Strona 46 z 154
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1535

Lipcówki 2017

Brak słów do naszej służby zdrowia. Zobaczymy co mnie powie. Jeszcze tydzień. Na szczescie od poniedzialku mam urlop.

2. dzieckozakupy.pl
    Mami4 trzymam kciuki za to żeby wszystko było w porządku. Prawda jest taka że im więcej czytam tych dolegliwości ciążowych to tym bardziej się boję mojego usg w piątek.

Ja tez sie bardzo boję. A kiedy miałaś ostatnią miesiaczke ? Ja do lekarza dopiero w przyszły czwartek.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Reni jak jest gin z NFZ to z NFZ ja bym to zgłosiła. Są badania za które nie musisz płacić i myślę, że to są te wszystkie które on Ci zlecił. Jeśli nic nie da wizyta u Pani prezes zadzwoniłabym do NFZ.

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    mami trzymaj się ciepło, strasznie szybko chcą zobaczyć to serduszko ja mam termin z om na 12.07 i mój ginek kazał mi przyjść na serduszko dopiero za 2 tyg.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja tez sie bardzo boję. A kiedy miałaś ostatnią miesiaczke ? Ja do lekarza dopiero w przyszły czwartek.

25.09 już miałam robione usg dwa razy, i raz leżałam w szpitalu

Member
    dorcia@

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny. Jestem mamą 5 latka drugie w brzuszku choć jeszcze to do mnie nie docierai od razu pytanko. Czy któraś z was na dzień dobry dostała już acard 75? bo ja jestem tą "szczęściarą" nie miałam wcześniej poronień i w pierwszej ciąży było oki a pomimo tego dostałam acard bez badań ot tak profilaktycznie. Pozdrawiam wszystkie lipcóweczki
    Ostatnio edytowane przez dorcia@ ; 16-11-16 o 15:40

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Szczęśliwa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny : ) U mnie wszystko dobrze, choć czasem mi słabo, dziś byłam zrobić betę po raz drugi, bo wizyta dopiero za 2 tygodnie- czyli w 7.tygodniu, to może będzie wszystko ładnie widać. Każdego dnia mam kłucie w jajnikach, czasem w prawym, czasem w lewym, no i takie mini skurcze macicy przy szybkiej zmianie pozycji. To 5. tydzień i moja upragniona pierwsza ciąża, martwię się. Czy Wy też macie takie kłucia i czasem ból podbrzusza we wczesnej ciąży?

Wszystkie Was bardzo serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi od doświadczonych mam i tych, które jesteście w ciąży po raz pierwszy.

Mami trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło sie po Twojej myśli.
    @dorcia pierwszy raz słyszę, żeby ktoś zdrowy profilaktycznie w ciąży dostał acard.

Mami na pewno wszystko będzie dobrze zobaczysz ja swoja pierwsza wizytę u gin mam dopiero w poniedziałek, już nie mogę się doczekać myślicie że zrobi mi od razu usg? Będzie to 6 tydzień (już/dopiero)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów