Strona 5 z 173
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 1726

Lipcówki 2017

Na pewno kazda sie doczeka serduszka,ja jeszcze o wizycie nue myslalam.. no i moja ginekolog niedawno na rete przeszla musz sie zastanowic gdzie isc☺

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam nową mamusię. Wow ale macie dzieciaczków :-) mi starczy dwójeczka. Jutro odniosę się do waszych postów bo idę spać, padam na ryjek i mdłości męczą a po 6 pobudka. Proszę o kciuki bo rano idę na betę.

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cześć dziewczyny,

Trzymam kciuki za Wasze badania.

My nasz wózek 3w1 sprzedaliśmy, bo był za ciężki,mamy tylko spacerówkę.

W ogóle to jak się czujecie??

Jestem mamą!

Witam sie z rana☺
    Ja juz w pracy z 2 zmiany na 1 tragedia tylko 3h snu... ale testowac musialam i co.. znow bladzioch . Jedyne co mnie pociesza to to ze ten test nie byl tak czuly 20 ml wczesniejsze.mialy 10 ml.
    Ja czuje sie wyjatkowo dobrze , jak tam u was?
    Trzymam kciuki za badania

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    Cześć dziewczyny,

Trzymam kciuki za Wasze badania.

My nasz wózek 3w1 sprzedaliśmy, bo był za ciężki,mamy tylko spacerówkę.

W ogóle to jak się czujecie??
    Zawsze to powod by kupic jakis nowy

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cytat Zamieszczone przez chmurka84 Zobacz posta
    Witam sie z rana☺
    Ja juz w pracy z 2 zmiany na 1 tragedia tylko 3h snu... ale testowac musialam i co.. znow bladzioch . Jedyne co mnie pociesza to to ze ten test nie byl tak czuly 20 ml wczesniejsze.mialy 10 ml.
    Ja czuje sie wyjatkowo dobrze , jak tam u was?
    Trzymam kciuki za badania
    3 h snu? oszczędzaj się kochana.
    To nic,że II kreseczka jest blada..,najważniejsze,że jest.! A robiłaś w dniu spodziewanej @?

Jestem mamą!

Cytat Zamieszczone przez MamiBaby Zobacz posta
    3 h snu? oszczędzaj się kochana.
    To nic,że II kreseczka jest blada..,najważniejsze,że jest.! A robiłaś w dniu spodziewanej @?
    Niestety 3 godzinki juz wczesniej obiecalam ze kolezanke zastapie. Pracy nie mam zlej wiec jakos leci.
    @powinna.przyjsc 3-4 listopada szybko testowalam,ale przeczucie mialam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej.
    Ja mam dzisiaj kiepski dzien.
    Mam takie glupie mysli.
    Jak cyce nie bola, to juz sie martwie czy wszystko ok... oszaleje do wtorku

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Hej.
    Ja mam dzisiaj kiepski dzien.
    Mam takie glupie mysli.
    Jak cyce nie bola, to juz sie martwie czy wszystko ok... oszaleje do wtorku
    Hej. Nie przejmuj sie mnie nawet nie mrowia różnie to bywa. Czasem mnie odrzuci jak cos jem.
    A na dokładkę przeziębienie mnie meczy glowa boli. Obkupilam dzis aptekę z testow i każdy pozytywny. I prenalen na przeziębienie tez kupiłam.
    Ehh ja jeszcze oglupiala bo plany byly ale za rok. Fakt maz sie cieszy. Mamy juz trzech synów, od kilku mc mieszkamy w nowym dużym domu. Nie spelna rok temu kupiliśmy samochód i maz mial nosa bo wybrał model powiększony 7 miejscowy i smieje sie ze teraz choc bedzie pożytek z rodzinnego auta

Co do wózka dla 3 syna kupiliśmy fajny wymarzony maxi cosi Mura 4 plus. Ale sprzedałam jakos rok temu. Ale teraz jak wszystko sie dobrze potoczy to znów mój faworyt jest. Ehhh ciąża ja w ciąży
    Nie dociera jeszcze ... Dotrze za kilka tygodni bo mnie juz w 3 mc wysadza ciazowo. Ale chwilowo nie mówimy nikomu może w święta. Nie wiem sama może później.

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam się i ja.....
    Ale się stresuję, koszmar jakiś. Krewka oddana, prosiłam panią aby szybko wysłała do badania, co bym nie musiała czekać do wieczora bo jajko zniosę. Ostatnio jak byłam na badaniu przed 11 to wynik był dopiero koło 19, myślałam, że oszaleję. Mam nadzieję, że dziś będzie szybciej.

Chmurka współczuję 3h snu, ja spałam troszkę dłużej tylko bo się zestresowałam tym badaniem i nie umiałam zasnąć a potem się budziłam, a wstaję o 6:10 i ledwo na oczy widzę teraz.

MamaMartuli nie ty jedna. Ja to też myśli mam straszne. Najbardziej się boję, że mnie testy mogły oszukać. Ale z drugiej strony robiłam 5 tych samych, wtorek/czwartek/sobota negatywne zupełnie z jedną kreską a w pon bardzo blada szarawa, wczoraj już była różowa ale dalej blada, więc chyba powinno być ok. Ale stresuję się ogromnie. Dziś mam termin @ ale nie czuję się na okres, więc mam ogromną nadzieję, że badanie wyjdzie pomyślnie.

Ja w zasadzie mam ubranka po synku, nie wszystkie ale dużo, choć tym razem liczę na córcię ;-) Łóżeczko mam ale raczej i tak je sprzedamy bo nie będzie nam pasować w obecnym mieszaniu. Niecały rok temu przeprowadziliśmy się, co prawda większe mieszkanie ale muszę inaczej pokombinować w razie czego.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów