Strona 474 z 898
Pokaż wyniki od 4,731 do 4,740 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Przetrzepalam forun i stwierdzam ze megi huz byla u brata w tym Krakowie a teraz to chyba jest obrazona na nas za te 2 cc xD
    A ja uważam że ona czeka aż sytuacja ucichnie i wróci jak gdyby nigdy nic nawet nie wracając do tematu tak jak to zrobiła teraz.

Powiedz mi kto normalny przy tym poziomie smogu w Krakowie podjechałby tam w odwiedziny będąc w ciąży?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Dziewczyny jakbyście chciały poszaleć z ciuszkami ciążowymi to dziś jest sporo w C&A w dziale promocje Ja kupiłam dwie sukienki i spodnie Tzn. siostra mi kupi na urodziny

Macie tu link

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sa...stkie-produkty
    Fajne spodnie widzialam

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    A ja uważam że ona czeka aż sytuacja ucichnie i wróci jak gdyby nigdy nic nawet nie wracając do tematu tak jak to zrobiła teraz.

Powiedz mi kto normalny przy tym poziomie smogu w Krakowie podjechałby tam w odwiedziny będąc w ciąży?
    Nie wiem kto normalny ale chyba ona do normalnych nie nalezy.
    Wczoraj wyszlam na spacer jak ktos ogien w piecu palil nie wiem czym ale obok sie przejsc nie dalo tak smierdzialo ze powietrza bie bylo jak zlapac a co dopiero w miatach takich duzych. U mnie to mozna powiedziec ze wies kilka blokow na krzyż.

Chcialam kasze ugotowac do obiadu otwieram puszke patrze czy by sie mole nie zaplegly a tu co widze kasza sie rusza o fuj pelno robaków... muslalam ze pawia puszcze od razu do smieci cala puszka poszla.

Cytat Zamieszczone przez Niuniabella Zobacz posta
    Dziewczyny jakbyście chciały poszaleć z ciuszkami ciążowymi to dziś jest sporo w C&A w dziale promocje Ja kupiłam dwie sukienki i spodnie Tzn. siostra mi kupi na urodziny

Macie tu link

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sa...stkie-produkty
    Szkoda, że wcześniej nie wiedzoałam. Zrobiłam w czwartek xamówienie z h&m i w piątek dostałam maila, że przesyłka nadana. Na śledzeniu przesyłek do dziś eidnieje tylko komunikat, że przesyłka nie nadana. A ja bluzkę potrzebuje na sobotę Posrało ich z tym czasem oczekiwania. Jak paczka nie dojdzie do piątku, to chyba nie odbiorę, bo na szczęście zamówiłam za pobraniem.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Szkoda, że wcześniej nie wiedzoałam. Zrobiłam w czwartek xamówienie z h&m i w piątek dostałam maila, że przesyłka nadana. Na śledzeniu przesyłek do dziś eidnieje tylko komunikat, że przesyłka nie nadana. A ja bluzkę potrzebuje na sobotę Posrało ich z tym czasem oczekiwania. Jak paczka nie dojdzie do piątku, to chyba nie odbiorę, bo na szczęście zamówiłam za pobraniem.
    Dopiero dziś tyle fajnych rzeczy się pojawiło. Mi siostra dała cynk bo ona non stop zamawia z C&A, a ja póki rosnę to nie zamawiam ale siostra nie miała pomysłu na prezent na urodziny to mi spodnie i sukienkę zamówiła ciążowe bo stwierdziła, że za 2 miesiące już będę miala spory brzuch
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Jusia_707 Zobacz posta
    no jasne na basen chetnie moze moje plecy sie uspokoja ten kupon pokazujesz na telefonie ? potem chce na joge chodzic na ciezarowek w Gdyni
    kupon musisz wydrukować
    a gdzie ta joga? Chociaż ja chyba zostanę przy tym Calypso bo ponoć mają tam elementy ze szkoły rodzenia i potem można z maluszkiem chodzić od 2-go mca

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jak doczekam to i sobie zamowie spodnie i bluzke jakas. Moze nie wyjupia przez tydz

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja jak byłam w C&A to jakiś dramat... spodnie rozm 34 jak 40 co najmniej... pięć szmat na krzyż (i to dosłownie szmat jak dla mnie) i jeszcze te ceny... 180zł spodnie.... nawet leginsy miały jakąś kosmiczną cene a były 3/4 ....

To bym sobie przynajmniej mogła mniejszy rozmiar zamówić
    Kilja bluzek mi się podoba, ale ja potrzebuję żeby mi to do piątku doszło, a na to nie ma szans. I ceny w promocji takue, że miżna zaryzykować

Napisałam właśnie maila do h&m. Zobaczymy co odpiszą.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów