Strona 554 z 898
Pokaż wyniki od 5,531 do 5,540 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Jestesmy po wizycie u logopedy i co odeslala bas do psychologa.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Bo???

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    A z jakiego powodu chodzicie co logopedy?jeśli można wiedzieć.

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Bo ja z moim synem chodzę i do logopedy i psychologa,bo ma straszne problemy z mową a w zasadzie prawie nic nie mówi.Zaliczyliśmy wizyty u neurologa badanie eeg głowy na którym wyszły jakieś delikatne zmiany i będziemy mieć wczesne wspomaganie rozwoju.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim
    Apropos śmierci łóżeczkowej to nie chodzi przypadkiem o bezdech senny?
    Co do spania - ja zawsze kołdra a mój się odsuwa ode mnie bo mówi,że parzę jak nagrzany kaloryfer

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jazztina Zobacz posta
    Hej Dziewczyny,
    dołączam do Was dzisiaj Nasze maleństwo ma termin na 23.07.2017. Pierwsze badanie USG wyszło bardzo dobrze.
    Problem z jakim się borykam od m-ca to zapalenie pęcherza moczowego i candida w pochwie. Lekarz leczy mnie: miałam globulki oraz krem.
    Jednak jeszcze to się ciągnie Macie jakieś domowe sprawdzone sposoby? Dieta? Wprawdzie unikam cukru (tego rafinowanego; naturalne typu fruktoza jem np. z owoców). Piję dużo wody i sok z żurawiny piję. Poza tym jem sporo warzyw, kasz. Nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić?

Miałybyście jakiś pomysł?

Pozdrowienia
    Robilas posiew moczu? Wyszly Ci jakies bakterie? Tak jak dziewczyny pisaly, jedz zurawine, pij herbate z zurawiny, wogole duzo pij i zazywaj wit C zeby zakwasic mocz. A co do candidii to wspolczuje, mialam ten problem w poprzedniej ciazy, od 5 miesiaca az do porodu, robilam posiew z antybiogramem, bralam nystatyne, tylko przestawalam brac tabletki problem wracal...pralam wszystko w min 60 stopniach, zeby wybic grzybka, do wycierania uzywalam jednorazowych husteczek, przeleczylismy na zas mojego M. Ale nic to nie dalo, problem ciagle wracal.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    A jak tylko urodzilam problem minal. Ostatnio odebralam wynik cytologii, napisali mi tam, ze znow mam candidie, chociaz nie zauwazylam zadnych objawow, jutro ide do lekarza, zobaczymy co powie. Pewnie znowu mnie czeka walka z wiatrakami..
    Za nami ciezka noc, corke strasznie meczylo, potem dlugo nie mogla zasnac. Wstala zdrowa i nic narazie jej nie jest. Ja tez sie dobrze czuje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Może to nie wirus, moja córka odziedziczyła po mnie wrażliwy żołądek jak jej coś nie podejdzie rzyga dalej niż widzi i zaraz jej przechodzi :P

Junior Member Awatar Jazztina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    a jaki pijesz sok z zurawiny?
    Ekomedica

Junior Member Awatar Jazztina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    A jak tylko urodzilam problem minal. Ostatnio odebralam wynik cytologii, napisali mi tam, ze znow mam candidie, chociaz nie zauwazylam zadnych objawow, jutro ide do lekarza, zobaczymy co powie. Pewnie znowu mnie czeka walka z wiatrakami..
    Za nami ciezka noc, corke strasznie meczylo, potem dlugo nie mogla zasnac. Wstala zdrowa i nic narazie jej nie jest. Ja tez sie dobrze czuje.
    Dziękuję Hopka
    Trzymam kciuki że córeczce przejdzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów