Strona 542 z 897
Pokaż wyniki od 5,411 do 5,420 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Dilajla;3020810]Szczęśliwa a jakie są rokowania?[/QUOTE

Bez wdawania sie w szczegoly Jas ma niestety bardzo powazne wady i jest ich kilka.
    U nas troche to dziwnie wyglada bo usg jest bardzo zle a Pappa 'tylko' zla. Po usg ryzyko ZD wynosilo 1:27 a po biochemii 1:81. Pappa wskazal ze ryzyko tych najgorszych wad jest takie jak u kazdej innej kobiety czyli 1: ok 3000

Nasza nadzieja jest to ze Jas przeszedl jakas infekcje ktora wywolala te zmiany i ze bedzie mozna je operowac po porodzie.
    Jesli to bedzie ZD i wady rozwojowe beda opracyjne to podejmiemy sie operacji... jesli to inny zespol ... ten gorszy to nie bedziemy Jasia operowac.

Ale wiecie jaki On jest dzielny ? Tyle stresu, amniopunkcja, skurcze, wady ktore ma a On ciagle walczy ... Nasz Slodziak

Dzisiaj jak sluchalam bicia Jego serca zwiewal przed sonda caly czas az w koncu umiejscowil sie gdzies przy mojej tetnicy / zyle i slyszalam jednoczesnie Jego bicie serca i siebie ... magia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Tysia mam nadzieję że się nie obraziłaś na mnie , bo generalnie to ja Cię bardzo wspieram i Ci współczuję bólu.

Mirabelka wypierdziel faceta z domu, albo sobie załóż maseczkę

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Czosnek, herbata z miodem, imbirem, cytryną albo natrzyj chłopa amolem/vickiem czy nawet cytryną i okład z młodych piersi
    do jakiego wieku liczyć młode piersi? bo boję się, że będę musiała takich na mieście szukać

Mojemu mężowi internista kazał po domu w maseczce śmigć jak był przeziębiony ;-)

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    do jakiego wieku liczyć młode piersi? bo boję się, że będę musiała takich na mieście szukać
    Niech mąż się wypowie tylko przypomnij mu, że to jest pytanie z tych podchwytliwych

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    Mojemu mężowi internista kazał po domu w maseczce śmigć jak był przeziębiony ;-)
    Ja zrobiłam w domu izolatkę luby w sypialni na parterze, ja na piętrze i przez trzy dni się unikaliśmy bo paskudnie smarkał i chyrlał

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Szczęśliwa Aż mi się łezka w oku zakręciła jak przeczytałam Twój wpis. Przesyłam Wam swoją pozytywną energię i życzę siły obojgu - Tobie i Jasiowi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Mirabelka syrop prenalen (czy jakoś tak) mi gin zalecił, w rossmanie z kartą rossnę 12zł kosztuje 3xdziennie 15ml + czosnek, herbata z imbirem i miodem i... NIE CAŁOWAĆ SIĘ
    Ewakimou hahahaha dobra jesteś

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Tysia mam nadzieję że się nie obraziłaś na mnie , bo generalnie to ja Cię bardzo wspieram i Ci współczuję bólu.

Mirabelka wypierdziel faceta z domu, albo sobie załóż maseczkę
    A dlaczego mialam sie obrazic ? Cos mnie ominęło?

[QUOTE=Szczesliwa M;3020841]
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Szczęśliwa a jakie są rokowania?[/QUOTE

Bez wdawania sie w szczegoly Jas ma niestety bardzo powazne wady i jest ich kilka.
    U nas troche to dziwnie wyglada bo usg jest bardzo zle a Pappa 'tylko' zla. Po usg ryzyko ZD wynosilo 1:27 a po biochemii 1:81. Pappa wskazal ze ryzyko tych najgorszych wad jest takie jak u kazdej innej kobiety czyli 1: ok 3000

Nasza nadzieja jest to ze Jas przeszedl jakas infekcje ktora wywolala te zmiany i ze bedzie mozna je operowac po porodzie.
    Jesli to bedzie ZD i wady rozwojowe beda opracyjne to podejmiemy sie operacji... jesli to inny zespol ... ten gorszy to nie bedziemy Jasia operowac.

Ale wiecie jaki On jest dzielny ? Tyle stresu, amniopunkcja, skurcze, wady ktore ma a On ciagle walczy ... Nasz Slodziak

Dzisiaj jak sluchalam bicia Jego serca zwiewal przed sonda caly czas az w koncu umiejscowil sie gdzies przy mojej tetnicy / zyle i slyszalam jednoczesnie Jego bicie serca i siebie ... magia
    Trzymam kciuki, że z Jasiem będzie wszystko w porządku. Odpoczywaj, a my tu wszystkie trzymamy kciuki za Was

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów