Strona 515 z 896
Pokaż wyniki od 5,141 do 5,150 z 8955

Lipcówki 2017

Ja wczoraj zaczęłam czytać fajną książkę- sztuka kochania Wisłockiej. Ostatnio zrobiło się o tym głośno przez film, który wchodzi do kin w tym tygodniu.Powiem szczerze, że wciąga i każda z nas znajdzie tu coś dla siebie od antykoncepcji po masaże w ciąży czy właśnie seks w ciąży i zrozumienie co czuje facet w tym okresie. Moim zdaniem taką książkę powinny przeczytać już dziewczyny w wieku 16 lat wchodzące w ten świat dorosłych.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Dzien dobry. Jak tam samopoczucie? Ja ostarnio sie wyspać nie moge. Wieczorem nie moge zasnac a rano wstac nie moge.
    Dzien dobry ! Ja mam podobnie, z tym że przesypiam parę godzin w czasie dnia, potem się budzę w nocy na 2 h i leże, a potem rano nie mogę się dobudzić :P Czekam juz na ten przypływ energii który ma na mnie spłynąć wraz z drugim trymestrem czekam i czekam ale przynajmniej mój narzeczony ma dużo czasu dla siebie haha, przykrywa kołderką i zajmuje się sobą a ja mu nie jojkam ciągle o kanapeczke czy herbatke :P czasem aż mi go żal, jakim potrafie byś wrzodem na tyłku w gorsze dni :P Jak ciąża minie to go za wszystko przeprosze

Member Awatar Lavvika
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    Ja wczoraj zaczęłam czytać fajną książkę- sztuka kochania Wisłockiej. Ostatnio zrobiło się o tym głośno przez film, który wchodzi do kin w tym tygodniu.Powiem szczerze, że wciąga i każda z nas znajdzie tu coś dla siebie od antykoncepcji po masaże w ciąży czy właśnie seks w ciąży i zrozumienie co czuje facet w tym okresie. Moim zdaniem taką książkę powinny przeczytać już dziewczyny w wieku 16 lat wchodzące w ten świat dorosłych.
    Byłam wczoraj w kinie na Lala Landzie i był zwiastun tego filmu, narzeczony mnie aż zaskoczył bo mowi że musimy na to iść :P nie zadaje wiecej pytan, tylko jak wejdzie do kin to idziemy ksiązkę też bym chętnie wciągneła

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Dzien dobry ! Ja mam podobnie, z tym że przesypiam parę godzin w czasie dnia, potem się budzę w nocy na 2 h i leże, a potem rano nie mogę się dobudzić :P Czekam juz na ten przypływ energii który ma na mnie spłynąć wraz z drugim trymestrem czekam i czekam ale przynajmniej mój narzeczony ma dużo czasu dla siebie haha, przykrywa kołderką i zajmuje się sobą a ja mu nie jojkam ciągle o kanapeczke czy herbatke :P czasem aż mi go żal, jakim potrafie byś wrzodem na tyłku w gorsze dni :P Jak ciąża minie to go za wszystko przeprosze
    Ja w dzien nie spie chociaz mam kryzysy ze usypian na stojaco ale jak zasne w dzien to pol nocy nie moge zasnac więc juz wole sie przemeczyc w dzien.

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry. Jak tam samopoczucie? Ja ostarnio sie wyspać nie moge. Wieczorem nie moge zasnac a rano wstac nie moge.
    Mam podobnie. Wieczorem nie moga zasnąć jak już mi się uda to sikanie picie sikanie sprawdzanie czy nie leżę na brzuchu . Między 3 a 5 pobudka. Kręcenie z jednej strony na drugą. Później spanie wstaję o 9 i tak codziennie.

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Mam tak samo, już mnie to męczy, ale na szczęście jak już wstanę, to w miarę ogarniam rzeczywistość

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Tylko gorzej wstac. moj syn to mnie malrtetuje puki nie wstanę. Gdyby nie on to bym spala do 9.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Byłam wczoraj w kinie na Lala Landzie i był zwiastun tego filmu, narzeczony mnie aż zaskoczył bo mowi że musimy na to iść :P nie zadaje wiecej pytan, tylko jak wejdzie do kin to idziemy ksiązkę też bym chętnie wciągneła
    Ja też chcę się wybrać do kina, ale na horror. Jeden się super zapowiada, ale to po następnym weekendzie, bo jestem zawalona robotą na uczelnie. I wczoraj też już miałam się wziąć, ale na szafce nocnej leżał kryminał i mnie wołał, w 3 godzinki wciągnęłam, nie mogłam się oprzeć. Dzisiaj już się biorę i to na wysokich obrotach
    Co do spania problemów nie mam. Tzn chodzę spać koło 12, 1. Rano wstaję o 7, ogarniam siebie, Młodego i jazda do przedszkola, zahaczam o piekarnię po żytni chlebek i spowrotem pod kołdrę i do 11 muszę pognić

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, nadrabiam zaległości po kilkudniowej nieobecności. Byliśmy z córką u moich rodziców z okazji dnia dziadka przez cały weekend. Bardzo miło i szybko zlecało, wróciłam jakieś 2 kg grubsza, a cycki już mi się nie mieszczą do żadnego stanika, co mnie akurat cieszy bo bardzo mały biust mam.

Ze spaniem tez mam problem, budzę się często w nocy, przed ciążą spałam zawsze na brzuchu i teraz ciężko mi się ułożyć. Wstaję przed 7 rano bo moje dziecko tak wstaje, ale nie narzekam, bo dzięki temu zasypia o 20stej i mamy z M wieczory dla siebie.

Książkę Wisłockiej czytałam właśnie w wieku ok 16lat, myślę, że powinna być obowiązkową lekturą pod koniec liceum

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja też chcę się wybrać do kina, ale na horror. Jeden się super zapowiada, ale to po następnym weekendzie, bo jestem zawalona robotą na uczelnie. I wczoraj też już miałam się wziąć, ale na szafce nocnej leżał kryminał i mnie wołał, w 3 godzinki wciągnęłam, nie mogłam się oprzeć. Dzisiaj już się biorę i to na wysokich obrotach
    Co do spania problemów nie mam. Tzn chodzę spać koło 12, 1. Rano wstaję o 7, ogarniam siebie, Młodego i jazda do przedszkola, zahaczam o piekarnię po żytni chlebek i spowrotem pod kołdrę i do 11 muszę pognić
    Ja byłam w zeszłym tygodniu w kinie i maluszek w brzuchu jak tylko pojawiła sie głośna muzyka lub większy hałas zaczynał wariować. Zresztą przy oglądaniu skoków narciarskich reaguje podobnie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów