Strona 476 z 898
Pokaż wyniki od 4,751 do 4,760 z 8977

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Nikol Zobacz posta
    Hej mamusie

PATI ja miałam dwie cesarki (mowa o dwóch ciążach) teraz już nie mam wyboru jak kolejna cesarka.Dlatego tak myślę czy rozpakują mnie w czerwcu...

NIUNIABELLA Super,że wszystko w jak najlepszym porządeczku

22GOSIA85 będzie dobrze zobaczysz jeszcze po terminie urodzisz,tak zazwyczaj bywa.

OLALAO nie wiem czy to ty pytałaś,ale u mnie tarczyce teraz w ciąży wykryto i był to wielki szok bo nikt w rodzinie na nią nie chorował,tym bardziej zastanawiam się czy w poprzedniej ciąży też miałam,lekarz wtedy TSH nie kazał mi robic...

Podziwiam te mamusie takie aktywne,wysportowane ja raczej z tych leniuszkow choć powiem wam,że cały dzień jestem na nogach w dzień żadnej drzemki nie robie bo ciągle coś trzeba zrobić,od 6.30 jestem na nogach,ale o 20.00 to padam jak kawka do łóżka ciężko dojsc...
    Niestety tarczyca dzisiaj to przekleństwo bardzo wielu kobiet w ciąży. Nie zawsze na podłożu genetycznym, a co raz częściej winą jest sposób odżywiania się.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Nicol ja wstaje o 10 potem drzemka w dzien i spac o 22 , mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni :P

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Sory dziewczyny za te kasze. A co to dzisiah każdy krupnik robi? Ja jak pomysle o tej kaszy to mbie ciary przechodzą. A miala byc kasza z sosem. To kest makaron haha

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    Nicol ja wstaje o 10 potem drzemka w dzien i spac o 22 , mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni :P
    Ja jak w dzien spie to w bocy spac nie mogę wiec wole sie przemeczyc na dniu. A i tak ciezko mi sie usypia. Dzisiaj w nocy co chwila sie budzilam jeszcze jakies głupoty mi sie snily

Senior Member Awatar Ewakimou
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ja jak w dzien spie to w bocy spac nie mogę wiec wole sie przemeczyc na dniu. A i tak ciezko mi sie usypia. Dzisiaj w nocy co chwila sie budzilam jeszcze jakies głupoty mi sie snily
    Oj też dzisiaj bardzo kiepsko spałam, obudziłam się o 4 i do 6 się męczyłam, później zaś zasnęłam i o 8 pobudka... U mnie dzisiaj kapuśniak, kapusta króluje w ciąży

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ja w sumie jeszcze nie myślałam o kupowaniu ciuszków ciążowych, ale siostra stwierdziła, żebym sobie coś z tego wybrała
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Szkoda, że wcześniej nie wiedzoałam. Zrobiłam w czwartek xamówienie z h&m i w piątek dostałam maila, że przesyłka nadana. Na śledzeniu przesyłek do dziś eidnieje tylko komunikat, że przesyłka nie nadana. A ja bluzkę potrzebuje na sobotę Posrało ich z tym czasem oczekiwania. Jak paczka nie dojdzie do piątku, to chyba nie odbiorę, bo na szczęście zamówiłam za pobraniem.
    Ja robiłam ostatnio dwa zam w hm i ok 2 dni czekałam aż w śledzeniu będzie widoczne że wysłane,napisałam kiedyś do nich,to dowiedziałam się że z magazynu z Włoch wysyłają i dlatego nie widać na polskiej stronie DPD

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    A ja na obiad kalafiorowa a na drugie kurczak z rozmarynem w pomarańczach
    Dzisiaj idę na usg to zobaczę malucha,już się doczekać nie mogę,od dwóch dni daje o sobie znać i czuje delikatne ruchy,już zapomniałam jakie to fajne uczucie.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    To u mnie dzisiaj ziemniaczki z mielonymi i surówką colesław

Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja robiłam ostatnio dwa zam w hm i ok 2 dni czekałam aż w śledzeniu będzie widoczne że wysłane,napisałam kiedyś do nich,to dowiedziałam się że z magazynu z Włoch wysyłają i dlatego nie widać na polskiej stronie DPD
    Dzięki. Też już dostałam taką odpowiedź. Ale co mi z niej, jak to znaczy, że paczki jeszcze od czwartku nie ma w Polsce. Wątpię, że zobaczę ją przed weekendem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów