Strona 461 z 897
Pokaż wyniki od 4,601 do 4,610 z 8961

Lipcówki 2017

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-22 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny
    podobno z zusu mogą robić problemy jak kogoś nie ma w domu a przyjdą. Koleżanka musiała dostarczyć np paragon z apteki (że była sobie po leki) albo zaświadczenie, że była wtedy u lekarza...ale może to zależy na kogo się trafi

ja czekam na piątkową wizytę...na usg i czy wszystko będzie dobrze...bo niepokój już daje znać o sobie. Jak sobie radzicie z czymś takim? ja staram się szybko czymś zajmować żeby nie myśleć, ale nie zawsze wychodzi :/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Mi mama nie sprzatala pokoju sama musialam to robic. Teraz.mnie wkurza jak mam balagan caly czas bym sprzatala az czasami mi sie nie chce i ze 2 dni jest taki syf w domu ze jak by ktos z opiwki przyszedl to ny mi dziecko zabraly jak wtedy co po karetke dzwonilam na szybko troche ogarnelam pokoj zaczym przyjechali ale dywan byl taki w smieciach ze widziałam ich niny jak sie rozgladali ze syf z w domu

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mirabelka1988 Zobacz posta
    hej dziewczyny
    podobno z zusu mogą robić problemy jak kogoś nie ma w domu a przyjdą. Koleżanka musiała dostarczyć np paragon z apteki (że była sobie po leki) albo zaświadczenie, że była wtedy u lekarza...ale może to zależy na kogo się trafi

ja czekam na piątkową wizytę...na usg i czy wszystko będzie dobrze...bo niepokój już daje znać o sobie. Jak sobie radzicie z czymś takim? ja staram się szybko czymś zajmować żeby nie myśleć, ale nie zawsze wychodzi :/
    Jezelj masz l4 lezace to tak mozna miec problemy. Ale jezeli masz z 2 chodzace to co ich to obchodzi czy ty jestes w domu czy nie. Zawsze mozna powiedziec ze sie spalo

Member
    mirabelka1988

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Jezelj masz l4 lezace to tak mozna miec problemy. Ale jezeli masz z 2 chodzace to co ich to obchodzi czy ty jestes w domu czy nie. Zawsze mozna powiedziec ze sie spalo
    też prawda

Member Awatar angorka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ewakimou Zobacz posta
    Dobry dzień wyspane?

Powiem wam, że nawet najlepsza kawa nie podnosi ciśnienia jak kontrola z zusu... Ale przynajmniej paniusie zastały mnie w szlafroku
    Nie sądziłam, że ciężarne też sprawdzają. Ja zwykle nie otwieram domofonu, kiedy nie jestem z nikim umówiona... W dodatku dokładnie w połowie następnego zwolnienia będę się przeprowadzać i teraz to już sama nie wiem jaki adres podać.

A co do ruchów dziecka, mimo, że to moja pierwsza ciąża, od pewnego czasu chyba je czuję. Piszę chyba, bo moje doświadczenie w tym temacie zerowe i mogę mylić z czymś innym.

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Aż się zastanawiam czy mnie nie nawiedzą ale w sumie ja miałam na poczatku grudnia 2 tygodnie L4, i teraz jestem drugi tydzień na L4 z powodu przeziębienia
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Member
    Tosinka

Mieszka w
    Bydgoszcz
    O mnie
    19.07.2017
    Widzę, że dzisiaj dzień sprzątania Ja właśnie wyczyscilam na błysk kibelek i łazienkę i padam, więcej dzisiaj nie robię. A obiecałam jeszcze córce długi spacer (ona aktualnie udaje ze jest pieskiem). Mam nadzieje ze panie zusu nie postanowia mnie nawiedzic bo od początku ciąży jestem na zwolnieniu Zus to gorzej niż ksiądz po koledzie - tego drugiego przynajmniej wiadomo kiedy się spodziewać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Mnie jeszcze został prysznic do umycia i ciągle słyszę jak mnie woła...

Member
    mirabelka1988

O mnie
    u mnie mąż sprząta łazienkę...dzięki Bogu...

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    u mnie mąż sprząta łazienkę bo mnie o mdłości zapach środkow czystości do łazienki doprawia. No i jest jeszcze operatorem kuwety kota
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów