Strona 482 z 897
Pokaż wyniki od 4,811 do 4,820 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja mam łożysko na przedniej ścianie więc dlatego takie słabe ruchy czuję póki co w poprzedniej ciąży też miałam tak samo umiejscowione łożysko a synek kopał jak szalony
    wg wczorajszego usg zmienił mi się termin porodu na 5 lipca,ciekawe jak w praktyce wyjdzie
    Ja tez mam na przedniej scianie lozysko

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kamij Zobacz posta
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was i Wasze Maleństwa. Mam nadzieję, że wszystkie zakończenie te ciaze szczęśliwie.
    Ja byłam dziś na wizycie i nasze serduszko przestało bic.
    Miło było Was poznać, będę o Was myśleć.
    Cieszcie się ciąża i dbajcie o siebie. Ja się już żegnam.
    Bardzo mi przykro...myślałam, że limit na złe informacje już się tu wyczerpał. Kurczę dopiero to forum uświadomiło mi jak wiele smutnych historii ciążowych się wydarza. Dużo zdrowia i siły Ci życzę!!

Ja wczoraj pochodziłam może godzinę po galerii handlowej, byłam u "szefowej" powiedzieć, że jestem w ciąży i nie wrócę do pracy, ot dwie godziny na nogach. Popołudniu dostałam mocnego plamienia, a rano pojawił się do tego ból brzucha i skurcze. Wzięłam nospę forte, odpoczywam i trochę się uspokoiło. Zamierzam dziś przeleżeć cały dzień.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ja wczoraj pochodziłam może godzinę po galerii handlowej, byłam u "szefowej" powiedzieć, że jestem w ciąży i nie wrócę do pracy, ot dwie godziny na nogach. Popołudniu dostałam mocnego plamienia, a rano pojawił się do tego ból brzucha i skurcze. Wzięłam nospę forte, odpoczywam i trochę się uspokoiło. Zamierzam dziś przeleżeć cały dzień

A nie powinnaś się do lekarza zgłosić z tym mocnym plamieniem?
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Byłam u fryzjera. Cięcie i farbowanie. Wymyśliłam spokojną fryzurę bo ostatnio cielam na irokeza. Dziwnie się czuję jakoś tak spokojnie. . . Zawsze jestem brudna od farby bo mam taką skórę że farba mocno chwyta. No i wróciłam 4 razy użyłam głowę i jest prawie ok.

Tysiatysia ale fajnie że czujesz dzidzie. U mnie raczej ciężko będzie z czuciem bo mam tłusty brzuch...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hopka Zobacz posta
    Bardzo mi przykro...myślałam, że limit na złe informacje już się tu wyczerpał. Kurczę dopiero to forum uświadomiło mi jak wiele smutnych historii ciążowych się wydarza. Dużo zdrowia i siły Ci życzę!!

Ja wczoraj pochodziłam może godzinę po galerii handlowej, byłam u "szefowej" powiedzieć, że jestem w ciąży i nie wrócę do pracy, ot dwie godziny na nogach. Popołudniu dostałam mocnego plamienia, a rano pojawił się do tego ból brzucha i skurcze. Wzięłam nospę forte, odpoczywam i trochę się uspokoiło. Zamierzam dziś przeleżeć cały dzień.
    Raczej bym na ip pojechala...

Cytat Zamieszczone przez Inka1985 Zobacz posta
    Byłam u fryzjera. Cięcie i farbowanie. Wymyśliłam spokojną fryzurę bo ostatnio cielam na irokeza. Dziwnie się czuję jakoś tak spokojnie. . . Zawsze jestem brudna od farby bo mam taką skórę że farba mocno chwyta. No i wróciłam 4 razy użyłam głowę i jest prawie ok.

Tysiatysia ale fajnie że czujesz dzidzie. U mnie raczej ciężko będzie z czuciem bo mam tłusty brzuch...
    No właśnie ja też jeszcze nie czuję. Ale jestem jakieś 10 kg grubsza niż w 1 ciązy. I się schizować zaczynam. U mnie dzisiaj 14+6.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Hopka odpoczywaj a najlepiej to skonsultuj sie ze swoim lekarzem. Bedziesz spokojniejsza.

Inka nie przejmuj sie ze jestes tlusta bo ja to nam brzuch jak wieloryb ze az slabo widac na usg tzn slaba przeziernosc do tego łożysko na przedniej scianie i jakos ruchy czuje dziecka.
    Wiec napewno w swoim czasie i ty bedziesz czula u kazdego jest inaczej.

Gosia jak sie czujesz?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Raczej bym na ip pojechala...
    Temat plamienia ciągnie się u mnie od 21.12, wtedy byłam w szpitalu, potem miałam jeszcze 2 wizyty u ginekologa, ostatnią 09.01. Co kilka dni dostaje plamienia,zazwyczaj niedużo, tym razem więcej. Jestem zaopatrzona w leki, lekarz powiedział, żebym poleżała jak się nasila. Jazda na IP nic mi nie da-już to przerabiałam, siedziałam 5h w kolejce aż mnie przyjmą, zrobili USG, nie powiedzieli nic, dali leki i wysłali do domu. Czuję się zdecydowanie lepiej niż rano.

O mnie
    Właśnie Gosia a jak Ty się czujesz? Możesz już chodzić?

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    Kamij bardzo mi przykro...wiem co przeżywasz, bo sama też to przerabiałam...życzę Ci dużo siły i spokoju...3maj się mocno...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów