Strona 512 z 898
Pokaż wyniki od 5,111 do 5,120 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja myslalam tez o tym zeby sie podwiazac a najlepiej mojego wysłać na zabieg ale jak bysmy kiedys jeszcze chcieli dziecko to lepiej wkladke. Na poczatek to chyba tabletki bede brac a później wkladke zapodam.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ja myslalam tez o tym zeby sie podwiazac a najlepiej mojego wysłać na zabieg ale jak bysmy kiedys jeszcze chcieli dziecko to lepiej wkladke. Na poczatek to chyba tabletki bede brac a później wkladke zapodam.
    No właśnie, dlaczego to kobieta ma się dać kroić, a facet ma korzytsać? :P Niech się raz poświęcą, my ciąże i okresy znosimy :P Ja tabletek nie mogę, ale po urodzeniu pierwszego dziecka będę mogła się skusić na wkładkę

Ja tabletek nie znosze za dobrze..wkladki hm nie jestem do niej pozytywnie nastawiona.. ona ma tylko zapobiegac zagniezdzeniu.. do zaplodnirnia dochodzi..
    W kazdym razie dopiero mysle nad podwiazaniu jajnikow .
    Mam 32 lata i z czwarta pociecha bedziemy w komplecie

A ja tam jedyne czego używam to gumki. Od 7 lat. I nie ma mowy żeby wpadła wtedy kiedy nie chcę

No niby tak, ale znajac siebie obawiam sie ze kiedys.moglabym chciec xd

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ale inna sprawa wpasc a inna chciec i do tego doprowadzac. My tez jak Cienwiatru z tym ze my nie tak od poczatku

A my sie nie zabezpieczamy to znaczy mężuś zawsze kończył na brzuszku i kochalismy sie w plodne i nie plodne i nigdy niec nie przewidzianego sie nie stalo. A jak po ślubie uznaliśmy ze robimy dzidzie to zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ale inna sprawa wpasc a inna chciec i do tego doprowadzac. My tez jak Cienwiatru z tym ze my nie tak od poczatku
    <3

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    A my sie nie zabezpieczamy to znaczy mężuś zawsze kończył na brzuszku i kochalismy sie w plodne i nie plodne i nigdy niec nie przewidzianego sie nie stalo. A jak po ślubie uznaliśmy ze robimy dzidzie to zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu
    Ja też dwa razy w pierwszym cyklu. Chociaż tu już sprawa jest bardziej skomplikowana, bo problemy z zajściem się mogą zawsze i każdemu przytrafić, a problemy z wpadką... no cóż... mnie się nie przytafią

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja też dwa razy w pierwszym cyklu. Chociaż tu już sprawa jest bardziej skomplikowana, bo problemy z zajściem się mogą zawsze i każdemu przytrafić, a problemy z wpadką... no cóż... mnie się nie przytafią
    Przezorny zawsze zabezpieczony

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów