Strona 513 z 898
Pokaż wyniki od 5,121 do 5,130 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny wam też tak warczy w brzuchu? Hehe nie wiem co to dziecko czy trawienie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    A my sie nie zabezpieczamy to znaczy mężuś zawsze kończył na brzuszku i kochalismy sie w plodne i nie plodne i nigdy niec nie przewidzianego sie nie stalo. A jak po ślubie uznaliśmy ze robimy dzidzie to zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu
    My tak samo ale w plodne tez. Nie nawidze gumek. Po pierwszej ciazy testowalam plastry ale mnie nie przekonaly. Kiedys bralam tabletki ale mialam po nich hunory i tylam wiec juz ich nie bralam. Teraz sprubuje tabletki jak bede zle sie po nich czula to zaloze wkladke. A o podwiazaniu pomysle kiedys jak juz napewno nie bede chciala wiecej dzieci.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny wam też tak warczy w brzuchu? Hehe nie wiem co to dziecko czy trawienie?
    Mi tez i straszne mam gazy. W nocy przez sen ponoc strasznie baki puszczam

O mnie
    02.07.2017
    To ja z gazami nie mam problemu

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Mi tez i straszne mam gazy. W nocy przez sen ponoc strasznie baki puszczam
    Witam w klubie może trzeba pomyśleć o napełnianiu balonów gazem

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    My tak samo ale w plodne tez. Nie nawidze gumek. Po pierwszej ciazy testowalam plastry ale mnie nie przekonaly. Kiedys bralam tabletki ale mialam po nich hunory i tylam wiec juz ich nie bralam. Teraz sprubuje tabletki jak bede zle sie po nich czula to zaloze wkladke. A o podwiazaniu pomysle kiedys jak juz napewno nie bede chciala wiecej dzieci.
    le nikt Ci tego nie podwiąże, bo w Polsce to jest nuelegalne

O mnie
    02.07.2017
    W pewnych sytuacjach powinno być legalne moim zdaniem. U mnie na wsi jest kobieta ma ok 50 lat i 11 dzieci mieszkają w domu 3 pokojowym bez łazienki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Też właśnie wolałabym wkładkę, albo juz jakiś implant, ale kurde nie dać się kroić...
    Znam przypadku gdzie z wkladka kobitka zachodzila w ciaze...

Member
    Inka1985

O mnie
    My nie uzywalismy antykoncepcji mąż na brzuszek i nie było dzidzi. Jesteśmy ze sobą 8 lat. A jak zdecydowaliśmy się na dziecko to po roku nic nie wychodziło to poszliśmy do lekarza. Zrobił monitoring i bach ciaza. No ale straciliśmy dziecko. .. po lyzeczkowaniu z pomocą innego lekarza zaszlam po 9 miesiącach. Udało się 4 tygodnie po operacji usunięcia woreczka żółciowego. Byłam wtedy na zwolnieniu l4. Potrzebowałam chyba spokoju aby się udało.
    A teraz nie mam chęci na bzyki. Szkoda męża no ale nie mam potrzeby. Osiągnąłem swoje i męża nie potrzebuję ☺

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Znam przypadku gdzie z wkladka kobitka zachodzila w ciaze...
    Z tabletkami, plastrami i innymi wynalazkami też, nic nie daje 100% pewności, no chyba, że celibat

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów