Strona 541 z 896
Pokaż wyniki od 5,401 do 5,410 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Na chwile zmieniam temat po mimo tego że mam niski poziom glukozy to mam zakaz jedzenia słodyczy... Ja się pytam dlaczego?
    przecież endo Ci wczoraj powiedział że nie wierzy w tak niski wynik u Ciebie
    A tak na poważnie to nie mam pojęcia dlaczego

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Szczęśliwa a jakie są rokowania?

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Ogolnie na wynik amnio czeka sie okolo 3-4 tygodni. Zdarza sie czasami ze wynik jest nawet po 2,5 tygodnia. Po pobraniu tkanki Maluszka musza zrobic jakas hodowle i wtedy sprawdzaja cale DNA... dlatego to tak dlugo trwa. Pytalam swojego lekarza genetyka o przyspieszony wynik to powiedzial ze raczej odradza bo to i tak jest tylko czastkowy wniosek z badan i nie daje pewnosci.
    Jakos z Mezem sie trzymamy - nie ma innego wyjscia. Jasiek dzielnie walczy pomimo iz jest bardzo chory to my tez musimy byc dzielni.

Ja staram sie cieszyc kazda chwila kiedy mam Go pod sercem Szok mam juz za soba i tylko czekam zeby powiedzieli co to konkretnie jest.
    Niestety ze stresu macica zaczela sie kurczyc i to dosyc mocno. Zostawili mi luteine 3 x dziennie 100 mg oraz 3x dziennie No Spa forte. Na nastepnej wizycie dowiem sie czy cos jeszcze moga mi dac na te skurcze. Poki co szyjka trzyma.

W przyszlym tygodniu jade nad morze- musze wyrwac sie od tej 'mojej rzeczywistosci'. Zabieram ze soba moja Mame ( ktora nic nie wie o stanie Jasia bo ma chore serce i nie moge Ja na ten moment obciazac takim stresem). Mam nadzieje wsluchac sie w szum fal, rozmawiac z ludzmi i 'normalnie'spedzic ten czas przed wynikami amnio.
    Najgorsze to czekanie na wyniki, mam nadzieję, że będą optymistyczne.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Lajla endo to jest ona a gin to chyba ma jakiś fetysz i lubi puszyste bo mi ciągle powtarza że wcale nie jestem gruba :P

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Tysiatysia222 jak Twój palec?
    Po 18jade na ip

Szczęśliwa jestesmy z tobą:*

Jak to jest z tymi pierwszymi ruchami? W sensie jak je czujecie? Ginekolog powiedziała, że ciąża umiejscowiła się po lewej stronie i przed chwilą czułam mniej więcej w tym miejscu takie jakby "przelewanie"? Trwało to dosłownie chwilę, zdarzyło się jeszcze ze któregoś dnia miałam wrażenie, jakby mnie kot łaskotał ogonem od środka ;-) to może być to? Czy mi żołądek po prostu wariuje :-D

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    boszz dziewczyny...nadrobić Was po weekendowej nieobecności to masakra
    ja dziś tarłam ziemniory na placki ziemniaczane i była ogórkowa
    mam nadzieję, że teraz będą już same dobre wiadomości na tym forum...
    mąż mi dziś z pracy wrócił z takim czymś ala początek przeziębienia...macie może jakieś pomysły żeby się nie zarazić od niego?

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Matkoo, was nadrobić za cały dzień, to szał

Szczęsliwa przesyłam pozytywną energię, wierzę, że może się jeszcze zmienić.

A co do reszty wrednych lipcówek to po prostu poplułam monitor, zwłaszcza z palca moczonego w herbacie xD jesteście boskie no uwielbiam, jak ja się cieszę, że tu wyladowałam
    Tak się chwaliłyście swoimi obiadami to i ja się pochwalę, a co! Domowe hot-dogi, a na zakupach dzisiaj wsunęłam mega gofera z truskawkami i bitą śmietaną walić kalorie i kilogramy!

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    boszz dziewczyny...nadrobić Was po weekendowej nieobecności to masakra
    ja dziś tarłam ziemniory na placki ziemniaczane i była ogórkowa
    mam nadzieję, że teraz będą już same dobre wiadomości na tym forum...
    mąż mi dziś z pracy wrócił z takim czymś ala początek przeziębienia...macie może jakieś pomysły żeby się nie zarazić od niego?
    Czosnek, herbata z miodem, imbirem, cytryną albo natrzyj chłopa amolem/vickiem czy nawet cytryną i okład z młodych piersi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów