Strona 55 z 154
Pokaż wyniki od 541 do 550 z 1535

Lipcówki 2017

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja mam zwiększoną dawkę eurytroxu na 75. Co do płci ja z 1 ciążą miałam silne poczucie że będzie córka. Zaraz jak zobaczyłam 2 kreski na teście kupiłam sobie piękne różowe skarpetki. I mam je do dziś hehe A teraz nic... nie czuje co będzie, nie czuje radości tylko strach
    Ja mam zwiększoną dawkę euthyroxu do 137

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Ona 88, ja w zeszłym roku w lipcu miałam usuniętą całą tarczycę z powodu guzków (zmiany łagodne). Od tamtej pory jestem na euthyroksie. Moja endo powiedziała mi jednak zdecydowanie, że jeśli dowiem się, że jestem w ciąży mam natychmiast się u niej zjawić bez kolejek, rejestracji. Tak wyszło akurat, że w poniedziałek dowiedziałam się, że jestem w ciąży a w środę miałam planowaną wizytę kontrolną u niej. Tak jak zawsze zrobiłam przed wizytą TSH no i było 2,16. Przed ciążą utrzymywałyśmy poniżej 1, bo taki jest prikaz. W ciąży nagle przy tej samej dawce leku mi skoczyło. Pani doktor zwiększyła mi dawkę leku, żeby TSH spadło. Po miesiącu (przedwczoraj) poszłam na kontrolę i TSH mimo zwiększonej dawki leku nie spadło a podniosło się do 2,45. Pani doktor znowu zwiększyła mi dawkę i zobaczymy.
    W każdym bądź razie do czego dążę....organizm szaleje w ciąży. Nie wiem na kiedy masz wizytę u lekarza ale nie zwlekaj z tym zbyt długo. Z drugiej strony myślę, że te nie ma co panikować. Myślę, że dostaniesz Euthyrox albo Letrox i wszystko będzie gite. Trzeba tylko TSH na bieżąco kontrolować. Moja siostra urodziła zdrową córeczkę mając tylko kawałek tarczycy zostawiony po usunięciu. A ostatnio rozmawiałam z taką babeczką która jest ginekologiem i jak wspomniałam, że nie mam tarczycy to uśmiechnęła się i mówi, że będę miała piękne zdrowe dziecko, tylko, żebym pilnowała TSH.
    Podsumowując, nie zwlekaj z wizytą u lekarza i pilnuj TSH i leków. Wszystko będzie dobrze.
    Rzoumiem dziekuje za informacje. Wizyte u lekarza mam w poniedzialek 21 listopada także czekam z niecierpliwoscią.

jak radzicie sobie ze zgagá i mdlosciami?
    przepraszam za brak polskich znakow ale nie moge ustawic a mi corka cos popstrykala

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    hej. pisalam rano posta ale widze ze go nie ma. co do kalendarza wychodzilo mi ze bede miala chlopca i mam chlopca teraz wychodzi tez chlopiec ale przeczucia mowia mi ze bedzie dziewczynka poprzednio pezeczucia mnie nie zawiodly.

Zgagi naszczescie jeszcze nie mam. Choc w poprzedniej ciazy bardzo mialam tak ze 2 miesiaca do rozwiazania. Jak nie zgaga to czulam kwas w buzi. jak bym jadla kwasek cytrynowy. Nie moglam sobie z tym poradzic caly czas zulam gumy mietowe.

Moja wizyta dziś nie doszła do skutku ponieważ mój gin się rozchorował. Nie muszę chyba mówić jaka jestem zła? Już o nic nie chodzi ale dzisiaj miałam się dowiedzieć czy mogę wrócić do pracy.... ehh wizyta we wtorek

Hej dziewczyny.
    Witam takze nowe mamy.
    Malo pisze, bo niestety ale na telefonie, forum dziala strasznie, nad czym ubolewam, bo w poprzedniej ciazy bylam dosc aktywna tu.

Ja wczoraj mialam wizyte u poloznej, zalozyla mi karte ciąży, wyjasnila co i jak, bo ciaza w obcym kraju, to jak ciaza po raz pierwszy hihi
    30.11 mam termin u lekarza specjalisty od zakrzepicy, ktory zbada dokladnie i ustali dawki zastrzyków.
    1.12 mam kolejna wizyte u mojej gin, tu pierwsze prenatalne jest miedzt 9 a 11 cxy 13 tygodniem wiec powinnam sie juz zalapac

Z tych gorszych rzeczy dopadlo mnie przeziębienie. Dzisiaj dzien byl kiepski ale staram sie ratowac naturalnymi sposobami. Na wszelki kupilam paracetamol ale postaram sie nie brac go.

Junior Member
    -Aaaga

O mnie
    Staram się o ciążę
    o kochane jak wy sie rozpisałyście

jestem po pierwszej wizycie u gina, ale nie miał on w gabinecie USG, dopiero gdy na USG będzie widoczne dzidzi to założy kartę ciąży, skieruje na badania itd...
    usg mam za ponad tydzień.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aaaga a w ktorym tyg jestes?

Junior Member
    -Aaaga

O mnie
    Staram się o ciążę
    Tysiatysia222 teraz jest 6tc

Ja jestem w piatym tyg a pierwsza wizyte za tydzien. Mam nadzieje ze juz zobaczy cos na usg. I da karte ciazy i l4. Bo nie chce chodzic w ciazy do pracy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów