Strona 473 z 898
Pokaż wyniki od 4,721 do 4,730 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Jak ja sie boje,ze znowu nie beda mogli pobrać nic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta

MamaMartuli o ile dobrze pamiętam problemem u Ciebie była macica w tyłozgięciu tak? A to nie jest tak że ona na pewnym etapie ciąży się prostuje???

Przepraszam że o to zapytam jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Nie chciałabym sprawić Ci przykrości. Ale co jeśli nie daj Boże amniopunkcja potwierdzi że terminacja ciąży będzie jednak wskazana?

Oczywiśćie ja całym sercem jestem przy Was trzymam mocno kciuki i mam nadzieje że okażę się że wszystko jest w porządku.

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    MamaMartuli o ile dobrze pamiętam problemem u Ciebie była macica w tyłozgięciu tak? A to nie jest tak że ona na pewnym etapie ciąży się prostuje???

Przepraszam że o to zapytam jeśli nie chcesz nie odpowiadaj. Nie chciałabym sprawić Ci przykrości. Ale co jeśli nie daj Boże amniopunkcja potwierdzi że terminacja ciąży będzie jednak wskazana?

Oczywiśćie ja całym sercem jestem przy Was trzymam mocno kciuki i mam nadzieje że okażę się że wszystko jest w porządku.
    Dokladnie na tym polega problem. Dlatego czekali kolejne dwa tygodnie. Jedziemu dzisiaj z nadzieja,ze macica sie podniosła

Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Jesteśmy z Tobą :*

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Mamomartuli trzymaj sie.

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Najpierw to wróć do życia ja chce chodzić na basen - w poniedzialki i wtorki z kuponem z fb w aquaparku w Sopocie są 2h za 20zł i od przyszlego tygodnia będę chodzic do calypso na zajęcia aktywna mama. Chętna?
    no jasne na basen chetnie moze moje plecy sie uspokoja ten kupon pokazujesz na telefonie ? potem chce na joge chodzic na ciezarowek w Gdyni

Senior Member Awatar Jusia_707
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-26 zobacz kalendarz
    Mamomartuli trzymamy kciuki bedzie dobrze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    MamaMartuli dać znać co i jak.

Ja dzisiaj nie mam weny twórczej coś bym zrobiła ale nie bardzo wiem co. Planuję iść z córką na podwórko ale jest tak zimno że na samą myśl mi się nie chce

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Dziewczyny jakbyście chciały poszaleć z ciuszkami ciążowymi to dziś jest sporo w C&A w dziale promocje Ja kupiłam dwie sukienki i spodnie Tzn. siostra mi kupi na urodziny

Macie tu link

http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/sa...stkie-produkty
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Przetrzepalam forun i stwierdzam ze megi huz byla u brata w tym Krakowie a teraz to chyba jest obrazona na nas za te 2 cc xD

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów