Strona 486 z 898
Pokaż wyniki od 4,851 do 4,860 z 8977

Lipcówki 2017

[QUOTE=angorka;3016618]Ja już 3,5 kg na plus, ale myślę, że po części to efekt jojo. Byłam zabiegana przed ślubem, schudłam a 4 dni po ślubie dowiedziałam się o ciąży.
    Co do witamin (Prenatal Classic i Prenatal DHA) - biorę w trakcie śniadania.[/QUO

ja się o ciąży dowiedziałam 2.11 a ślub 29.10 ale jak zakladałam sukienkę, to coś mi zaświtało, bo byla na biodrach luźniejsza, a ja przed okresem bardzo "puchne" :-D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Nikol ja biore witaminke jak sobie przypomnę, czyli zazwyczaj po obiedzie lub w okolicach kolacji. Staram się nie brać kilku rzeczy na raz. Dupka zażywam o 7 i 19stej, luteine o 10 i 22giej. Nie wiem jak długo jeszcze, wizyte mam 27.01 to się może dowiem.

Mirabelka ja przytyłam w kg a może i więcej już, ale to dlatego, że siedzę w domu, nic nie robie i tylko myślę co by tu zjeść. Z tego co wiem, w l trymestrze brak dodatkowych kilkogramów to tylko powód do radości.

AnnaG ja też biorę pregne plus, chociaż generalnie przeciwna jestem suplementom diety. Myślałam o tym oleju lnianym, mój M. pije codziennie łyżkę, ale na samą myśl o tym jest mi niedobrze, chociaż nigdy nie spróbowałam

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja leki biorę 3 razy dziennie więc po śniadaniu obiedzie i kolacji.

U mnie na wadze 3+ ale pocieszam się tym ze to od zaparć po żelazie, swoją drogą kał mam tak czarny jakbym łykała ołów a nie żelazo heheh
    W poprzedniej ciąży w tym tyg miałam dużo więcej więc to też jest pocieszające. Brzuch już widać liczyłam że będzie widac ciut później a to oznacza że do porodu znowu pójdę z olbrzymim bebechem.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Mami4 - też mam wizytę 6go A 10 moje urodziny i mam nadzieję że dowiem się wtedy płeć, bo ostatnio na wizycie dzidziuś był odwrócony i nic nie było widać, a kiedy właściwie robi się te badania połówkowe? W którym konkretnie tygodniu?

Pati21 - Ci lekarze na Focha są najlepsi, a to faktycznie tam jest przyjezdny lekarz co robi te połówkowe, moja siostra urodziła w Grudniu i mówiła że robiła tam, w takim razie idź koniecznie do tego
    Ja z Radomia pochodzę, a teraz już od 10 lat we Wrocławiu na stałe.
    Ale miasto znam bardzo dobrze, a i rodzina i przyjaciółki wciąż tam są, więc i Ja często wpadam
    Pe prenatalne i polowkowe robi tam kilku lekarzy oststnio tez tam robilam unie pamietam jak sie nazywala doktorka. Fajnie ze jest ktos na forum z noich okolic

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta

U mnie na wadze 3+ ale pocieszam się tym ze to od zaparć po żelazie, swoją drogą kał mam tak czarny jakbym łykała ołów a nie żelazo heheh
    W poprzedniej ciąży w tym tyg miałam dużo więcej więc to też jest pocieszające. Brzuch już widać liczyłam że będzie widac ciut później a to oznacza że do porodu znowu pójdę z olbrzymim bebechem.
    Moj byl tak ciemny jak bralam pregne plus.

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta

Ja to bym wolała, żeby mi było widać ladny zaokrąglony brzuszek, a tymczasem brzuch mi się powiększył, ale w formie wału tłuszczu
    Ja chcę już mieć ciążowy brzuch.

Co do wagi, to ważyłam się w zeszłym tygodniu i dalej byłam 3 na minusie. Ale muszę się zważyć jeszcze raz. Mam ostatnio wrażenie, że mam cycki z ołowiu, takie ciężkie mi się zrobiły...

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa. Mam nadzieję, że wszystkie zakończenie te ciaze szczęśliwie.
    Ja byłam dziś na wizycie i nasze serduszko przestało bic.
    Miło było Was poznać, będę o Was myśleć.
    Cieszcie się ciąża i dbajcie o siebie. Ja się już żegnam.
    Bardzo mi przykro :*(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Ja ju widze ze nie bede miec ladnego brzucha

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Hopka - spróbuj łyżkę oleju lnianego dodwać np do: kaszy gryczanej, kaszy jaglanej (nie będą takie suche) a i smaku nie poczujesz, mozna też dodwać do nabiały bo świetnie się przyswaja z nabiałem, np kawałek wędzonego sera, pomidorek, sól pieprz i polać odrobiną oleju

Pati21 - Ja chyba wszystkie mamuśki, które znam z Rdm to tam właśnie chodzą A kiedy się robi połówkowe, jak sama nazwa wskazuje w połowie tj koło 20tygodnia?

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Olalao;3016636]
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Ja już 3,5 kg na plus, ale myślę, że po części to efekt jojo. Byłam zabiegana przed ślubem, schudłam a 4 dni po ślubie dowiedziałam się o ciąży.
    Co do witamin (Prenatal Classic i Prenatal DHA) - biorę w trakcie śniadania.[/QUO

ja się o ciąży dowiedziałam 2.11 a ślub 29.10 ale jak zakladałam sukienkę, to coś mi zaświtało, bo byla na biodrach luźniejsza, a ja przed okresem bardzo "puchne" :-D
    Też brałam ślub 29.10 W dniu ślubu widziałam, że piersi mam jakieś większe i ciągle chciało mi się jeść, pić i spać Kamerzysta zainstalował nam kamerkę w aucie a ja całą drogę z kościoła na salę strasznie ziewałam, ale z ciążą tego nie powiązałam... 2.11 listopada mocno zemdliło mnie w aucie a 3 zrobiłam test

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów