waszych postach, poczytajcie sobie dla przypomnienia. Hasło 'celebrytki' tez powinno Wam odsiwezyc pamięc. Jedna z dziewczyn wypisywala na sierpniowkach jaki u was jest straszna atmosfera i ze sie wzajemnie nakrecacie i niby klocicie o szczepienia, co waszym zdaniem bylo wymiana poglądow a ktos Was tak na sierpniowkach podsumowal. Bylyscie oburzone ze ktos was wysmiewa i obgaduje. Same robicie to samo. Skoro uwazacie ze jak ktos nalezy do jednej grupy to niech nie zaglada do drugiej (co jest dla mnie dziwne) to tez nie zagladajcie do nas. Naprawdę cięzko zrozumiec o co mi chodzi? Do kogoś macie zal a same robicie to samo

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Ale tu nie chodzi o to co pisalyscie o Kakasi i Megi. Wiemy ze tam jest cos nie tak. Ja tez znam historie niby upadku ze schodow kakasi itd. Tak jak pisalam, dalyscie nam znac i ok. Ja mowie o wysmiewaniu naszych wypowiedzi i wyzywaniu od dretwych mamusiek. Naprawde Twoim zdaniem to jest ok?
    Reni 83 ja was czasem podglądam( choć nie jest mi dane rodzić w czerwcu) i jakąś część z was na pewno miło się czyta. jestem miło zaskoczona Także spokojnie to tylko forum i każdy może pisać co chce i nic na to nie poradzisz.

O mnie
    [QUOTE=Marysieńka;3021615]Z tego co pamiętam to z sierpniowych miałyśmy bekę a nie płakałyśmy że nas obgadują.... Ale cóż widocznie mnie pamięć zawodzi [/QU

My też nie płaczemy. Liczyłam tylko, że może jednak jesteście w stanie odnieść się do sytuacji. Faktycznie było to zbyt optymistyczne podejscie z mojej strony...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    co ty taka agresywna?? wyraziłam swoje zdanie. mogę. a przyznam się, że niektóre komentarze są naprawdę tylko sie śmiać.
    Ja nie jestem agresywna tylko wyrażam swoje zdanie. Odkąd tu jesteś to masz ciągle jakieś "ale" do nas, skoro jesteśmy takie złe, niekulturalne to po co z nami piszesz.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    Reni 83 ja was czasem podglądam( choć nie jest mi dane rodzić w czerwcu) i jakąś część z was na pewno miło się czyta. jestem miło zaskoczona Także spokojnie to tylko forum i każdy może pisać co chce i nic na to nie poradzisz.
    Kat.Pat wiem, zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego nie wyskakuję to z buzią, tylko sygnalizuję ze to nie fajne. Moze ktos spodziewał sie fajerwerkow, wojny itd. Dynda mi co tu się o nas pisze. Wszystkie czerwcówki wiedzą o tym ze zostałyśmy okrzyknięte 'sztywniarami' i jak widać, wciąż dobrze się mają Rzucam tylko hasło, ze to nie fajne i spadam do swoich. O wpisach o nas dowiedzialam sie przypadkiem. Juz dawno przestalam tu podczytywac.
    A uwazam ze jesli sie komus nie powie, ze robi cos nie tak, moze nie miec szansy tego zmienic. OK. uciekam do naszej sztywnej grupy, wiec bez paniki, nie zamierzam juz prowadzic tu zadnych wywodów..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    My też nie płaczemy. Liczyłam tylko, że może jednak jesteście w stanie odnieść się do sytuacji. Faktycznie było to zbyt optymistyczne podejscie z mojej strony...
    Przypomnij sobie dokładnie tamte posty - był wielki ubaw z tego,że skoro tak nas podczytują i gadają o tym co piszemy to najwyraźniej jesteśmy celebrytkami. Jakbyś jeszcze nie zauważyła większość z nas lipcówek ma mega ironiczne poczucie humoru, jest złośliwa i lubi szydzić. Jak Ci to tak nie pasuje to nie zaglądaj do nas. To samo się tyczy Ciebie kat.pat. Skoro jesteśmy takie okropne to nie rozumiem po co u nas piszesz i nas czytasz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów