Strona 535 z 898
Pokaż wyniki od 5,341 do 5,350 z 8977

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A pisanie z dwóch różnych kont i wymyślanie sobie życiorysów, w których sama nie może się połapać jest według Ciebie normalne i wysoce akceptowalne? To gratuluję w takim razie.
    Ja nie mam ochoty pisać z takimi osobami. A z trollowaniem na forum spotykam się nie pierwszy raz i jestem na to wyczulona.
    Ja nie powiedziałam, że to akceptuję. Nie oceniam ludzi. Zgloście to i po problemie. Wystarczyła informacja, że macie podejrzenie o trolowanie a nie wyzywanie ludzi. A co jeżeli jest się chorym psychicznie i chce się korzystać z tego forum? od razu jest tu nie mile widziany?

2. dzieckozakupy.pl
    Mnie to jest jej żal

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dobra proponuję zmienić temat, jest na innym forum a jeżeli im nie przeszkadza że ktoś im wciska kity to trudno.

Wie ktoś coś co u Szczęśliwej i MamyMartuli?

Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    Ja nie powiedziałam, że to akceptuję. Nie oceniam ludzi. Zgloście to i po problemie. Wystarczyła informacja, że macie podejrzenie o trolowanie a nie wyzywanie ludzi. A co jeżeli jest się chorym psychicznie i chce się korzystać z tego forum? od razu jest tu nie mile widziany?
    Nie jak ktoś jest chory psychicznie, ale nie wymyśla sobie życiorysów, to jest mile widziany

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Nie jak ktoś jest chory psychicznie, ale nie wymyśla sobie życiorysów, to jest mile widziany
    To jest internet nie realne życie. Nie wiadomo ile z tego jest fikcją a ile prawdą.

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dobra proponuję zmienić temat, jest na innym forum a jeżeli im nie przeszkadza że ktoś im wciska kity to trudno.

Wie ktoś coś co u Szczęśliwej i MamyMartuli?
    Ja tez bym zmieniła temat na coś milszego

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Ja właśnie wcinam to nieszczęsne spagetti nad ktorym się tyle głowiłam. Wyszło chyba najlepsze jakie tylko mogłam zrobić A najlepsze jest to, że tak go długo robiłam, mieszałam, doprawiałam, dopieszczałam, że teraz jak już sobie nałożyłam to zjadłam 3 kęsy i leży za to "nienawidze" ciąży - zabrała mi tymczasowo miłość do jedzenia, zwłaszcza mojego kochanego makaronu łezka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    O kurde. Chwile mnie nie było a tu takie akcje. Cieńwiatru Dilajla dobre z was agentki jebłam ze śmiechu
    Kat.Pat a Ty co taki obrońca? nie przypominam sobie,zeby kasio- megi ktoś wyzywał. Jedynie podsumowane zostało to że ma ewidentną schizofrenię,rozdwojenie jaźni lub jest mitomanką. To tylko nazywanie po imieniu zaburzeń psychicznych,które dotyczą tej osoby...A to,że dziewczynom to nie pasuje to chyba normalne? Każdy ma prawo mówić o tym co mu nie pasuje a nie od razu lecieć "na skargę" do administratora nie każdy jest donosicielem, niektórzy ludzie sami sobie próbują radzić w takich sytuacjach

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Ja właśnie wcinam to nieszczęsne spagetti nad ktorym się tyle głowiłam. Wyszło chyba najlepsze jakie tylko mogłam zrobić A najlepsze jest to, że tak go długo robiłam, mieszałam, doprawiałam, dopieszczałam, że teraz jak już sobie nałożyłam to zjadłam 3 kęsy i leży za to "nienawidze" ciąży - zabrała mi tymczasowo miłość do jedzenia, zwłaszcza mojego kochanego makaronu łezka
    dałaś ten cynamon w końcu?

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja od dzisiaj się bardzo pilnuje z jedzeniem. Wczoraj się tak najadłam wszystkim po tym siedzeniu na głodnego u edno że ledwo się toczyłam. Na wagę nie miałam odwagi wejść ale dzisiaj mega grzecznie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów