Strona 534 z 898
Pokaż wyniki od 5,331 do 5,340 z 8977

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Słuchaj ona robi z nas idiotki, pisze z dwóch kont wymyśla niestworzone historię i gubi się we własnych kłamstwach. Musiałabyś się cofnąć do tyłu to być zrozumiała o co chodzi
    nawet jeżeli tak jest to zglos to administratora bez obrażania ludzi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    nawet jeżeli tak jest to zglos to administratora bez obrażania ludzi
    Pokaż mi proszę gdzie ją obraziłam?

Narazie nie .czekamy na opinie o niepełnosprawności już dziś wypisalam na wczesne wspomaganie córki w przedszkolu. Urodziła się z zamartwica urodzeniowa na 10. Minut mówili ze jej mózg jest niedotleniony że chora będzie jak urośnie i tak też było .od małego ja rechabilitujemy prywatnie i na NFZ. I w domu ćwiczymy z nią bo traci równowagę jak biega .biega nogami na boki od 2 lat .nie nadąża za rówieśnikami .ma zaburzenia umysłowe zero skupienia Ale ważne ze żyje .pieniądze nie grają roli ważne by były postępy u córki . Musi mieć kontakt z dziećmi by się rozwijać. ... Znów co do szczypien to kuzynka szczepila tymi drozszymi 3w1 jakoś tak. I jej córka ciągle była chora .A ja miałam te. Trzy wklucia na NFZ. Udo ręka ręka . Dało się przeżyć płacz dziecka Ale syn i tak od małego ciągle leżał w szpitalu biegunki wymioty. W kolo do roku czasu .Tak było z nim .sam się odwadnial mimo że pił dużo .też nie rozumie tego do dziś ...Ale lekarze mówią że to z przepukliny pepkowej. .która ma do dziś gdyż chirurg sądzi ze 1 cm nie zaszkodzi mu.

Ja konno 10 lat jeździłam.ona kocha konie w pokoju ma ich z ok 70.zabawek . Wiem już jest zapisana na terapię konną i z psem dogoterapie ma

p

Przeszperałam forum te dwa posty wyżej są kakasi, a teraz porównajcie z tym co pisała na czerwcówkach

Hehehe ja wam mówię usuną nam wątek za wszechobecne awantury
    Spoko jest jeszcze fejsbuk

Pokaż mi proszę gdzie ją obraziłam?
    mówię o ogólnym obrażaniu do wszystkich, nie do ciebie jako osoby. jedna tutaj napisala, że jest chora psychiczna i inne podobne.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    mówię o ogólnym obrażaniu do wszystkich, nie do ciebie jako osoby. jedna tutaj napisala, że jest chora psychiczna i inne podobne.
    A pisanie z dwóch różnych kont i wymyślanie sobie życiorysów, w których sama nie może się połapać jest według Ciebie normalne i wysoce akceptowalne? To gratuluję w takim razie.
    Ja nie mam ochoty pisać z takimi osobami. A z trollowaniem na forum spotykam się nie pierwszy raz i jestem na to wyczulona.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Kat pat jesli ktos nie chce zostac odebrany jako chory psychicznie to nie powinien sie tak zachowywac... takie moje zdanie

Nikt jej z ksiezyca nie wymyslil zaburzen... to sa wnioski na jej wlsane zachowanie i to co robi... o ile mi widomo myslenie nie jest karalne. ..

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Nikt od niej nie wymagal zwierzen... nie chciala pisac mogla nie pisac a po co wymyslac bzdury?????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów