Strona 487 z 897
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,870 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Ja ju widze ze nie bede miec ladnego brzucha
    Każdy ciążowy jest ładny

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Każdy ciążowy jest ładny
    Popieram

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Hopka - spróbuj łyżkę oleju lnianego dodwać np do: kaszy gryczanej, kaszy jaglanej (nie będą takie suche) a i smaku nie poczujesz, mozna też dodwać do nabiały bo świetnie się przyswaja z nabiałem, np kawałek wędzonego sera, pomidorek, sól pieprz i polać odrobiną oleju

Pati21 - Ja chyba wszystkie mamuśki, które znam z Rdm to tam właśnie chodzą A kiedy się robi połówkowe, jak sama nazwa wskazuje w połowie tj koło 20tygodnia?
    Dilajla mi chyba pisala miedzy 18 a 22 tyg.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja już wiem że nie będę miała ładnego brzuszka, takiej okrągłej piłeczki, ale grunt żeby dziecko było zdrowe.

Wyszorowałam prysznic i czuję się jakbym zbierała ziemniaki 3 dni.

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    [QUOTE=

Mirabelka ja przytyłam w kg a może i więcej już, ale to dlatego, że siedzę w domu, nic nie robie i tylko myślę co by tu zjeść. Z tego co wiem, w l trymestrze brak dodatkowych kilkogramów to tylko powód do radości.

ooo...no to mnie trochę pocieszyłaś...mi brzuch też się zaokrąglił i jeśli ubiorę coś dopasowanego to wszyscy się domyślą i nie wiem ile w tym wzdęcia a ile dzidzi

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Kamij Przeczytałam Twój wpis i pękło mi serce. Naprawdę bardzo, bardzo Ci współczuję.Trzymaj się dzielnie,a jakbyś chciała pogadać to pisz priv. Ściskam Cię mocno :*

Lajla u mnie po USG wszystko ok. Nie do końca rozumiem te wszystkie skróty którymi mam opisane wyniki... Łożysko na ścianie przedniej. Słyszałam pierwszy raz serduszko, tętno i jedno ujęcie w 3d mi pokazał. Nie chciał więcej bo jest zdania że to szkodzi dzidzi. Płci nie znam - mój gin uważa,że to za wcześnie nawet na spekulacje. Dziś robiłam badanie krwi - wyniki pojutrze.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Mirabelka ja na wadze spadłam z 48,3 na 48,1

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja jutro oddaje krew pod kontem tarczycy i zastanawiam się czy sobie nie zrobić morfologii jeszcze. Jak myślicie? Leki biorę już 5 dni niby czuję się lepiej ale czasami całkowicie opadam z sił. Kolejne badania mam zrobić przed wizytą czyli na 15 lutego.

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cienwiatru : wezmiesz koszule od faceta :P zartuje może dojdzie albo już doszla ?
    Cytat Zamieszczone przez Olalao Zobacz posta
    Z prenatalnych wynika że już 15t 6d :-) z om 15t 2d
    Nie wiem jak to możliwe że tak wcześnie, ale koleżanka wybrała się na prenatalne w 11t i już jej lekarz wykonująca badanie powiedziała płeć...
    Mi w 12 tygodniu lekarz tez chciał podac plec na prenatalnych ale dzidzia się nie chciała pokazac
    Gosia : wracaj do zdrowia pewnie już dziś się lepiej czujesz wyszłaś ?
    Przez te informacje smutne na naszym forum chyba zaczynam bac się badań każdego może cos takiego spotkać to straszne 
    Inka1987 trzymam kciuki za badania
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dziewczyny moja dzidzia wczoraj strasznie szalala w brzuszku az bylo widac jak brzuch sie rusza. Cudowne uczucie.
    Ja jeszcze nic nie czuje

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Dzisiaj jak zawsze wymioty i slabo sie czułam w sklepie zemdlalam , nic specjalnego nie robie a ciagle czuje sie zmeczona .Czekam z niecierpliwoscia az mina te objawy Dzis zrobie jakaś zupke

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów