Strona 557 z 898
Pokaż wyniki od 5,561 do 5,570 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Miałam na myśli noworodki i niemowlaki głownie do 3 msc życia, bo zazwyczaj wtedy są kolki, myśle, że takie nawet w Kanadzie zimnych zupek nie jedzą
    No do 3ms zupek nie ale mleko zimne tak.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Zielona kupa i kolki to wynik niedojrzalosci ukladu pokarmowego, nietolerancji pokarmowych albo alergii. Ale nie przeziebienia brzuszka. Dzieci owijane, w cieple chowane i te przegrzewane tez maja kolki.
    Nie bede z Toba polemizowac... nie jestem za przegrzewaniem dzieci ale chocby pieluszka tetrowa na golym brzyszku w lato moze dziecko uchronic przed przykrymi konsejwencjami...
    w ciazy brzuch tez przeziembic mozna i wody sa zielone...

Ja to pierwszy raz w ogóle słyszę o takiej przypadlości. Jedno jest pewne, żeby nam się dziecko w lipcu w jakikolwiek sposób przeziębiło, musiałybyśmy je chyba w przeciągu trzymać
    Ja się przyznaję, że mojego pierworodnego, to zdecydowanie przegrzewałam. Ale to młoda byłam i głupia. Broń borze, żeby dzieckunie było za zimno. Mam nadzieję, że teraz się ogarnę.
    Łeb mi pęka, łyknęłam paracetamol. Mam nadzieję, że coś ulży.

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nie bede z Toba polemizowac... nie jestem za przegrzewaniem dzieci ale chocby pieluszka tetrowa na golym brzyszku w lato moze dziecko uchronic przed przykrymi konsejwencjami...
    w ciazy brzuch tez przeziembic mozna i wody sa zielone...
    A ja myślałam, że zielone wody, to z infekcji...

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Ja w kartony ani kosze nie będę inwestować, sprzydają się na 3-4 miesiące. Dla mnie to zbędny wydatek, bo łóżeczko już mam, a u dziadków mamy turystyczne łóżeczka. Temat śmierci łóżeczkowej jest dla mnie niejednoznaczny, kiedyś trochę o tym czytałam. Pamietam jak na mnie wszyscy psy wieszali i straszyli, bo moja córka prawie od poczatku spała tylko na brzuchu. Miała duże problemy z brzuszkiem i tylko w tej pozycji się uspokajała i spała spokojnie. W łóżeczku był twardy materac, żadnych poduszek, pieluszek i kocyków (zawijałam ją tylko w rożek) i uważam, że była bezpieczna.

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A ja miałam zielone z córką i gin powiedziała że być może dziecko oddało przed porodem smółkę

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    A ja miałam zielone z córką i gin powiedziała że być może dziecko oddało przed porodem smółkę
    http://www.mjakmama24.pl/ciaza/rozwo...,539_2529.html

Masz rację, nie z infekcji, ale o przeziębieniu brzucha też tam nic nie ma ; )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja myślałam,że z przenoszonej ciąży - moja Matka miała zielone wody płodowe - urodziła mnie ponad tydzień po terminie...
    Ostatnio edytowane przez Marysieńka ; 26-01-17 o 12:24

Ja Młodego rodziłam w 42 tygodniu, wody miałam eleganckie jak ta lala

Kurde pozmieniałam pościel w sypialni poodkurzałam i czuję sie jakby mnie czolg przejechał

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów