Strona 485 z 898
Pokaż wyniki od 4,841 do 4,850 z 8974

Lipcówki 2017

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    dziewczyny a kiedy zaczęłyście coś tyć?
    bo ja zaczynam się niepokoić, bo zupełnie nic nie przytyłam...jem normalnie w miarę...dużo owoców i warzyw bo z zaparciami miałam problem a waga stoi w miejscu...wydawało mi się, że jak ciężarówka jest szczupła to szybciej łapie kilogramy...
    Ja już 3,5 kg na plus, ale myślę, że po części to efekt jojo. Byłam zabiegana przed ślubem, schudłam a 4 dni po ślubie dowiedziałam się o ciąży.
    Co do witamin (Prenatal Classic i Prenatal DHA) - biorę w trakcie śniadania.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mam prenatal duo 3 tablety sa na raz. Dupka i dwa magnezy. I biore to rano podczas sniadania naraz a dupka mam jeszcze brac moze okolo 20 tyg odstawimy. Zapisal mi jeszcze 3 opakowania to jest 30 dni po 2 tabletki. Wizyta 6 to bedzie 18_19tydz wtedy juz w pelni lozysko pracuje. Ale czasem biora kobiety cala ciaze.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Powiedzcie mi o jakiej porze dnia bierzecie witaminki? Czytałam że najlepiej rano po śniadaniu,ale ja rano na czczo biore tabletkę,po sniadaniu jedną duphaston i co pakowac w to jeszcze witaminki? I jeszcze jedno,mamusie które biąro duphaston do którego tygodnia lekarz kazał wam brać?
    Ja witaminy biore rano po sbiadabiu czasami przed. W poprzedniej ciazy jak bralam wieczorem to zapominalam o nich.

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Gratuluję udanej wizyty

Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja mam łożysko na przedniej ścianie więc dlatego takie słabe ruchy czuję póki co w poprzedniej ciąży też miałam tak samo umiejscowione łożysko a synek kopał jak szalony
    wg wczorajszego usg zmienił mi się termin porodu na 5 lipca,ciekawe jak w praktyce wyjdzie
    To mamy taki sam termin z usg ;-)

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mam 2 + ale to prawie moje cycki i boczki lekko mam powiekszone ha ha

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez angorka Zobacz posta
    Ja już 3,5 kg na plus, ale myślę, że po części to efekt jojo. Byłam zabiegana przed ślubem, schudłam a 4 dni po ślubie dowiedziałam się o ciąży.
    Co do witamin (Prenatal Classic i Prenatal DHA) - biorę w trakcie śniadania.
    hehe ja przed ślubem 5 kg schudłam a miesiąc po ślubie już + 3 kg było a równo 2 miesiące po ślubie dowiedziałam się że jestem w ciąży
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Hej dziewczyny...

Kamij - strasznie mi przykro, trzymaj się i dużo zdrówka i siły życzę!

Pati21 - a słyszałaś o gin Bogucki i Woźniak, oboje przyjmują na Focha koło kwiaciarek, może do nich pójdziesz na połówkowe. koszt wizyty to około 130zł, mają b.dobry sprzęt , a Woźniak to już w ogóle specjalizuje się z skomplikowanych ciążach i jest mega ekspertem.
    Chodze na focha kolo kwiaciarni do doktor nowocien. Place 120zl za wizyte. Wczesbiej brala 100. Ale mi chodzilo o te polowkowe badania moja nie robi ich. A u tej co teraz bylam na prenatalnych to noe chce isc. Musze zadzwonic i zapytac kiedy trn doktorek z lodzi przyjezdza. On bral za usg 250 zl jak dobrze panietam. Bardzo bylam zadowolona jak on badal. Wozniak tak ma bardzo dobra opinie o boguckim mniej slyszalam. A ty z radomia jestes badz z okolic?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja mam 2 kg na plusie. Mam nadzieje ze nie przytyle tyle co poprzednio. A poprzednio na tym samym etapie mialam 7+ masakra.

Member Awatar AnnaG
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Mami4 - też mam wizytę 6go A 10 moje urodziny i mam nadzieję że dowiem się wtedy płeć, bo ostatnio na wizycie dzidziuś był odwrócony i nic nie było widać, a kiedy właściwie robi się te badania połówkowe? W którym konkretnie tygodniu?

Pati21 - Ci lekarze na Focha są najlepsi, a to faktycznie tam jest przyjezdny lekarz co robi te połówkowe, moja siostra urodziła w Grudniu i mówiła że robiła tam, w takim razie idź koniecznie do tego
    Ja z Radomia pochodzę, a teraz już od 10 lat we Wrocławiu na stałe.
    Ale miasto znam bardzo dobrze, a i rodzina i przyjaciółki wciąż tam są, więc i Ja często wpadam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów