Strona 51 z 154
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 1535

Lipcówki 2017

Mam normalny ciśnieniomierz i ciśnienie zupełnie inne, może nie w normie ale na pewno nie daje wyniku 160/80
    O 19 mam wizyte u endokrynologa

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja na tą chwilę mam wynik 3,5 biorę eurytrox i joddid 200 dziś idę do endokrynologa na usg tarczycy
    Naczytałam się tyle różnych rzeczy na temat nadczynnosci tarczycy w ciąży że jestem pełna obaw czy wszytsko bedzie dobrze... jestem we wczesnej ciąży i tym bardziej sie boje ... mam nadzieje ze lekarz wszystko mi wyjasni i doda otuchy 3mam za nas kciuki zebyśmy wreszcie sie z tym uporały i mogły spac spokojnie Pozdrawiam!

Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    22Gosia85 to powiem ci ze i mnie uspokoilas.

Czesc ona88 gratuluje wam. Pewnie lekarz da ci tabsy na tarczyce albo wysle do endokrynologa. Ja cierpialam na niedoczynnosc tarczycy i bralam jakies tabletki ale nazwy nie pamiętam. Nie martw sie na zapas.
    Dziekuje za slowa otuchy Staram sie myslec pozytywnie wierze ze bedzie wszytsko dobrze Pozdrawiam

witam. tak nieśmiało chciałam się przywitać. 4 testy pozytywne ale we wtorek mam umówioną wizytę u gina i mam nadzieję że potwierdzi ciążę.

Cytat Zamieszczone przez ona88 Zobacz posta
    Naczytałam się tyle różnych rzeczy na temat nadczynnosci tarczycy w ciąży że jestem pełna obaw czy wszytsko bedzie dobrze... jestem we wczesnej ciąży i tym bardziej sie boje ... mam nadzieje ze lekarz wszystko mi wyjasni i doda otuchy 3mam za nas kciuki zebyśmy wreszcie sie z tym uporały i mogły spac spokojnie Pozdrawiam!
    Przede wszystkim to nie jest nadczynność a niedoczynność. Ja jestem po wizycie mam zwiększoną dawkę hormonu, do tego zapalenie tarczycy i powiększony węzeł chłonny. Nie mniej jednak jest to wykryte na tyle wcześnie że mam się nie stresować. Mam zalecone badania i wizyta za msc

Witaj Asia kiedy mialas ostatnią miesiaczke ? Jak sie czujesz ?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja TSH bede robic w sobote i mam nadzieje ze wynik bedzie bliski zeru...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Kazdy jakies badania juz robi a ja jeszcze nawet u lekarza nie bylam

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Kazdy jakies badania juz robi a ja jeszcze nawet u lekarza nie bylam

Spokojnie pójdziesz do lekarza to i Ty badania zaczniesz robić

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AsiaAsiula Zobacz posta
    witam. tak nieśmiało chciałam się przywitać. 4 testy pozytywne ale we wtorek mam umówioną wizytę u gina i mam nadzieję że potwierdzi ciążę.
    Witaj Asiula w naszym gronie.

Pati ja byłam u lekarza i miałam tylko USG i żadnych badań nie kazał mi robić. Pewnie da mi dopiero jak serduszko zobaczy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów