Strona 517 z 898
Pokaż wyniki od 5,161 do 5,170 z 8974

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    To w ktorym tygodniu jestes i ktora ciaza ze tak czujesz ruchy.
    Ja jestem bardzo szczupla 4 ciaza. 17 pelnych tygodni. A czasem jakis motylek przeleci.
    U mnie tyż 17, tylko, że waga cięższa, 2 ciąża i nic....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    A podniecają się tym jak nie wiem co.... Dla mnie ten Grej to tandeta jakich mało. Pierwszą część z Mężem oglądaliśmy z ciekawości bo wszyscy się tak jarali "to może jest czym"... Oglądaliśmy na cztery razy Tak nas męczył ten film...

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    U mnie tyż 17, tylko, że waga cięższa, 2 ciąża i nic....
    Ufff ha ha

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ufff ha ha
    Ja jestem z was najwyżej w ciąży, dupa jak szafa trzydrzwiowa tydzień praktycznie 18 ciąża 2 a ruchy dupy nie urywają także ten....

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja jestem z was najwyżej w ciąży, dupa jak szafa trzydrzwiowa tydzień praktycznie 18 ciąża 2 a ruchy dupy nie urywają także ten....
    My jestesmy wyjatkowe

To w ktorym tygodniu jestes i ktora ciaza ze tak czujesz ruchy.
    Ja jestem bardzo szczupla 4 ciaza. 17 pelnych tygodni. A czasem jakis motylek przeleci.
    Wszystko wskazuje na aktualnie 15 tydzień. Zaczełam czuć delikatne uklucia pod koniec 13 tygodnia. Jedno dziecko poroniłam więc można powiedzieć, że jestem w pierwszej ciąży. U szczupłych dziewczyn ruchy mogą pojawić się wcześniej choć nie jest to regułą. Moja mama czuła w pełni już w 16 tygodniu, też zdziwiła się, że tak wcześnie i nawet podejrzewała, że może jestem w późniejszym tygodniu, ale nie jestem

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    A podniecają się tym jak nie wiem co.... Dla mnie ten Grej to tandeta jakich mało. Pierwszą część z Mężem oglądaliśmy z ciekawości bo wszyscy się tak jarali "to może jest czym"... Oglądaliśmy na cztery razy Tak nas męczył ten film...
    Juz cie lubie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Juz cie lubie
    Hahaahahaha dzięki

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    U nas pieknie swieci sloneczko ze szkoda noe korzystac. Wyszlismy na spacer tel mi nagral 66min spaceru i 5.25km ale jak wrocilismy to padlam na lozko. Teraz sisdzimy z goraca herbatka. Powiem wam ze lubie takie spacerki.
    Ja horrorow nie lubie ogladac później mi sie snia po nocach. Greja nie ogladalam a ksiazki kawalek tylko przeczytałam.

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    U mnie 15 tydzień i czuję delikatne "smyranie", w pierwszej ciąży dopiero w okolicach 19 tygodnia poczułam (lub odkryłam, że to to) ruchy Dzidzi. Greya nie czytałam, ani nie oglądałam i nie zamierzam. Pogoda faktycznie dziś piękna, ale cóż, wstałam właśnie z drzemki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów