Strona 536 z 897
Pokaż wyniki od 5,351 do 5,360 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    dałaś ten cynamon w końcu?
    co ty nie dałam miałam go przygotowanego ale spróbowałam wszystko i stwierdziłam że jest idealnie i odłożyłam go w najciemniejszy kąt szafki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    A ja dodam swoje 3 grosze. O Kasio megi. Po h...megi pisala ze kakasia jej pisala ze spadla ze schodow i ciaze poronila. No zal. Ludzie zal.
    A po drugie KasioMegi piszesz ze Ty nie z tych co maja dzieci co pol roku. Ja mam 4 ale ja tez nie z tych. Ale ja nie wypisuje publicznie ze mam meza jedno dziecko i po 2 cc jesttem,a z innego konta ze mam partnera jestem biedna sama ale wnet sie przeprowadzamy do partnera.
    Ja owszem moja droga mam 4 dzieci w odstepacha 2_4_3 lata hmmm a gdzie pozstale co pol roku nie wiem ale dziewczyno jedyne czego mozesz mi zazdroscic to wlasnie tego ze ja naprawde mam meza mam 3 wspanialych dzieci i fajne zycie na poziomie ktorego nie jeden pozazdrosci. Pozdrawiam Cie moja droga.

Member
    Ceddia

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-17 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny. Widze ze znowu goraca atmosfera Mnie ciaza tez odebrala chec do jedzenia. Z jednej strony to dobrze, bo nie chciałabym przytyc znowu 30 kg jak z corka. Nie mam ochoty na nic 23 bylam na wizycie, wszystko ok. 22 lutego umowilam sie na polowkowe. Ale twn czas zasuwa oby do wiosny, a później juz bliżej niz dalej.

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Oglądałam własnie kuchenne rewolucje na TVN i tam gotowali baranine i jakoś mi apetyt odszedł :P Tak teraz mam, że coś sobie ubzduram i kaplica koniec jedzenia :P Ja wczoraj za to miałam dzień prosiaka, zjadłam śniadanie, drugie sniadnaie, dwa talerze zupy a potem żelki i chrupki orzechowe, a na kolacje juz dietetycznie jogurt :P potem cierpiałam w nocy :P

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ceddia Zobacz posta
    Czesc Dziewczyny. Widze ze znowu goraca atmosfera Mnie ciaza tez odebrala chec do jedzenia. Z jednej strony to dobrze, bo nie chciałabym przytyc znowu 30 kg jak z corka. Nie mam ochoty na nic 23 bylam na wizycie, wszystko ok. 22 lutego umowilam sie na polowkowe. Ale twn czas zasuwa oby do wiosny, a później juz bliżej niz dalej.
    Mi ginekolog powiedziała że PRZY MOJEJ WADZE powinnam przytyć 9-11kg :P ale jak słysze że niektórzy przytyli 30kg to aż drże :P Ja dzisiaj zaczynam drugi trymestr tadaaamtadaaaam i nie przytyłam jeszcze nawet grama

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Ale się dziś rozpisałam :P spam spam

Wgl się nie pochwaliłam, że moje prenatalne wyszły bardzo dobrze Trochę się bałam, gdyż moja siostra jest równolegle ze mną w ciąży (2 miesiące dalej) z bliźniakami i niestety jej wykryli że jedno dziecko może mieć downa... Ale mi ryzyko wyszlo 1:925 a po skorykowaniu 1:4625 wiec jestem spokojna

U mnie też ciąża pozbawiła mnie chęci do jedzenia, ale bardziej to mam problem z piciem. Wczoraj endo zasugerowała że jestem odwodniona i od tego mogę mieć te ciągłe bóle głowy... Tyle że mam problem wmusić w siebie 1,5l wody, herbaty nie pije, soki średnio mi służą, a nawet ukochaną kawę piję z 2h po łyku. Ogólnie nigdy zbyt wiele nie piłam, w pracy potrafiłam przez 8h nie wypić nawet jednej szklanki, bo jak wpadlam w wir obowiązków, to zapomniałam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    U mnie też ciąża pozbawiła mnie chęci do jedzenia, ale bardziej to mam problem z piciem. Wczoraj endo zasugerowała że jestem odwodniona i od tego mogę mieć te ciągłe bóle głowy... Tyle że mam problem wmusić w siebie 1,5l wody, herbaty nie pije, soki średnio mi służą, a nawet ukochaną kawę piję z 2h po łyku. Ogólnie nigdy zbyt wiele nie piłam, w pracy potrafiłam przez 8h nie wypić nawet jednej szklanki, bo jak wpadlam w wir obowiązków, to zapomniałam.
    Znajdź coś co Ci smakuje Kawa niestety odwania, a soki zwłaszcza te kupne mają mnóstwo cukru, a dodatkowo soki owocowe sprzyjają zatwardzeniu.
    Ja głównie piję herbatę zieloną z miodem, do tego wodę z cytryną. Na pewno jest coś co Ci posmakuje Może rób sobie sama wody smakowe, z miętą, cytryną, pomarańczą

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    A to nie syn był niepełnosprawny?

Dziewczyny której już jesteście w 2 trym. czujecie ten mega przypływ energii? Bo ja się dalej czuje, jak rozjechana czołgiem, a to już 16 tydzień...
    ja dalej czuje sie fatalnie

Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Znajdź coś co Ci smakuje Kawa niestety odwania, a soki zwłaszcza te kupne mają mnóstwo cukru, a dodatkowo soki owocowe sprzyjają zatwardzeniu.
    Ja głównie piję herbatę zieloną z miodem, do tego wodę z cytryną. Na pewno jest coś co Ci posmakuje Może rób sobie sama wody smakowe, z miętą, cytryną, pomarańczą
    Po zielonej boli mnie żołądek, a przed ciążą piłam ją bezproblemowo.
    Soki robię sama z wyciskarki, ale ani owocowe, ani warzywne, czy mieszane mi nie leżą... a wcześniej rzucałam się na nie i uwielbiałam. I dziś od rana wmuszam sobie tą mineralną... ale faktycznie, chyba coś jest w tym odwodnieniu, bo głowa mniej boli.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów