Strona 493 z 898
Pokaż wyniki od 4,921 do 4,930 z 8974

Lipcówki 2017

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    ja dziś na obiad zrobiłam domowe hamburgery

2. dzieckozakupy.pl
    Mama Martuli strasznie mi przykro. Trzymaj się.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Hej dziewczyny Jestem tu nowa - mam termin na 26 lipca Pierwsza ciąża, a co za tym idzie same nowości i trochę stresów Jestem z Wrocławia 26 lat

MamaMartuli2 - bardzo mi przykro
    Lavvika - też jestem z Wrocławia I masz termin w moje imieniny
    To również moja pierwsza ciąża, tylko jestem trochę starsza

MamaMartuli2 - przykro mi, trzymaj się i życzę dużo zdrowia..

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lavvika Zobacz posta
    Hej dziewczyny Jestem tu nowa - mam termin na 26 lipca Pierwsza ciąża, a co za tym idzie same nowości i trochę stresów Jestem z Wrocławia 26 lat

MamaMartuli2 - bardzo mi przykro
    Witaj Ja też mam 26 lat i to również moja pierwsza ciąża Termin mam 2 dni po Tobie

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Witaj Ja też mam 26 lat i to również moja pierwsza ciąża Termin mam 2 dni po Tobie
    Dołączam się kolejna do 26 latek ;-) chociaż już za 2msc będzie 27:'(

MamaMartuli2 bardzo mi przykro, trzymaj się :-(

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny a ja się trochę niepokoję. Jakoś dzisiaj nie czuję ruchów.... nie wiem czy powinnam się martwić :/ jakie macie doświadczenia w temacie?

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny a ja się trochę niepokoję. Jakoś dzisiaj nie czuję ruchów.... nie wiem czy powinnam się martwić :/ jakie macie doświadczenia w temacie?
    Ja w ogóle jeszcze nic nie czuję... W sensie ani razu nie poczułam, albo nie wiem że to to.. Ciężko tak w pierwszej ciąży wiedzieć.
    To tak samo jak ze zgagą hehe, nigdy w życiu nie miałam i nikt mi nie wierzy, ale tak jak ludzie opisują, że pali w przełyku, że piecze to nic z tych rzeczy mnie nie spotkało ( ale porównałam )

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Myślę, że na tym etapie to raczej normalne. Chyba tak ok 20 tygodnia powinny być odczuwalne codzienne. Teraz maluch ma jeszcze dużo miejsca i nie zawsze go czuć. Ale jeśli masz się niepokoić to podjedź na ip.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Myślę, że na tym etapie to raczej normalne. Chyba tak ok 20 tygodnia powinny być odczuwalne codzienne. Teraz maluch ma jeszcze dużo miejsca i nie zawsze go czuć. Ale jeśli masz się niepokoić to podjedź na ip.

Najpierw by mnie zabiły śmiechem a potem zjadły z kościami gdybym im powiedziała ze w 17 tyg nie czuję ruchów.... Wstrzymam się trochę najwyżej zadzwonie do gina

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Najpierw by mnie zabiły śmiechem a potem zjadły z kościami gdybym im powiedziała ze w 17 tyg nie czuję ruchów.... Wstrzymam się trochę najwyżej zadzwonie do gina
    Zawsze możesz im powiedzieć że boli Cię brzuch Zjedz coś słodkiego może maluch się rozrusza.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów