Strona 520 z 898
Pokaż wyniki od 5,191 do 5,200 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Kuźwa człowiek wyszuka coś trzy razy w google, a na fejsie i wszędzie sponsorowane linki o ciąży, szkołach rodzenia i taka tematyka

2. dzieckozakupy.pl

Lightbulb

Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Może nie romansopodobny, ale polecam "Co ty wiesz o swoim dziadku?" i "Stażysta" z DeNiro
    3Niestety ostatnio mam alergię na komedie
    Oglądam tylko horrory, kryminały (choć i to rzadko, bo wolę czytać) i łzawe historyjki (tu interesuje mnie najbardziej co kto ma do polecenia)

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Wstałam standardowo o 3 i nie mogę spać. Nie chciałam przeszkadzać mężowi i przenioslam się do salonu.

Pati21 może źle zmontowalas maszynkę skoro był problem z mieleniem. Może nożyk odwrotnie wlozylas. Podejrzane że był problem z mieleniem. A może rzeczywiście maszynka stara i nożyk do wymiany.

Cienwiatru kierunek całkiem całkiem przynajmniej jest szansa że Ci się przyda i w pracy go wykorzystasz.
    ja popełniłam błąd życiowy i poszłam na kierunek który mi nie interesował i znarnowalam tylko kasę i czas. No ale uroki bycia młodym. . .

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Witam kobietki U mnie podobnie że spaniem jak u Was. Jak położę się wcześniej tak ok 20 to o 3 się budzę i do 5 spać nie mogę - wierce się, chodze po mieszkaniu, koszmar Staram się wytrzymać i kłaść później wówczas lepiej śpię. Wczoraj do 23:30 oglądałam stare odcinki Rancza w tv. Dziwne bo nigdy tego nie lubiłam, naprawdę już nisko upadlam, ale zgonie to na ciążę.
    Dzisiaj o 12 odbieram wyniki testu pappa i konsultacja z genetykiem. Trzymajcie kciuki proszę

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Od 2 lutego w Lidlu beda spodnie i bluzy dla ciężarówek

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Tepy nożyk napewno. Sprawdzalam i odwrotnie.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Hej Kobietki. Wczoraj odebrałam wyniki testu pappa: Ryzyko podstawowe trisomii 21 dla kobiet w moim wieku 1:873, ryzyko skorygowane 1:767. I w sumie wiem że ryzyko jest bardzo małe bo raptem 0,13% ale nie wiem czemu czuję lekki niepokój...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja nie rozumiem i nie uniem czytac tych wunikow. Poradz sie lekarza swojego.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja tez takich wynikow nie rozumiem.
    Pije kawe gorzka ograniczam cukier
    Glowa cos mnie pika moze pusci. Sikam ciagle ehh uroki ciazy

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    3Niestety ostatnio mam alergię na komedie
    Oglądam tylko horrory, kryminały (choć i to rzadko, bo wolę czytać) i łzawe historyjki (tu interesuje mnie najbardziej co kto ma do polecenia)
    Ja wczoraj zaczęłam czytać "Zanim się pojawiłeś" dostałam od szwagierki na gwiazdkę - wciąga. A jest film na podstawie książki - może spróbuj? a tak to zaraz Ci napiszę jakieś tytuły
    Ostatnio edytowane przez Marysieńka ; 24-01-17 o 09:37

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów