Strona 477 z 898
Pokaż wyniki od 4,761 do 4,770 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Dziewczyny jakbyście chciały poszaleć z ciuszkami ciążowymi to dziś jest sporo w C&A w dziale promocje Ja kupiłam dwie sukienki i spodnie Tzn. siostra mi kupi na urodziny

Macie tu link

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sa...stkie-produkty
    Dzięki za informacje o przecenach. zamówiłam dzinsy i legginsy-trochę w ciemno, bo nie znam ich rozmiarówki, ale wybrałam dostawę do sklepu-jest darmowa, poza tym przymierzę i najwyżej zostawię, a oni mi zwrócą kasę przelewem. Stacjonarnie tylko w bonarce mają ubrania ciążowe, a to dla mnie drugi koniec miasta.
    A co do jedzenia, naszło mnie wczoraj na rybę w sosie pomidorowym, już miałam męża o 21szej do sklepu wysyłać, ale wyczekałam do rana, kupiłam sobie sardynki w sosie pomidorowym....pyszne to było (ogólnie to nie lubię ryb. U mnie dziś na obiad makaron ze szpinakiem z suszonymi pomidorami. Mdłości mi już praktycznie przeszły (tylko rano muszę szybko wstać i coś zjesć, bo mnie dziwnie ssie, a potem jak pilnuje, żeby nie było dłuższej przerwy niż 3 godz to jest ok)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hopka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-19 zobacz kalendarz
    I kupiłam dziś dwie pary spodni dresowych takich na sznurku w pasie za 29zł każde, do chodzenia po domu będą idealne

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    wtedy w aqua masz dostep tylko na basen prawda ?
    Na hali letkoatletycznej w Gdyni na olimpińskiej to jest ta hala niedaleko centrum Riviera ( zajecia sa w piatki sa bezplatne)
    a ile w calypso kosztuje karnet ? Ja myslalam zeby z dzidzią chodzic na basen od poczatku no ale okaze sie w praktyce jak to bedzie wygladać
    no basen, jacuzzi, zjeżdżalnie ale 2h za 20zł to naprawdę niedużo. W Calypso 130zł karnet open - często mają promocje i np 3m-ce płacisz 50% ceny

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Sory dziewczyny za te kasze. A co to dzisiah każdy krupnik robi? Ja jak pomysle o tej kaszy to mbie ciary przechodzą. A miala byc kasza z sosem. To kest makaron haha
    ja robię pomidorową

O mnie
    Ja dziś USG prenatalne - stresa mam okropnego,aż w brzuchu czuję nerwy... :/

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja sie u mamy zalapie na mielonego z ziemniakami i surowka
    Dziewczyny bedzie dobrze dajcie zanc po wizytach.

Member
    Inka1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Czekam na wizytę do laryngologa. Mam zatkane ucho

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Ja dziś USG prenatalne - stresa mam okropnego,aż w brzuchu czuję nerwy... :/
    Będzie dobrze, trzymam kciuki :-)

A mi dziś od rana pęka głowa, już nie wytrzymuje i łyknęłam paracetamol... miałam iść do endo, ale przełożyłam wizytę, tsh mam niskie, a przy tym bólu nie mam ochoty się ruszać z domu...
    Jutro mam wizytę u ginekolog, minęły już 3tyg, od ostatniej wizyty, ciekawe czy powie mi już płeć malucha :-)

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny...jak Wam dzień mija?
    Ja coś dzisiaj gorzej...myślałam, że mdłości odpuszczają ale od wczoraj jest nieco gorzej...
    w pt wizyta i usg...to będzie 13+6 tc...jeśli wszystko będzie dobrze to w sobotę poinformujemy naszych rodziców...powiem Wam, że im bliżej wizyty tym większy stres...

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Kupiłam wczoraj w Netto leginsy za 25 zł - bardzo wygodne, do chodzenia po domu idealne
    Dzisiaj weszłam do warzywniaka po jabłka a wyszłam z szprotkami w sosie pomidorowym

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów