Strona 521 z 898
Pokaż wyniki od 5,201 do 5,210 z 8977

Lipcówki 2017

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Nic pasjonującego, administrację
    Co do Zmierzchu to go lubiłam jak wyszedł i tak patrzę, że książka cz.1 , to 10 lat temu Teraz już wyrosłam.
    Dziewczyny dawajcie propozycje filmów romansopodobnych( wyciskaczy łez). Trzeba mieć jakiś odmóżdżający przerywnik od kryminałów. Może trafi się jeszcze jakiś którego nie widziałam.
    Ostatnio wzruszyłam się na 2 filmach: "The Choice" i "Zanim się pojawiłeś" i oba są romansopodobne

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Kuźwa człowiek wyszuka coś trzy razy w google, a na fejsie i wszędzie sponsorowane linki o ciąży, szkołach rodzenia i taka tematyka
    Skasuj historię i pliki cookies

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Skasuj historię i pliki cookies
    No ja wiem, ale zaś później będą wyskakwiać powiadomienia i tak w kółko Jak tam dziewczyny mija dzień? U mnie brzydko, wilgotno, depresyjnie i w ogóle blee.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Hej Kobietki. Wczoraj odebrałam wyniki testu pappa: Ryzyko podstawowe trisomii 21 dla kobiet w moim wieku 1:873, ryzyko skorygowane 1:767. I w sumie wiem że ryzyko jest bardzo małe bo raptem 0,13% ale nie wiem czemu czuję lekki niepokój...
    Wynik masz w normie. Z tego co wiem, wyniki 1:300 uznaje się za granicę, każde mniejsze prawdopodobieństwo (czyli od 1:301) jest ok. Ale nawet wśród kobiet, u których prawdopodobieństwo jest wyższe niż 1:300 tylko w niewielkim odsetku potwierdza się w dalszych badaniach jakiekolwiek wady. Jakby nie patrzeć dla mnie to tylko liczby i nie stanowią diagnozy, a lekarz na pewno więcej Ci powie.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Mnie jak zwykle w weekend nie było praca, praca, praca, ale właśnie was sobie nadrobiłam przy kawce...
    Jak tak czytałam o waszych odwiedzinach u babć i dziadków to aż mi się łezka zakręciła z zazdrości i smutku. Ja już nie mam żadnych, ani od strony męża, a ode mnie została jedna babcia, która ma miażdżycę i nie wie kim jestem (
    Doceniajcie, że ich macie bo przyjdzie czas, że ich zabraknie i wciąż będzicie myśleć ile to jeszcze chciałybyście im opowiedzieć.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Co do filmów nic nie polecę, bo ani horrorów, ani wyciskaczy łez nie oglądam. Ostatnio chciałam iść do kina na Patersona, ale zanim się zbiorę to już pewnie go nie będą puszczać

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Z fajnych informacji to wczoraj poczułam 2 razy ruchy dziecka 16tydz (15+2)
    W sumie to nie wiedziałam czy to faktycznie to, ale popytałam sióstr i potwierdziły, takie motyle w brzuchu )
    Super uczucie zwłaszcza, że do wizyty u gine jeszcze 2 tyg i już miałam jazdy, że nic nie czuję.

Co do robotów kuchennych, my dostaliśmy od teściowej w prezencie ślubnym Thermomix i powiem wam, że jestem zakochana w nim... On robi prawie wszystko, mieli, dusi, wyrabia ciasto, gotuje, szatkuje, gotuje na parze, ubija pianę. Obiady zajmują mi pół godziny.
    I chociaż nigdy w życiu sama bym go nie kupiła bo kosztuje kosmiczne pieniądze to polecam każdemu.
    jak kiedyś ktoś wam będzie chciał coś sprezentować to nie wahajcie się

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar AnnaG
    O mnie
    My idziemy dziś na La la land, a z wyciskaczy łez i komedii romantycznych polecam tak...

Słaba płeć - ryczałam ostatnio przez motyw psa
    Zanim się pojawiłeś - cudowny, książka też piękna, a jak komuś się bardzo spodoba to jest druga książka "Zanim odszedłeś" o dalszych losach Lou
    Mój przyjaciel Hachiko - znów motyw psa, ale jak ktoś na tym filmie nie zapłacze to nie jest dla mnie człowiekiem
    Cuda z nieba - dla tych co wierzą w Boga będzie top 10
    Love, Rosie - świetnie pokazuje, że jak ludzie są sobie przeznaczeni to los ich w końcu ze sobą zetknie
    Planeta Singli - polecam z miłości do Stuhra i po prostu, bo to fajny film jest

Mogłabym tak pisać pół dnia, ale po obejrzeniu powyższych na pewno na którymś łza się uroni.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jeszcze jedno info do was i spadam do warzywniaka... :P

Jutro we Wrocławiu (dla tych z Wrocławia) ale też w innych większych miastach polski odbywają się warsztaty pt "Bezpieczny maluch"
    Tutaj link do wydarzenia na fb.... https://www.facebook.com/events/580191235522679/

Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku oraz kobiecie w ciąży prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

Myślę, że dla tych z nas, dla których będzie to pierwsze dziecko to bardzo ważny temat, a dla tych co już dzieci mają fajne przypomnienie i może dowiedzą się coś nowego

Tutaj linki do wydarzeń w innych miastach:
    Opole - https://www.facebook.com/events/159854904494863/
    Katowice - https://www.facebook.com/events/574246412770157/
    Gdańsk - https://www.facebook.com/events/187702158370363/
    Radom - https://www.facebook.com/events/607656589431525/
    Wawa- https://www.facebook.com/events/1361941800523048/
    Kraków - https://www.facebook.com/events/240878432999806/

Są też inne miasta, ale wypisałam te w których kojarzę, że kilka dziewczyn mieszka

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Fajny temat hak mi termin podpasuje to chyba sie skusze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów