Strona 53 z 157
Pokaż wyniki od 521 do 530 z 1563

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Pati21 obie moje ciążę zaczely sie zapaleniem oskrzeli i antybiotykiem a dzieci urodzily sie zdrowe i nic im sie nie stalo... podobno najwrazliwsze nasze fasolki sa miedzy 6tc a 10 tc...

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Przede wszystkim to nie jest nadczynność a niedoczynność. Ja jestem po wizycie mam zwiększoną dawkę hormonu, do tego zapalenie tarczycy i powiększony węzeł chłonny. Nie mniej jednak jest to wykryte na tyle wcześnie że mam się nie stresować. Mam zalecone badania i wizyta za msc
    Masz racje tj. Niedoczynność. Mój blad. Wizyta u lekarza niebawem takze dowiem sie na czym stoję i jak bedzie wyglądać leczenie.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Nie watpie ze czlowiek sie zmienia po takich przezyciach.
    Moja ciotka nie dawno sie dowiedziala ze poronila a nawet nie wiedziala ze jest w ciazy poprostu miala dlugo okres i obfity poszla do lekarza zrobili czyszczenie badania i okazalo sie ze byla fasolka. Mowila mi o tym tak spokojnie. Wiozlam ja na lotnisko wtedy. Ostanio bylam po nia na lotnisku bo wracala to bardzo to przezywala. Niby miwila ze narazie nie chce dzieci a ma juz dwoje z poprzedniego malzenstwa. Teraz sobie uklada na nowo zycie. I mi tak mowi ze teraz mogla by byc w 8 miesiącu szykowac wyprawke dla dziecka niedlugo porod. Widac bylo po niej ze przezywa to. Nie wiem po co to pisze w sumie... zycie potrafi byc okrutne...

Podobno tez tak slyszalam :/
    Juz bym chciala nastepny tydzien dokladnie czwatrek moze byc ta sama pora

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja o każdej ciazy wiedzialam... o ile mowi sie do 12 tc moze sie zdarzyc wszystko o tyle w 16 tc nie spodziewasz sie uslyszec ze dziecko niestety nie żyje. .. zycie jest bardzo okrutne!!!

Współczuję przeżyć związanych ze stratą ciąży. Pozostaje mieć nadzieję, że obecne wszystkie donosimy, no tak chociaż do 38 tygodnia. Ja się boję od początku jak to będzie, bo mam szyjkę krótszą mniej więcej o połowę od normalnej.

Musimy dbac o siebie i o nasze maleństwa. I wszystkie w lipcu urodzimy śliczne zdrowe dzieciaczki.

dzień dobry dziewczyny próbuję was nadrobić ale ciężko jest bo nie mogę zapamiętać kto o czym pisał :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny a co sadzicie o chińskim kalendarzu płci dziecka?

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    Dziewczyny a co sadzicie o chińskim kalendarzu płci dziecka?
    Hej.

Wiesz mi np sie pokryl. Tylko musisz dobrze swoj wiek okreslic w mc zaplodnienia wiadomo to zabawa ale skoro nie grozna to czemu nie

Ja po sniadaniu. Ogolnie czuje sie dobrze. Boje sie cokolwiek robic. Czekam tak na niedziele czy bedzie serduszko.
    Boje sie okropnie. Maz mnie uspokaja. Mimo ze to byla wpadka to juz przywiazalismy sie do fasolki.

Mami4 mi przy córkach też się sprawdziło i teraz też wychodzi mi że będzie córka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów