Strona 553 z 896
Pokaż wyniki od 5,521 do 5,530 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    To juz lepei bez kocyka
    Dziecko niepotrzebnie sie poci.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry MIałam się już przywitać poł h temu, ale zanim nadrobiłam zaleglości to mineły wieki

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Bo u nas jest za dużo przegrzewania, ja pamiętam że urodziłam w grudniu i były duże mrozy jak przyjechałam z dzieckiem do domu to myślałam że zabiję teściową bo tak napaliła w piecu że sama się pociła w krótkim rękawie. U mnie po mimo grudnia kaloryfer był odkręcony dopiero do kąpania i po kąpaniu zakręcany. A jak patrze to nagrzane w pokojach, beciki rajtuzki śpioszki czapeczki rękawiczki przykryte kołderką i jeszcze kocykiem. No to dziwić się że dziecko się przegrzewa? Przecież w okresie noworodkowym to jest bardzo niebezpieczne

O mnie
    02.07.2017
    Zresztą u nas do tej pory jest tak że po mimo dużego domu i mrozu zaczynamy palić tak od 16 i kończymy ok 23 nigdy nam się nie zdarzyło palić cały dzień

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny dopiero co nadrobiłam kilkanaście stron a nie było mnie jeden dzień powiem wam że jesteście super,bo po przeczytaniu wszystkiego od razu człowiek ma lepszy humor
    Tak więc moje Drogie miłego dnia dla was,ja wczoraj byłam u lekarza wszystko jest w porządku synuś waży ok 220 gr i rośnie zdrowo,to dla mnie najważniejsze i brykał na ekranie aż miło patrzeć

Przeczytałam ten artykuł i popłakałam się... koleżanka mówiła mi, żebym wybierając szpital do porodu stawiała tylko na takie, które mają neonatologie noworodka, szczerze sama jakoś wcześniej nawet o tym nie myślałam...

Co do przegrzania, słyszałam od znajomej która rodziła w lipcu, że jak wróciła z małą do domu, to mama i ciotki nakrzyczały na nią, że córka jest za cienko ubrana i nie przykryta i przeziębi sobie brzuszek ;-) było podobno pod 30 stopni na dworze:-D a mieszka w bloku na 4 piętrze
    zapytała lekarza, a on, że to jakaś dawna bujda i nie istnieje przeziębienie brzuszka;-)

Junior Member Awatar Jazztina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,
    dołączam do Was dzisiaj Nasze maleństwo ma termin na 23.07.2017. Pierwsze badanie USG wyszło bardzo dobrze.
    Problem z jakim się borykam od m-ca to zapalenie pęcherza moczowego i candida w pochwie. Lekarz leczy mnie: miałam globulki oraz krem.
    Jednak jeszcze to się ciągnie Macie jakieś domowe sprawdzone sposoby? Dieta? Wprawdzie unikam cukru (tego rafinowanego; naturalne typu fruktoza jem np. z owoców). Piję dużo wody i sok z żurawiny piję. Poza tym jem sporo warzyw, kasz. Nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić?

Miałybyście jakiś pomysł?

Pozdrowienia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Jazztina Zobacz posta
    Hej Dziewczyny,
    dołączam do Was dzisiaj Nasze maleństwo ma termin na 23.07.2017. Pierwsze badanie USG wyszło bardzo dobrze.
    Problem z jakim się borykam od m-ca to zapalenie pęcherza moczowego i candida w pochwie. Lekarz leczy mnie: miałam globulki oraz krem.
    Jednak jeszcze to się ciągnie Macie jakieś domowe sprawdzone sposoby? Dieta? Wprawdzie unikam cukru (tego rafinowanego; naturalne typu fruktoza jem np. z owoców). Piję dużo wody i sok z żurawiny piję. Poza tym jem sporo warzyw, kasz. Nie wiem co jeszcze mogłabym zrobić?

Miałybyście jakiś pomysł?

Pozdrowienia
    Uuu współczuję.... Jeżeli owoce to polecałabym te, które zawieraja dużo witaminy C: kiwi, grejpfruty, cytryna. Jeżeli nie masz mdlości to sok z cytryny z woda nad czczo. Mozesz też sprobować kapustę kiszoną i ogórki kiszone.

Junior Member Awatar Jazztina
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-23 zobacz kalendarz
    Dziękuję Kat.pat za podpowiedź

O mnie
    02.07.2017
    a jaki pijesz sok z zurawiny?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów