Strona 483 z 897
Pokaż wyniki od 4,821 do 4,830 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja sie czuje ok... moge juz wstawac do wc... poza tym mam lezec to i leze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    I do konca masz lezec.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Ja sie czuje ok... moge juz wstawac do wc... poza tym mam lezec to i leze
    I mak juz do konca ciazy?

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Kamij strasznie mi przykro. Jestem z Tobą myślami.

Myślałam, że już nas będą omijać złe wiadomości,a tu znowu...
    Aż głupio mi pisać, że Bąbelek strasznie pchał się pod głowicę, jak miałam usg żył dzisiaj. Jutro wizyta u ginekologa, a w piątek prenatalne, jest stresik lekki, ale jak mi dzisiaj powiedział lekarz, że się fasolka pcha w jego kompetencje, to mi ulżyło
    Dziewczyny odpoczywajcie, leżcie jak każą, korzystajcie, kurde korzystajmy

Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Bardzo mi przykro...myślałam, że limit na złe informacje już się tu wyczerpał. Kurczę dopiero to forum uświadomiło mi jak wiele smutnych historii ciążowych się wydarza. Dużo zdrowia i siły Ci życzę!!

Ja wczoraj pochodziłam może godzinę po galerii handlowej, byłam u "szefowej" powiedzieć, że jestem w ciąży i nie wrócę do pracy, ot dwie godziny na nogach. Popołudniu dostałam mocnego plamienia, a rano pojawił się do tego ból brzucha i skurcze. Wzięłam nospę forte, odpoczywam i trochę się uspokoiło. Zamierzam dziś przeleżeć cały dzień.

W takiej sytuacji natychmiast powinnaś skontaktować się ze swoim ginekologiem i jeżeli plamienie nie ustępuje natychmiast do szpitala...Czekania na izbie może ułatwić zadzwonienie po karetkę wtedy zostaniesz przyjęta szybciej
    Ostatnio edytowane przez kat.pat ; 18-01-17 o 10:18

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kat.pat Zobacz posta
    W takiej sytuacji natychmiast powinnaś skontaktować się ze swoim ginekologiem i jeżeli plamienie nie ustępuje natychmiast do szpitala...Czekania na izbie może ułatwić zadzwonienie po karetkę wtedy zostaniesz przyjęta szybciej
    Uważam, że nie ma co panikować, przerabiam ten temat prawie miesiąc. Po prostu trzeba przyjąć na klatę, że zachciało się głupiej plątania po galerii i zruszałam to, co powinno było się spokojnie goić. Leżę sobie i jak już pisałam jest lepiej. Nie uważam, żeby taka sytuacja uzasadniała wzywanie karetki. Jeśli nic się dziś nowego nie wydarzy to uznam, że problem minął, jeśli się pogorszy to zadzwonię popołudniu do ginekologa.

Mam pytanie do dziewczyn co mają już dwójkę dzieci i więcej, jak wyglądało u Was przygotowywanie starszaka na pojawienie się rodzeństwa? I jak to wyglądało na początku z dwójką dzieci?

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Hej.

Kamij bardzo mi przykro, doskonale wiem przez co przechodzisz, dużo siły Wam życzę

Marysieńka a jak Twoja wizyta, melduj się

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    I mak juz do konca ciazy?
    Nie do konca... i to na razie tylko... potem oszczednie

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nie do konca... i to na razie tylko... potem oszczednie
    No to dobrze przy dwujce dzieci lezec caly czas bylo ny niemal nie mozliwe. to odpoczywaj sobie w spokoju.

A my z Maluchem robimy dzisiaj ciacho

Senior Member
    Nikol

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-13 zobacz kalendarz
    KAMIJ strasznie mi przykro kochana,nawet nie chce myśleć jak się teraz czujesz mocno Cię sciskam :* TRZYMAJ SIĘ.

TYSIATYSIA222 Tak już ładnie u ciebie widać falujący brzuszek? Na kiedy ty masz termin? U mnie to jeszcze jest słabo niby czuje,niby nie.Jak się wsłucham to coś delikatnego poczuje...

Cieszę się razem z mamusiami które już po wizytach i wszystko ok a za wizyty zbliżające trzymam kciuki.

HOPKA my powiedzieliśmy starszej córce tylko o dzidzi i powiem szczerze zachwytu nie było :/ Co dnia z nią o tym rozmawiam i przekonuje,że bedzie fajnie,ale widocznie potrzebuje jeszcze czasu żeby się z tym oswoić ( czuje,że to przez zazdrość o mamusie) młodsza nie wiem bo jakby wiedziała to od razu całe przedszkole z nią
    A w domciu jest wesoło,ciągle coś sie dzieje,rece pełne roboty.

Na drugie sniadanie zjadłam pół czekolady i co? maleństwo nawet nie raczy mamusie wynagrodzić małym kopem...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów