Strona 54 z 173
Pokaż wyniki od 531 do 540 z 1726

Lipcówki 2017

Mnie obojetne co bedzie byle zdrowe i silne

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Mnie obojetne co bedzie byle zdrowe i silne
    wiadomo że to najważniejsze i tak też na pewno będzie
    ale nie korciło Cię żeby sprawdzić w kalendarzu?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cienwiatru... ja tez mam problem z szyjka albo Ci zaloza passer albo szew mc donalda i dotrwasz do konca bezpiecznie...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ten kalendarz to bzdura... mnie caly czas wychodzi dziewczyna a sami chlopcy są

Korcilo. Według kalendarza synek fajnie by było bo mamy juz córeczke 11 letnią. Ona chce siostre ale co będzie to będzie wplywu nie mamy na to. Chcialabym żeby szybko i szczesliwie ciaza minęła i żebym juz mogła wyprawke kupować

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Cienwiatru... ja tez mam problem z szyjka albo Ci zaloza passer albo szew mc donalda i dotrwasz do konca bezpiecznie...
    Ja mialam problem w 3 ciąży leżałam kilka mc. A teraz wiem ze to byl błąd. Bo właśnie jak leżałam miałam skorcze.
    Bralam tonę leków w tym jeszcze fenoterol. Teraz tez się tego obawiam strasznie. Ale jak co to zrobię wszystko aby maleństwo cale i zdrowe urodzić. Pamiętam jak lekarz mi liczył wytrwaj do 27 tyg potem do 29 -31 daliśmy rady.
    Ja mam nadzieje ze jak nie siostra to zatrudnię kogos. Oczywiście siostrze normalnie bym placila w końcu pracowala by u mnie. A co rodzina to to rodzina niż ktos obcy. Ja do obcych nie mam przekonania w sumie. Balabym sie zostawić chłopców czy dom. Szkola mnie trzyma taka prawda a głównie komunia no gdyby nie to , to na pól roku poszli by do szkoły do mojej rodzinnej miejscowości.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja z ciekawości weszłam na ten chiński kalendarz i u mnie przy dwójce się zgadzało 1 córa 2 syn teraz pokazuje dziewczynkę zobaczymy,dla mnie to i tak bujda jakaś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Ona 88, ja w zeszłym roku w lipcu miałam usuniętą całą tarczycę z powodu guzków (zmiany łagodne). Od tamtej pory jestem na euthyroksie. Moja endo powiedziała mi jednak zdecydowanie, że jeśli dowiem się, że jestem w ciąży mam natychmiast się u niej zjawić bez kolejek, rejestracji. Tak wyszło akurat, że w poniedziałek dowiedziałam się, że jestem w ciąży a w środę miałam planowaną wizytę kontrolną u niej. Tak jak zawsze zrobiłam przed wizytą TSH no i było 2,16. Przed ciążą utrzymywałyśmy poniżej 1, bo taki jest prikaz. W ciąży nagle przy tej samej dawce leku mi skoczyło. Pani doktor zwiększyła mi dawkę leku, żeby TSH spadło. Po miesiącu (przedwczoraj) poszłam na kontrolę i TSH mimo zwiększonej dawki leku nie spadło a podniosło się do 2,45. Pani doktor znowu zwiększyła mi dawkę i zobaczymy.
    W każdym bądź razie do czego dążę....organizm szaleje w ciąży. Nie wiem na kiedy masz wizytę u lekarza ale nie zwlekaj z tym zbyt długo. Z drugiej strony myślę, że te nie ma co panikować. Myślę, że dostaniesz Euthyrox albo Letrox i wszystko będzie gite. Trzeba tylko TSH na bieżąco kontrolować. Moja siostra urodziła zdrową córeczkę mając tylko kawałek tarczycy zostawiony po usunięciu. A ostatnio rozmawiałam z taką babeczką która jest ginekologiem i jak wspomniałam, że nie mam tarczycy to uśmiechnęła się i mówi, że będę miała piękne zdrowe dziecko, tylko, żebym pilnowała TSH.
    Podsumowując, nie zwlekaj z wizytą u lekarza i pilnuj TSH i leków. Wszystko będzie dobrze.

Asia szczerze dopiero teraz sprawdziłam co to ten kalendarz i odnośnie pierwszej ciąży widzę, że miałm mieć córę, a mam syna. Teraz syn wychodzi zobaczymy co będzie, ale według mnie bujda na resorach. Według niego wychodzi, że tylko jedna płeć wchodzi w grę przez cały miesiąc, a to nierealne. Ale sprawdzić zawsze można z ciekawości
    Nie powiem mi się marzy córa, więc starania zaczęliśmy kilka dni przed owulacją, ale co będzie, to się okaże, najważniejsze, żeby zdrowe

Ja mam zwiększoną dawkę eurytroxu na 75. Co do płci ja z 1 ciążą miałam silne poczucie że będzie córka. Zaraz jak zobaczyłam 2 kreski na teście kupiłam sobie piękne różowe skarpetki. I mam je do dziś hehe A teraz nic... nie czuje co będzie, nie czuje radości tylko strach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów