Strona 490 z 898
Pokaż wyniki od 4,891 do 4,900 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    [QUOTE=MamaMartuli2;3017168]Dam na pewno. O 12 maz bedzie dzwoni

Na pewno się ciągnie zawsze tak jest. Co dalej z Wami po tym jak dostaniesz wyniki?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    To jest normalne ze sie martwisz. Ja tez sie martwilam i martwie sie przed kazdym usg. Nawet jak leze i robi mi usg to serce mi tak wali ze zaraz cos powie mi zlego ze jak wychodze z gabinetu to czuje ze kamien mi z serca spadl. W pierwszej ciazy tak nie mialam. Tylko się jaralam ze znowu go zobacze na usg. Trzynam kciuki i daj znac koniecznie po badaniach.

A mnie dzisiaj strasznie glowa boki chyba pojde sobie kawe zrobic bo mi cisnienie spadlo. Bie wiem czym to sie ma ze jak leze to nieczuje tak tego bolu glowy a jak siedze to bie moge wytrzymać o chodzeniu juz nie wspomne.
    Mi tak samo dziś pęka, wczoraj wieczorem już miałam taki ćmiący ból, a rano jak sie obudziłam - masakra...
    Też chyba spróbuje kawą się poratować

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ja dziś mam kontrolę u prowadzącego i od wczoraj się zastanawiam jak zinterpretuje usg prenatalne... Zwłaszcze że test pappa będę miała dopiero w poniedziałek...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    Mi tak samo dziś pęka, wczoraj wieczorem już miałam taki ćmiący ból, a rano jak sie obudziłam - masakra...
    Też chyba spróbuje kawą się poratować
    No to mamy tak samo, też mnie zaczęło ćmić (ćmieć? ) wczoraj wieczorem, wypiłam rano kawę, ale nie pomogło, potem wypiłam dużo wody (czasem mi to pomaga) tym razem bez efektu, chyba zażyje apap (jeszcze w tej ciąży nie zażywałam). Na szczęście wczorajsze bóle i plamienia ustąpiły, zatem kontynuuje dzisiaj spoczynkowy tryb życia

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Inka1985 Zobacz posta
    Pati21 dziewczyny śpią ☺

A ja nie mogę bo martwię się badaniem. Jutro o 15 prenatalne. Tak wiem powtarzam się ale nic nie poradzę że się stresuję. . .
    Jeszcze książka która konczylam czytać dobila mnie bo był pod koniec wątek że kobieta w wieku 40 lat wspomninala jak mając 30 lat straciła ciąże i to później odbiło się jej na dalszym życiu. Wpadła w alkoholizm mąż ja zdradził z młodszą i rozwiodla się zostając samą i bez dzieci. Smutne...
    Czytałaś "dziewczynę z pociągu" ? Podobny wątek tam jest, ale nie ma co się wkręcać na zapas.. Cieszmy się naszym stanem, moja siostra miała podobnie. Straciła drugie dziecko i w ciągu roku z mężem się rozwiodła ale to żadna reguła. Jak dwoje ludzie się kocha i wspiera to nic ich nie złamie

Mnie dziś też strasznie boli głowa, najgorsze, że już jestem po kawie i nic (
    A miałam dziś pójść na basen, a tak to gnije do teraz w piżamie na kanapie... do dupy, nie lubie takich dni..

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cieńwiatru - napisz jak tam Twoja przesyłka z H&M bo jestem ciekawa, Ja w poniedzialek kupiłam leginsy i własnie dostałam maila, że paczka już w sortowni w miejscu doręczenia.

Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Cieńwiaetru - napisz jak tam Twoja przesyłka z H&M bo jestem ciekawa, Ja w poniedzialek kupiłam leginsy i własnie dostałam maila, że paczka już w sortowni w miejscu doręczenia.
    Wczoraj dotarła.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A u mnie kawa pomogła :-) zrobiłam sobie na bogato z kardamonem i cynamonem i wreszcie czuję się dobrze:-) ogólnie w ciąży mam mega niskie ciśnienie, kiedyś też nie miałam wysokiego, ale teraz to idę na rekordy...

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Trisomia 13

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Trisomia 13
    Strasznie mi przykro

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: