Strona 50 z 157
Pokaż wyniki od 491 do 500 z 1564

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Mami4 co zalecil Ci lekarz ( lezenie?)? W ktorym tygodniu jestes?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    ona88

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Witam Lipcóweczki 2017! Chciałabym się przedstawić poznieważ jestem nowa w tym gronie
    2 tyg temu test pokazał 2 kreski . Z bety hcg wynika że to wczesna ciąża ok 3-4 tydzien. Także z radoscia wyczekujemy z mezem naszego pierwszego dzieciątka.
    Termin porodu w okolicach 29 lipca. Pierwszą wizyte u ginekologa mam 21 listopada....
    Martwi mnie moj wysoki poziom tarczycy w tym momencie 3.635 gdzie norma dla kobiet w ciazy to 0.34 - 2.5.
    Czy moze któraś z Was zmagała sie z problemem tarczycy w ciąży a mimo to bezpiecznie donosila ciąże i urodziła zdrowe dziecko?
    Będe wdzieczna za odpowiedzi i wasze doswiadczenia w tej kwestii. Pozdrawiam !

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    22Gosia85 to powiem ci ze i mnie uspokoilas.

Czesc ona88 gratuluje wam. Pewnie lekarz da ci tabsy na tarczyce albo wysle do endokrynologa. Ja cierpialam na niedoczynnosc tarczycy i bralam jakies tabletki ale nazwy nie pamiętam. Nie martw sie na zapas.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Co robicie na obiad? Bie mam pomyslu na dzisiaj...

Mam wizyte na przyszly czwartek wiec jeszcze duzo czasu. Mam nadzieje ze ten ból w pochwie to normalny objaw. Moze zmęczenie bo praca dom dziecko mąż. Od poniedziałku mam tydzien urlopu wiec byle do soboty. Potem odpoczne.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Mami4 co zalecil Ci lekarz ( lezenie?)? W ktorym tygodniu jestes?
    Bedzie 7 tydzien. Mam odpoczywac nie przemeczac sie lezenie nic nie zmieni.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Bratowa mojego męża w ciąży na początku miała ogromnego krwiaka który całkowicie przysłaniał dziecko i szanse były minimalne na to że ciąża będzie się dalej rozwijać...ale w tym momencie jest w 27 tc krwiak się wchłonął maluszek rozwija się prawidłowo,nie zakładajcie czarnych scenariuszy trzeba się wyciszyć i uspokoić.Wiem łatwo mi mówić ale trzymam kciuki za was żeby było dobrze
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    22Gosia85 to powiem ci ze i mnie uspokoilas.

Czesc ona88 gratuluje wam. Pewnie lekarz da ci tabsy na tarczyce albo wysle do endokrynologa. Ja cierpialam na niedoczynnosc tarczycy i bralam jakies tabletki ale nazwy nie pamiętam. Nie martw sie na zapas.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Bratowa mojego męża w ciąży na początku miała ogromnego krwiaka który całkowicie przysłaniał dziecko i szanse były minimalne na to że ciąża będzie się dalej rozwijać...ale w tym momencie jest w 27 tc krwiak się wchłonął maluszek rozwija się prawidłowo,nie zakładajcie czarnych scenariuszy trzeba się wyciszyć i uspokoić.Wiem łatwo mi mówić ale trzymam kciuki za was żeby było dobrze
    Tak do tego podchodze. Wiem ze sa ogromne szanse. Najgorsze w tym wszystkim jest odklejenie kosmowki przez krwiak. Ale licze ze zacznie sie wchlaniac a kosmowka przyklei.
    Ja nie moge calkiem zrezygnowac z zycia i codziennych czynnosci.
    Dalam ogloszenie o pomoc domowa i czekam. Nie wiem jak finansowo wydole na to i ile taka osoba sobie powie. Wiecej jak tysiac mc nie moge dac.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Wiem co czujesz ja mam to samo ja się dziećmi zajmuję domem i nie wyobrażam sobie tego jakbym musiała leżeć,choć różne sytuacje się zdarzają,myśl pozytywnie musi być dobrze
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Tak do tego podchodze. Wiem ze sa ogromne szanse. Najgorsze w tym wszystkim jest odklejenie kosmowki przez krwiak. Ale licze ze zacznie sie wchlaniac a kosmowka przyklei.
    Ja nie moge calkiem zrezygnowac z zycia i codziennych czynnosci.
    Dalam ogloszenie o pomoc domowa i czekam. Nie wiem jak finansowo wydole na to i ile taka osoba sobie powie. Wiecej jak tysiac mc nie moge dac.

Cytat Zamieszczone przez ona88 Zobacz posta
    Witam Lipcóweczki 2017! Chciałabym się przedstawić poznieważ jestem nowa w tym gronie
    2 tyg temu test pokazał 2 kreski . Z bety hcg wynika że to wczesna ciąża ok 3-4 tydzien. Także z radoscia wyczekujemy z mezem naszego pierwszego dzieciątka.
    Termin porodu w okolicach 29 lipca. Pierwszą wizyte u ginekologa mam 21 listopada....
    Martwi mnie moj wysoki poziom tarczycy w tym momencie 3.635 gdzie norma dla kobiet w ciazy to 0.34 - 2.5.
    Czy moze któraś z Was zmagała sie z problemem tarczycy w ciąży a mimo to bezpiecznie donosila ciąże i urodziła zdrowe dziecko?
    Będe wdzieczna za odpowiedzi i wasze doswiadczenia w tej kwestii. Pozdrawiam !

Ja na tą chwilę mam wynik 3,5 biorę eurytrox i joddid 200 dziś idę do endokrynologa na usg tarczycy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów